Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

vandr

Zohan dělat disco.. Tenhle typ filmů neni zrovna můj šálek ale abych řekl pravdu tak sem se skoro počural smíchy.. ()

smack

Od začátku krásně nabírá na otáčkách, ale hodně brzy prošvihne vrchol a pak se akorát ,téměř neřízeně, řítí až do konce. Oceňuji izraelsko-palestinský dialekt angličtiny. ()

Grogan

Jedna z největších hovadin, kterou jsem kdy viděl. Když ji kámoš přinesl, čekal jsem dobrou zábavu, kterou Sandler dokáže vytvořit, ale dočkal jsem se slaboduchého příběhu se spoustou fekálních vtipů. ()

estee

Komédie nepatria k mojim obľúbeným žánrom, ale tak raz za čas to človeka nezabije. Prvé minúty som sa naozaj smiala, až mi tiekli slzy.. Avšak po tom, ako si A. Sandler splní sen a začne pracovať ako kaderník a popri tejto bohumilej činnosti začne sexovať s dámami nad 70 rokov, pre mňa zábava končí. Záver, keď sa predstavitelia dvoch rozličných kultúr zmieria a Zohan sa rozhodne spávať len so svojou láskou je pre mňa poslednou vecou, ktorá prispela k hodnoteniu tohto filmu ako trápneho. ()

Psycho.R

Hodně přehnaná akce v některých místech byla cool, jediný co mi tam vadilo bylo cpaní všech sexuálních narážek kamkoli kde se dalo. Jinak bych možná šel ještě výš :-). ()

CorteX^

Trailer se mi líbil a díky němu jsem se také těšil, film ovšem zklamal. Nebýt Adama, tak je to odpad. Velice průměrná komedie :/ ()

Oonika

Ten nápad mě prostě bavil. Jo, bylo to trochu stupidní, ale přijde mi to jako docela dobrá parodie na palestinsko- izraelský konflikt. Možná to bylo až moc sexistické, ale když se přes to přenesu, tak jsem se dost dobře bavila a klidně se na to podívám znovu! ()

vrata.zami

Nejdřív jsem čekal nějakej pořádnej film, ale čím dál tím víc se z toho začala stávat taková hovadiny, že jsem uvažoval nad odpadem, ale tak ve třetině filmu mi došlo, že to není tak hloupý, jako většina filmů, ale že je to naprosto skvěle vtipný, jako málokterej film, proto oprávněných 90% ()

Joski odpad!

Neuveriteľná kravina! Stupídne americké "ffftipy" na adresu tmavších menšín a genitálnych partií. Slabota hodná odpadu. ()

Petula009

Tenhle druh filmu nazývám Kravinkami. Tahle kravinka měla vážný podtext a i když jsem jí ze začátku nějak nevěřila, dokázala udržet moji pozornost po zbytek filmu a dokonce byla i vtipná. Dokonce jsem místy věřila i Sandlerovi ten přízvuk. ()

ljukyljuk

Ono to bola pekná zhovadilosť, ale ani neviem ako, viac krát som sa fakt schuti zasmial a ako taká šialená komédia mi to vcelku zapasovalo. Zaslúžené 3* ()

Franc1s

Bláznívá kravina, u které mi nejde o scénář, režii a zbytek, ale o to pobavit se! Sandler zabodoval, možná kdyby byl Sacha Baron Cohen dávám plnej počet minimálně :D Prdel jak se patří,o zbytek mi tu nejde. Díky kadeřníku :D 8/10 ()

bono22vox

Fakt šílená komedie. Plná disco tančících Palestinců a Izraelců a svorně pijících žňovku... Sandler tady dělá psí kusy, ale hromadu jeho nápadů nic nedrží pohromadě... ()

Kotsour

Podle mě tohle strčí do kapsy jak Borata, tak Diktátora. Humor je to velmi podobný, ale prostě mi tohle sedlo mnohem víc, i když je tu taky pár hluchých pasáží. Jinak je zde ale skvěle parodicky popsaný spor mezi Židy a Palestinci a to cením. No a Zohan samotný je tak nezapomenutelná postava, že už jen kvůli němu dávám o stupeň vyšší hodnocení, než u dvou již zmíněných filmů. P.S.: Udělejme svět hedvábně hebkým! ()

ER

Parodie v akčních scénách byla asi nejlepší,romantická linka pak chabá. Občasné ironické "dloubance" do izraelsko pakistanských vztahů ušly,ale smířlivé finále to téměř zhatilo. Celkově tak jde o průměrnou podívanou. ()