Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

tommy187

Väčšiu húposť som úprimne asi nevidel. Našťastie to bolo také zábavné ako aj strelené. Nebyť krásnej herečky v hlavnej úlohe a skvelého výkonu Sandlera tak by som sa asi 110 minút nudil, no to nič nemení na fakte že tento film odporúčam každého na zresetovanie hlavy ;-)). 75%. ()

MichelSmith

Sandlera mám rád,ale toto považujem za jednu z jeho najhorších a najperverznejších komédií,dlho som sa držal,ale ked začal oblizovat staré babky a poskytovat im sexuálne služby pozvracal som si sedačku,čo ma tak nasralo,že som to hned vypnul! V skutočnosti išlo však o psichycký blok,ktorý my bránil zmysluplne porozumieť pre mňa neakceptovatelnému obsahu.... ()

Melios

Zo začiatku som padal od smiechu, no potom z toho vznikla len obyčajná Sandlerovka...škoda...potenciál to malo... ()

Darth_AK

Tak tohle mě skutečně pobavilo, asi nejlepší role Adama Sandlera. Narážky na Izrael vs. Palestinu jsou naprosto fenomenální ("Jste krásná jako raketa Scud blížící se k cíli"), Turturro jako Fantom "Fatúš" a Sandler jako Zohan "Scrappy Coco" naprosto kralují prvním 20 minutám, pak film sice lehce zvolní, ale pořád nepřestane být naprosto boží. Přízvuk Adama Sandlera v originále při "phišibublech" a "šoupec" je tak skvělý, že jsem se nepřestával smát. Filmu ubírá možná až zbytečné množství sexuálních narážek, ale to je člověk ochoten přehlédnout, protože po tomto filmu je jeho bránice zkrátka hedvábně hebká. 4* ()

Soweek

Vcelku povedene, jde o to jak k tomu pristupujete, priznivci stupidnich komedii to urcite oceni. Jinak film je urcen spise americkemu publiku, protoze temer cely film humor odkazuje na minority ve NY, spoustu vtipu nemusi cesky divak pochopit. Jinak pro ty co videli...hned druhy den sem sel v USA do obchodaku nakoupit a jako prvni sem narazil na obchod s elektronikou vedeny Izraelcem.....headphones 18$, speakers 59$....too expensive....ok, speakers 50$ and headphones for free:]]]]]]]] ()

Looser

Na mně nakonec příliš silné kafe, první polovina filmu mně ještě docela bavila, ale v druhé polovině film ovládla tématika Izrael-Palestina a to takovým způsobem, který mi přišel za hranicí vkusu. To potvrdilo i dost trapné cameo Mariah Carey. Bohužel dalším hřebíkem do rakve jsou už tradiční šteky Roba Schneidera, který se zde opět vyznamenal. Přesto film není úplně tragedií a Sandler se svým "silky smooth" asi natočil další komerčně úspěšný film. Poznámka pokud - nemáte rádi Sandlera uberte ještě jednu hvězdu. ()

Reanimated

Absurdní gagy Sandler pálí po divácích kadencí hummusem vytřené Uzi. A i když z nich spousta svůj cíl mine, zůstává Zohan v první půlce oddechovou řachandou a překvapivě dobře fungující parodíí s obstojnou akcí. Škoda, že pak tvůrci stáhnou ocas mezi nohy a nechají vtip nahradit patosem. Na jednu z těch lepších "sandlarovek" to však stačí (možná i díky přispění umu Judd Apatowa). ()

BMAJTZ

Par vtipnych momentu tam bylo ale nic extra od toho neocekavat. Pouze tupou komedii ale na jedno shlednuti dobre. ()

ZkuKol

Kdyby mi někdo o tomto filmu vyprávěl, asi bych se o něj přestal zajímat a odsoudil ho jako kravinu. A ona to taky kravina je, v tom nejlepším slovasmyslu. Ano, má to tak zbytečných 30 minut, asi 10 nadbytečných primitivních linek, většina vtipů sama o sobě nefunguje, mnohokrát se přestřeluje a nechybí až debilní poučení na závěr. Ale jako celek to prostě funguje, jede to v neuvěřitelném tempu do rytmu hudby, kterou lze jen těžko popsat. DISCO,DISCO!!! ()

made1

Mám Adama Sandlera opravdu ráda, ale tohle me absolutně mimo můj vkus. V centru dění není ani tak jeho kadeřnický um jako... ()

Lencha

Uff...pokud toto měla být komedie, tak proč jsem se ani jednou nezasmála? Akční? To co měla být akce, to byla asi ta komedie. Drama? Proboha to teda bylo drama...tohle byla parodie na všechno možný, počínaje Rockym, přes 13 okrsek a kdoví co ještě...že je Adam Sandler blázen, to vím už dlouho, ale že se nechal "naverbovat" do tohodle hloupýho filmu plnýho nechutnýho sexu s divnýma starýma ženskýma, do filmu, kterej se točil kolem ptáka Zohana, v tomhle podání "srandovního" boje mezi palestincema a izraelcema, snu teroristy stát se kadeřníkem či obuvníkem...to na mě bylo moc...jedna hvězda je za to, že to Sandlerovi slušelo v těch sepranejch džínách a druhá...za můj výkon, že jsem to dokoukala až do konce. ()

MiaMoonlight

Šílená parodie na Ameriku jako celej a problému přistěhovalců z východu. Já osobně mám tenhle film strašně ráda a asi nedokážu uvést jiný důvod než humor, který je ve filmu od úplného začátku až do konce. A postava Zohana? Ta se vážně povedla! ()

sedm.1

Tak koukám,že Adam Sandler si začal kupovat sakra ďábelskej matroš a při natáčení Zohana ho pak nechal pěkně kolovat mezi celým štábem,protože tohle nemohl natočit někdo,kdo nebyl pod vlivem omamných látek.Sandler natočil hodně úletů a občas,spíš tedy velmi často jeho fóry dosahovaly hranice šílenosti,ale takto uject?Nebudem si nic namlouvat,tohle je čistá parodie,kde hlavní roli hraje sexuální apetit vyjebanýho Kadeřníka.Nic víc neni potřeba dodávat,o nic víc tu totiž nejde.Našlo se tu sice i pár vážně zábavných scének,ale většinou autoři vážně přestřelili a ze Zohana se vyklubala prachsprostá hovadina,kde většina postav,dialogů a scén byla naprosto neúnostým závažím.Nejsem puritán,mám rád vulgární komedie,kde prim hrajou fekálie,ale Sandler to se Zohanem prostě přepískl.On možná chtěl natočit hodně velký odvaz,ale... : / ,už to vážně Adame nehul.Jedna z nejvetších magořin za poslední roky,naprostý a totální úlet! ()

vitekpe

Emmanuelle Chriqui udrzela moji pozornost az do konce. :-) Je tam par mist, kde jsem se zasmal. Nevericne jsem ziral, kdyz jsem zjistil ze tam hraje Michael Buffer, ...a je docela dobrej. :-) Stacilo by 90 minut. ()