Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Meery

prízemné, ale na druhej strane vtipne a presne to ma vela ludi rado - odporne dvojzmyselne vtipy....ale zato sendler bol super, takze tie dve hviezdičky su pre neho...vdaka nemu... ()

RedRain

Blbina, kterou si nelze neužít. Tedy pokud vydržíte nejhrubší humor, přesahující hranici vkusu a Sandlera utrženého ze řetězu. ()

zly.dvojce

Scrappy Coco a Fantom - Fatoushe jsou tak výbušná kombinace, že nelze dát nic jiného než 4 hvězdičky. "People dont like us" - "Come on, people don´t like us too" - "Why?" - "Because they think we are you". ()

Berry0153

Příšernost největšího kalibru. Je to trapné, až to bučí. Vážně nechápu a nepochopím, co se na tom některým lidem líbí. Slabých 10% (A to jenom za to, že jsem se párkrát nad těmi trapnostmi pousmála). Nevermore!!!! ()

HarlanWade

Kdyby v tomhle filmu nebyl Adam Sandler a příjemně odvážný soundtrack, nebylo by v něm vlastně vůbec nic. Nezasmál jsem se totiž ani jednou. ()

Dzegr

Tenhle film je úplně něco jiného než Chuck a Larry nebo Trestná lavice .... tohle je tak přehnaně ujetý, že je to až vtipný. Dle mého nejlepší Sandlerova komedie. Strašně moc ublížil český dabing. ()

unrocker

Jo přesně to vystihuje nesmyslnost konfliktu na blízkém východě. Jenom se bojím aby Sandler neskončil někde s bombou na krku od našich islámských kamarádů. Snímek si do nich rýpe takovým způsobem, že autoři musí věřit že se to v islamistických zemích vůbec nebude promítat... :) Bylo to fakt tak hňupské že to bylo pro zasmání výborné! ()

Lennie

Ne, parodie a navíc absurdní komedie s Adamem Sandlerem nejsou můj šálek čaje. Sledovala jsem to s hrůzou v očích a výrazem nechutenství. Ta hvězdička je nejspíš jen za opravdu dobrý přízvuk hlavního hrdiny :) ()

Soubi

Velmi dobrá komedie, smál jsem se, až jsem se za břicho popadal a ta slečna latinoamerická je TAK krásná, až se tají dech...Nicméně že by to byla pecka se říct nedá. ()

Stejšn

Nemůžu říct, že bych to vyloženě přetrpěl, je tu pár pěkných vtipných scén, ale jinak mě to nijak neoslovilo. Jednou vidět stačí. Ztotožňuji se s komentářem uživatele "ripo". ()

macetoma

Občas mi to přípomínalo spíše kreace Saši Barona Kohena. Některé momenty vtipné, jiné spíše nechutné. Vztah Izrael - Palestina popsán "věrně" a závěr jako z pohádky se mi tam vůbec nehodil. Dávám 3 hvězdy. ()

Numerobis

Zpočátku docela zajímavá parodie na všechny akční filmy se postupem času zvrhává tam, kde začínaly úvodní scény (ještě před tou akcí) - do pubertálně úchylné roviny. A co víc, časem se dostaneme až do roviny gerontofilní. Asi tady někdo zapomněl, že původně chtěl natočit film, co zesměšňuje izraelsko-palestinské soužití... ()

eredin

"Lidi nás tu nenáviděj, myslej si že sme vy ..." Málem sem umřel smíchy ale znova bych to vidět nemusel :) ()