Svědomí Ameriky se znovu ozývá, ale naštěstí našlapuje jen velmi opatrně. Stone vytvořil dokonalý kompromis, kdy se nesnaží za každou cenu ukázat Bushe jako obyčejného chlapa a ani z něj netvoří arcilotra. Na to tu ostatně v minulé dekádě byla spousta jiných. V tomhle příběhu jsou chyby, ale není jim přidána snad ani špetka osobních antipatií. Vždyť i vztah s otcem vysvětluje ambice, ale zároveň chce zůstat ve faktických hranicích. Hlavně díky tomu tak z W. vznikla dokonale seriózní studie. Ale ne snad studie slavné osobnosti, ale jedné hromadné nenávisti.(22.4.2012)

Viděl sem Nixona i J.F.Keje a musim říct že W. je zatim nejhorší ze Stoneovejch politicky zaměřenejch filmů. Nejde o to že film by byl špatně natočen, ba naopak - I Josh Brolin hraje na výbornou, jde o to že George Walter Bush prostě není taková osobnost jako výše zmínění prezidenti a jeho předprezidentskej život plnej tápaní není pro filmový plátno moc přitažlivej. Možná by to chtělo se trochu víc zaměřit na vztah otec-syn, kterej je tam zajímavej a dokonce je tam i jeden moc pěknej moment když má Geo noční můru. Taky se mi líbí že je tam v podání vlády přímo zdůrazněn záměr infliltrovan irák kvůli ropě. Každopádně jsem ale čekel o dost víc. 3*(10.2.2009)

...Já vím, je to film, ale stejně mě celou dobu hrozně iritovalo, že Josh Brolin byl jako mladý Bush mnohem větší frajer než byl kdy pravej a Elizabeth Banks byla mnohem krásnější než kdy pravá Bushová... Snad jen Thandie Newton (ta sexbomba z Rocknrolly) se tak urputně celý film mračila, že jsem jí ke konci málem tu Condoleezzu věřil... (6/10)(24.4.2009)

Jsem trochu v rozpacich, zda se Oliver Stone G.W.B. vysmiva, nebo ho obdivuje a nebo nestranne prihlizi. Mozna ze by nam to vnimavejsi scenar priblizil, lec ten se nedostavil a tak jen tapu. Neposedna kamera v jistych zaberech davala mym ocim pekne zabrat. Ovsem vyzdvyhnout musim predevsim J.Brolina, ktery si svuj domaci ukol splnil dokonale a za to smekam svuj kloboucek.(9.4.2009)

Dle mého názoru výborné dílo od režiséra World trade center, možná nějaké slabší nedostatky tam byly, ale stále to z toho nedělá špatný film. Hezké politické zákulisí a dobře shrnut Georgův život. Časem mi ten film padl nějak do průměru takže snižuji na 3 hvězdičky. Josh Brolin je však velmi charismatický.(21.7.2010)