Viděl sem Nixona i J.F.Keje a musim říct že W. je zatim nejhorší ze Stoneovejch politicky zaměřenejch filmů. Nejde o to že film by byl špatně natočen, ba naopak - I Josh Brolin hraje na výbornou, jde o to že George Walter Bush prostě není taková osobnost jako výše zmínění prezidenti a jeho předprezidentskej život plnej tápaní není pro filmový plátno moc přitažlivej. Možná by to chtělo se trochu víc zaměřit na vztah otec-syn, kterej je tam zajímavej a dokonce je tam i jeden moc pěknej moment když má Geo noční můru. Taky se mi líbí že je tam v podání vlády přímo zdůrazněn záměr infliltrovan irák kvůli ropě. Každopádně jsem ale čekel o dost víc. 3*(10.2.2009)

• decouble

Jeden z nejzbytěčnějších filmů, které jsem kdy viděl. Pro koho "W." Stone točil? Jakoby se na Bushe Jr. díval očima Bushe staršího a posílal mu tak další z rádcovsky-kritických dopisů ještě před tím, než mu skončí funkční období. Jinak zcela nechápu důvod točit film o Bushovi Jr. bez sebemenšího časového odstupu. Na druhou stranu je alespoň sympatické, že "W." není jen sled protirepublikánských spotů a také Brolinův skvělý herecký výkon v roli průměrného Jirky z Texasu. P.S. Nemůžu se však ubránit pocitu, že by měl vzniknout ještě jeden krátký film, vysvětlující to, proč se Condoleezza Rice pořád tak hrozně mračí:-D(27.2.2009)

Jak já nemám, resp. neměl toho Jirku Mlátičku nikdy rád, tak díky Joshi Brolinovi a vlastně i Oliveru Stoneovi, musím hodnotit kladně, protože mi vůbec nevadilo zkoumat Jirkovo nitro, pohnutky, rozhodnutí, city a vztahy a podobné záležitosti, které nám film předkládá. Kvalitní režie s kvalitním hercem dokáže i z malého zakřiknutého opilce s neskutečně velkou mocí udělat zajímavou postavu a v neposlední řadě koukatelný politický film. Malé, ale hlasité BRAVO.(4.6.2012)

"Všichni mi vrážejí kudlu do zad !! Jako tomu chlapovi v Římě.." ;) Po formální stránce naprosto uchvacující a hravý snímek levičáka Stonea, který zde pracuje s žánry způsobem natolik důsledným a inspirativním, že téměř obsahu navzdory nedokážu vyjádřit svůj obdiv a cinefilní nadšení.. Komplexnost a hledání souvislostí, které Oliveru Stoneovi mohou ostatní tvůrci jen tiše závidět, činí jeho bijáky nadčasovými a zásadními, že se jednomu musí jevit až trestuhodné, jak je akademici i filmoví odborníci (opo)míjejí.. A Josh Brolin ?? Jednoznačně oscarový..(29.11.2016)

• Chrustyn

Stone se rád rejpe v životech amerických prezidentů a tentokrát si vzal na mušku toho předposledního. Stone se zaměřuje na období po 11. září a přitom skače do minulosti aby nám Bushe ukázal jako normálního mladíka, kterého budoucí kariéra příliš nezajímá a radši si užívá po barech. Problém ve filmu, zvláště pak pro tuzemského diváka spočívá v nezajímavosti příběhu. Možná to byl jen můj problém ale ruku na srdce koho z vás zajímá minulost jednoho z amerických prezidentů, který nedokázal nic převratného a skandálů měl také minimum. Jediné co mě překvapilo byl fakt, že je Josh Brolin Bushovi tak podobný a s rolí si také celkem poradil. Jinak je to nezajímavá nuda.(28.9.2010)