• paascha

Brolin asi na Bushe čuměl dlouho a dlouho, a stejně dlouho cvičil před zrcadlem. Nevím, jestli to stojí za to, naučit se kroutit hlavou jako ten texasský buran, ale když nic jiného, já se celkem bavil:-))(9.2.2009)

Walter bol alkoholik. Chcel hrať basseball, ale nevedel to. Vlastne nevedel nič. Pretože bol debil. Priezvisko Bush sa nezaprie, keď máte vplyvného tatka, stačí zaťahať za nitky a dostanete sa kam chcete. Dokonca vám nemusí veriť ani ten fotrík. A tak si Junior razil cestu až do Bieleho domu, aby to pokazil aj tam a všetci sa zaňho zas museli hanbiť. Pretože bol debil.. Skvelá satira. Miestami skoro až komédia; Bush rozpráva o vojne, na pozadí hrá song Robin Hood. Bush neustále s plnou hubou, Bush na záchode, Bush nechápavý.. Informačne tak na úrovni Michaela Moorea a ešte vtipnejšie(23.11.2014)

• Lima

Od přítele Fidela Castra jsem očekával nenávistnou politickou bublaninu, k mému překvapení jsem se dočkal naivního dílka, k němuž scenář snad napsali neúspěšní studenti 1.ročníku politologie. Aspoň že ten Brolin, který dokonale odkoukal Bushovu gestikulaci, byl znamenitý.(3.2.2009)

"-Remember, Americans don't like to see dead boys on their television sets." -"Yes, death tends to give war a depressing image." Ať už si myslíte o Stoneovi a jeho hodně radikálních názorech na politiku cokoliv. Jedno je jisté. Ten člověk umí točit filmy. Nechápu proč nedostal Josh Brolin Oscara. Asi spíše akademici ztratili koule. Ne, Oliver Stone. Jediné co je pro mě hodně zvláštní a nikdy to zcela nepochopím, jestli v tomhle filmu Stone Bushe objahoval nebo zesměšňoval. Některé scénky na mě totiž působí hodně satiricky. 80% a rozhodně jeden z velkých filmových zážitků.(12.8.2013)

...Já vím, je to film, ale stejně mě celou dobu hrozně iritovalo, že Josh Brolin byl jako mladý Bush mnohem větší frajer než byl kdy pravej a Elizabeth Banks byla mnohem krásnější než kdy pravá Bushová... Snad jen Thandie Newton (ta sexbomba z Rocknrolly) se tak urputně celý film mračila, že jsem jí ke konci málem tu Condoleezzu věřil... (6/10)(24.4.2009)

• - Pracovným označením filmu bol aj názov Oliver Stone's W. či Bush. (MikaelSVK)

• - Film byl natočen za 46 dní. (Komprimus)

• - První hraný film o dosud úřadujícím prezidentovi USA. (duklak2)