Hladová hra

USA, 2009, 101 min

Steven Hentges

L.D. Goffigan
  • Pitryx

POZOR!!MINISPOILER!! Tvl., tak to už je moc. Čumím na to skoro sto minut a na konci, kde má být vysvětlení vůbec nic. Dokonce jsem dokoukal i titulky až do konce, jestli tam něco nebude, jak bývá moderním zvykem. Kdepak, proč by se autoři namáhali. Peníze za DVD mají a tak na diváka kašlou. KONEC MINISPOILERU. A proto dávám odpad a nula procent a prostě vůbec nic. I když pár dobrých záběrů zde bylo, bylo to bylo zbytečně zdlouhavé. Kostka se Sawem dohromady se sice nějak zvlášť moc nepodařila, ale zcela jistě bych nějaké to plusko autorům dal. Takto ať si s odpuštěním nakakají. 201407239428/9656(30.7.2014)

• Mon.

Pro mě film nebyl nikterak zajímavý doďívala jsem se na něj jen kvůli přítele, který chtěl vědět jak to dopadne.Podle mě tam dost natahovaly to co už bylo dávno zřejmé. Taky si myslím, že některé věci třeba to, že hlavní hrdinka přežila nějakých 30 dní bez jídla to je naprosto nereálné. Každopádně film byl dost nechutný opravdu pro silné povahy.Horory mám ráda ale z tohodle se mi chtělo zvracet.(21.6.2014)

• playboxguest

Ze začátku jsem se snažila překonat averzi vůči těžce béčkovým hercům s tím, že to scénárista třeba časem trochu vyzvedne. Od půlky už jsem se jen skoro doslova užírala naprostou nudou, která mě, ač jsem k filmu usedala svěží, více méně úspěšně uspávala. Nikdo tu nic teda nevyzvedl, jen mě málem vyzvedávala rychlá. 20%(18.7.2013)

• Rockerman

Pěkný nápad, ze kterého by Jingsaw měl radost, ikdyž ten byl vynalézavější. A v tom je hlavní problém. Skoro nic se tu neděje až do chvíle, kdy už to někteří psychicky nevydrží a zaútočí. Člověk pořád čeká, že přijde nějaké překvápko nebo zvrat, ale ono ne. Naopak přijde slabý, zkratkovitý závěr a tak u mě jen za dvě hvězdy.(16.7.2015)

• Pilda17

Na to, že tam hlavní herci (chlapi) byli přes 25 dní, tak jim nevyrostly ani o kousek vousy. To bylo hodně zvláštní, ale budiž. Vše je snadno předvídatelné, místy nudné až otravné, ale i tak celkově docela snesitelné. Není to žádný hororový skvost, ale na jedno zhlédnutí dostačující záležitost. Dle mého názoru mohli herci vypadat zničeněji, přeci jen tam byli měsíc a nějakých 25 dní bez jídla .. 4/10 = 42%(10.8.2013)

• - V prvom zábere na Lukea (Joe Egender) je vidno, že má krv po celej tvári aj oblečení. Po tom, čo skupina nájde vodu, ponorí tvár do vody bez toho, aby ju umýval, a napije sa vody. Keď zdvihne hlavu, všetku krv má preč. (misterz)