Hladová hra

Horor / Thriller
USA, 2009, 101 min

Pět cizích lidí se ocitá v temné jeskyni. Jsou zde uvězněni a k dispozici mají pouze zásobu vody, skalpel a hodiny, které cosi odpočítávají... (oficiální text distributora)

Bloody13

Ne že bych se nudil, ale na tak plytký děj se mi to zdálo delší, než bylo záhodno. Vyvstává tu totiž jediná otázka, a s tou si film vystačí až do svého hořkého závěru, který zase postrádá jakékoliv překvapení nebo alespoň zadostiučinění. I přesto je Hunger docela nepříjemnou podívanou, jelikož situace všech zúčastněných je vskutku pěkně na hovno. ()

J*A*S*M

Po delší době zase jeden hororový Cube / Saw klon, který je možné sledovat bez jakékoli duševní újmy. Což ale neznamená, že bych jej nějak zvlášť doporučoval. Pětice lidí se probudí uvězněna v prostorách na dně hluboké studny pouze s několika sudy vody a "hodinami", které dávají tušit, že je zde neznámý hostitel bude hostit hodně dlouho. Bez jídla. Dále si film vystačí s jednoduchou otázkou: "Sežrat se, či nesežrat se?". Chtělo by to v prvé řadě lepší herce a vynalézavější scénář. Kratší stopáž by také nebyla na škodu. Silnější dvě hvězdy. ()

MM_Ramone

Včera som si pozrel film s názvom "Hladová noc". Bol to dosť dobrý vamp horror. Dal som mu tri hviezdičky. Dnes som siahol po titule, ktorý debilní tuzemskí distribútori nazvali "Hladová noc". Pôsobilo to na mňa ako podivný hybrid filmov "Saw" a "Kocka". Komorný, sadistický, psycho horrorový kanibalský thriller. Nijak zvlášť ma to nezaujalo, takže dávam dve hviezdy. No a zdá sa, že týmito dvoma snímkami som svoj hlad po hladových horroroch na dosť dlhú dobu uhasil. ** ()

Dellamorte

Svojím hodnotením dávam najavo únavu a pocit totálnej diváckej depresie z toho nekonečného a vytrvalého prešlapávania na jednom mieste vo filmovom " trapped blood " trende , ktorého šablónu vymodeloval J. Wan. Bodík za to , že sa režisér pohral s Mojím vkusom a tiež za snahu prekonať mínusovú hodnotu podobných snímkov. Pomarančový " central rudovous " je asi výsledkom prísneho castingu , ktorý absolvoval len ON ! ( ten bodík Mi je režisér dľžny ! ) ()

ricci.s

Zatiaľ som jediný, kto dal tomuto filmu také vysoké hodnotenie, ale vôbec ma to netrápi :-) Vidím však, že je tu veľa ľudí, ktorých nemožno nazývať hororovými fanúšikmi. Toto bol film, ktorý mal skvelý námet a veľmi slušnú atmosféru. Bolo to temné, tiesnivé, nepríjemné, vlastne aj na zamyslenie - zabiť-nezabiť, vydržať-nevydržať? Krvavé scény boli tiež celkom slušné, a nízky rozpočet mi v takýchto béčkach nevadí. Niektoré hlášky ma dokonca pobavili, napr. "jej dudy budú chutiť oveľa lepšie ako jej priateľ". Jednu hviezdu strhávam vlastne len za záver, ktorý sa mi zdal kúsok suchý, čakal som tam nejaký zvrat alebo väčší súboj. Ináč nemám čo vytknúť. A hej, podobných filmov bolo natočených už dosť, ale žiaden sa priamo netýkal kanibalizmu (aspoň o nijakom momentálne neviem), takže to bolo aj vcelku originálne a zaujímavé. Určite si film nezaslúži také hodnotenia, aké má. A myslím, že užívateľ sochoking by mal radšej prejsť na rozprávky ()

• V prvom zábere na Lukea (Joe Egender) je vidno, že má krv po celej tvári aj oblečení. Po tom, čo skupina nájde vodu, ponorí tvár do vody bez toho, aby ju umýval, a napije sa vody. Keď zdvihne hlavu, všetku krv má preč. (misterz)