Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

• Česko Tyranosaurus Rex (více)

V roce 1521 dobyl Cortés Mexiko a podrobil si starobylou říši Aztéků. Ještě dříve ale uspořádal do těchto míst se sedmi muži výpravu, která měla za úkol najít zlato a drahé kameny. V údolí, kam skupinka směřuje, řádí pár obrovských tyranosaurů. Krvelačný domorodý šaman Xocozin každý měsíc obětuje živého člověka, aby si „hromového ještěra“ udobřil. Dělá to ale spíš proto, že se chce zmocnit vlády nad kmenem. Proto rovněž usiluje o dceru náčelníka Matlatla Ayacoatl. Když jednou dívka, která se sňatku vzpouzí, uprchne do lesa se služebnou, ještěr je dostihne, služebnou zabije a Ayacoatl zachrání Rios, člen Cortésovy výpravy. Později jsou muži zajati a náčelník, který myslel, že jeho dcera zemřela, ji spatří živou, což dobrodruhy spasí před jistou smrtí. Cortes nabídne, že jeho muži zbaví domorodce hrozby tyranosaura. Xocozin je ale chce příšeře všechny obětovat… V Cortésově skupině nevládne shoda. Někteří muži chtějí v noci uprchnout. Rios se ale neohroženě pouští do boje s příšerou… (TV Prima)

WhiteHawk odpad!

takhle sem se dlouho nezasmál... z toho hrůzostrašného ještěra sem nemohl spát ještě dva dny :D..jinak film nuda...špatné kostýmy..špatný příběh..prostě odpad! ()

yarca odpad!

5* si v tomto případě zaslouží spíš chudák divák, který tuto příšernost shlédne až do konce... Zejména mě dostalo, jak volně si filmaři pohrávají (no, spíš zahrávají) s historií a nerozpakují se do děje zasadit reálné historické osobnosti. A herecké výkony hodné zlaté maliny to celé jen "vylepšily" 😁. ()

pajjaH odpad!

Toho " Tyranosaura " tam snad někdo kreslil vodovkama, ne? Náčelník Matlatle..? Tak se měl jmenovat spíš ten film.. Matlatle. ()

Milabusek

No no málo chybělo abych to neoznačil jako odpad protože toto je vážně pitomý film a myslím že další slova by mně urážela takže souhlasím s čsfd 10% ()

MiniMiky odpad!

Na tento profesionální brak jsem náhodou narazil v televizi a vydržel jsem až dokonce (to si zaslouží uznání). Neříkejte mi, že jsou zde lidé, kteří tento film ohodnotili jinak než odpadem!?? ()

kataklysm

Viděl jsem půl filmu. Paráda. Rozhodně to musím dokoukat.... dokoukal jsem to. musím z odpadu změnit hodnocení na 5* díky scéně, kdy se ve vypjaté scéně, kde jde o holý život, hlavní aktéři uzavřou manželství,zašukajó hned za stromem za nímž čeká kněz a hle pak zjistí že už žádné nebezpečí nehrozí, pač Tyranosaurus má pochopení pro tento obřad a první manželské klobáskování a odešel si na pláž opálit svou řiť...jo! to je něco. ()

kiva

Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet zoufalstvím, proto ta jedna hvězda, že jsem to asi čtyřicet minut sledovala, jestli to fakt, ale fakt myslí vážně. No, myslí. ()

MirecRKK

mne sa ten film pacil, nasiel som ho vdaka tomu ze je tam dinosaurus a ja ich zboznujem ale tuto je praveze uplne nadbytocny a kazi dojem z filmu inac pekna myslienka v tom filme zachytena ()

Utnapishtim odpad!

Krajina jak z reklamy na tropický rezort, vymydlení a dokonale depilovaní conquistadoři a domorodci, kamera na úrovni dovolené pana Nováka, prefabrikované obětiště z Hornbachu, aztécký kmen čítající max. 10 duší, Jaromír Štětina v roli kněze-alkoholika, animovaný (stín nevrhající) dinosaurus jak vykradený z 20 let starého dokumentu, kečup a drůběží vnitřnosti z výprodeje, naprosto zaměnitelní hlavní hrdinové, voják, jemuž ještěr ve spánku ukousne nohu a on si toho všimne až po probuzení, tyranosaurus se schopností teleportace v řádu desítek kilometrů, břízy v mexické džungli, svatba a následný sex a to vše během pronásledování veleještěrem (!) a plastový kalich na mešní víno. Určitě jsem ještě na hodně věcí zapomněl, ale to už je jedno. ()

Daevos

Kdyby tenhle film natocil S. Spielberg, scenar napsal G. Lucas, triky delalo Light&Magic a v hlavnich rolich zarili T. Hanks, B. Pitt a Zuzana Bydzovska...pak bych mozna dal jednu hvezdu. Ale jelikoz to natocilo nake hybridni vemeno z Ustavu pro mentalne zaostale, scenar stvoril jeho podobne retardovany spoluzak, tyranosaura nakreslila ctyrleta bezruka holcicka voskovkama a v hlavni roli "exceluje" Steve Sanders z BH 90210, nemohu jinak, nez dat nula hvezdicek - mene uz bohuzel dat nelze. ()

verunecek odpad!

efekty děs, zapletka děs, herecké vykony děs, kdyby penize za natáčení tohoto odpadu dali radeji nemocnym dětem...ale pro recesi na film dobrý:-D joo vsiml si nekdo ze tam hraje herec z Beverly? Ian Z. alias Steve 😍 ()

levhart odpad!

Zrovna jsem se chtěl jít rezavým drátem šťourat do oka, ale pak přepnu telku a běží tam tohle...a já začnu koukat. Raději jsem si měl jít hrát s tím drátem..rozhodně by to byla větší zábava a menší mučení.. ()

Bradley odpad!

Tohle snad ani tvůrci nemohli myslet vážně. Nápad na tohle dílo se musel zrodit brzy ráno v hlavě zatížené třítýdenní kalbou v kuse. Děj v podstatě žádný, výkony takzvaných herců na úrovni castingu do školního představení Jak se stal brambor králem a triky s dinosaurem by snad byly lépe udělány i na Atari nebo Commodore. Když ještěr nevrhá stín, neohne se pod ním ani stéblo trávy, ve stisku jeho zubů se oběť volně pohybuje a po pádu do jámy s dřevěnými kůly se jejich hroty na těle ještěra posouvají sem tam, je z toho cítit zápach tak nízkého rozpočtu, že si celou tuto akci zvanou film měli tvůrci raději rozmyslet a vložit utracené úspory do pokračování té třítýdenní kalby. Na odpadu nic nezměnila ani celkem ucházející příroda. ()

randalll odpad!

Všechno, ale úplně všechno špatně. Maškarní kostýmy, hudba jako z krematoria, gesta herců prozrazující, že čumí do prázdna a příšera pro srandu ! Kamera tajtrlíkovala a střihač stříhal a střihal a strihal .... Odpad je ještě pochavala. Těmito filmy je však Prima Cool poměrně hoooodně profláklá .... ()