Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

nash.

Zpočátku to vypadalo jako lehce křečovitý pokus o komedii, která předstírá, že pluje mimo střední proud a holedbá se situacemi pro mě občas poněkud nepochopitelnými. Než jsem to však stačil odpískat, začalo se to pomalu měnit v zábavnou pohodovku, kde je v příjemné rovnováze humor a občas netuctové a vůbec ne hloupé romantické drama. Navíc je to zřejmě první film, kde mi Catherine-Zeta nejen nevadila, ale dokonce jsem uznal, že umí i hrát. ()

Arsenal83

Zeta mi pripadá ako jedna z najkrajších herečiek. No tu mi teda sexy vôbec neprišla a spolu s nudným dejom to vyznelo ako úplne zbytočný film. Nevhodné ani pre jednoduchšie nátury. ()

iamek

Velké překvapení. Od Sexy 40 jsem čekal jen další blbou komedií kdy se dva do sebe zabouchnou a přes všechny problémy vše skončí Happy endem. U Sexy 40 tomu tak není a za to autory chválím, že to celé skončilo tak jak divák nečekal i když tomu celý děj směřoval. A Catherine Zeta - Jones je pořád nádherná. ()

Chrustyn

Ne moc vtipné ani moc romantické ale určitě koukatelné, příjemné a docela zábavné a příběhově uvěřitelné a celkově tak nějak ze života. ()

klerik

Pohodovka, ktorú mierne zráža klišé (choď a najdi sám seba), ale inak príjemný a miestami vtipný filmík... ()

heyda

70% - Vyhněte se českému dabingu !!! Normálně nemám u romantických filmů problém s dabingem, ale tady to se mi vůbec nelíbil... Jinak při výběru sexy 40ky nemohli vybrat lépe než překrásnou Catherine Zeta-Jones. Celkový příběh vlastně ničím nevyčnívá, je často předvídatelný a má prachobyčejný scénář, ale jako oddechovka na večer to funguje myslím dostatečně dobře, takže s přivřeným okem 4 hvězdičky. :) ()

Stanislaus

Oproti Prime mi zde chyběl někdo jako Meryl Streep, ale i tak nelituju, že jsem strávil nad touto americkou romantickou komedií hodinu a půl. Líbilo se mi obsazení, líbilo se mi spousta scén a u mnoha jsem se opravdu nasmál. A můžu říct, že oproti mnoha romantickým komediím měla tato opravdu skvěle zvládnutý konec. Zkrátka příjemný a lehký film pro zlepšení nálady, který možná zavání klišé, ale co v dnešní době ne. P.S. Nejvíc mě dostala scéna, kde Aram čte Relikvii smrti, zatímco mu Sandy říká, že je těhotná. ()

evulienka3

Po dlhom čase som si znova pustila túto americkú romantiku a znovu mi to pripomenulo prečo ju tak veľmi nemám rada...otrepané, nenápadité a napriek snahe o humor neskutočne nudné ....jediná kladná stránka je tá, že si aspoň dám zase na dlhšiu dobu znovu pauzu s týmto druhom filmov. ()

rikitiki

Na to, jak banálně ta historka zní, tak je překvapivě dobře zahraná i napsaná. Vtipná i hořká zároveň. Dialogy jsou uvěřitelné a nápadité.. A ten sladký závěr tentokrát odpouštím, protože chci věřit romantice. /16. 2. 13./ ()

Roman.Ticka

Když někdo vypadá jako CZJ, pak věřím, že je sexy pro každou věkovou skupinu chlapů, včetně žen. Ona je prostě kus, přesně ten typ medvídka, pejska, kočičky s dětskou tvářičkou, co pravidelně kraluje žebříčkům přitažlivosti v anketách, navíc si udržuje figuru, spíš má dar mít drobnou postavu, figuru si není až tak těžké udržet...;-) Tady kupodivu i něco zahrála a vztahový propletenec mě bavil do chvíle vyústění. Tam už šlo o totální násilnost, jak splnit jeden druhému přání až na doraz a jak nešikovně uzavřít stokrát natočenou dramedii, aby se o krapet lišila. Osobně bych litovala vzájemně ztracených pěti let, užívat a poznávat svět a sám sebe se dá i jinak než singl. ()

ARI50

Někdy nečekám nic a dostanu překvapivě skvělou komedii od herců co by mě nenapadlo že to dokážou tak dobře zahrát skvěle. ()

Morholt

Ačkoliv jsem zarytý nepřítel velkých věkových rozdílů a nemam rád zaběhnuté vzorce, tak tohle mi sedlo. A to především herecky. Barthův projev se mi líbil a Catherina je prostě bohyně. No a konec byl přesně takovej jak jsme si já i žánr žádali. 80% ()

Kamca_

Celkem podařená romantická komedie. Dalo by se říct, že je dost nadprůměrná, ale bohužel na 4 hvězdy to fakt nestačilo. Musim říct, že Justinovi to tady hodně seklo. Už v Pařbě ve Vegas se mi líbil. Budu si ho určitě pamatovat. Takže dávám 60%. ()

GeusX

Pohodová romantika, která nepřekvapí. Film táhnou herecké výkony a sexy Catherine. Solidní nadprůměr. ()

Terva

Boží je scéna podepisování květináče. CITÁT - ( Čůrá na kytku ) - Mami podívej, podepisujeme to tady !! Vedle stojící a čůrající bezdomovec povídá - Podepisuj pomalu. Skoro ve všech komentářích čtu jak je Zeta sexy. Kurva kluci, je to herečka musí být sexy. Koukal by někdo na film tohoto druhu, kde hlavní roli hraje nějaká šereda ? Toto je stokrát omletý příběh zahalen do jinčího hávu a hrají zde jiní herci. Scéna ze záchodem a zvracení jednoho z dětí vůbec nebylo vtipné, i když asi mělo být. Jeden z těch filmů, kde se veřejně kouří marihuana - což je v poslední době nějaký trend. Jinak je to lehce podprůměrný snímek. ()