Všemi oblíbená skupina policistů se vrací v dlouho očekávaném pokračování kultovní komediální klasiky Superpoldové. Poté, co se Spojené státy americké dostanou do sporu s Kanadou ohledně části pohraničí, je povolána skupina Superpoldů, složená z Maca, Thornyho, Fostera, Rabbita a Farva, aby v problematické oblasti založila novou stanici dálniční policie. Skupina se tam rychle navrací ke svým svérázným způsobům plnění policejní práce. Výsledkem jsou Superpoldové 2! (HBO Europe)

pilarius

Jednička mi vůbec nic neříkala, tohle byla vcelku příjemná podívaná. Jestli jsem přišel na chuť tuposti, nebo jsem měl jen lepší náladu, těžko říct. Ve filmu byla spousta tváří, u nichž jsem měl pocit, že je znám, ale pořád jsem si nedokázal vybavit, odkud. I ta zápletka byla vlastně docela zajímavá. Každopádně udílím velký plus za pravého méďu. Povedlo se to. ()

Olík

Dalo by se říci, že rok 2001 mám tak trochu v mlze a tak jenom můžu hádat, za co že byly ty dvě hvězdy. Za startu dvojky jsem si myslel, že to mám…je to prostě jenom taková blbůstka čtvrté cenové. Přišly pak však na řadu povedené gagy (především pásmo silničních kontrol)a já jsem pochopil, že to opravdu je blbůstka čtvrté cenové, ale když se trefíte do správného rozpoložení, tak dokáže celkem slušně zabavit. ()

kilobyte

Když se to povedlo jednou, tak se to musí povést i podruhý? Ne. Dost podobná zápletka i vtipy jako v jedničce, ale hůře provedený. Tak za 17 let očekávám třetí díl. Pravděpodobně bude o policistech v důchodu, kteří se budou muset vrátit do práce. Farva v té době už bude fungovat jen na jedné mozkové buňce a tak jediné co zvládne budou nadávky. Králík bude pořád ucho bez kníru. Foster bude stále největší ňouma a po rozvodu s Uršulou se pokusí spáchat sebevraždu. Také Mac skoro umře při jeho další bláznivině. A nakonec Thorny, kterému kvůli jeho závislosti na práškách narostou prsa a vypadá knír, se rozhodne pro změnu pohlaví. A pravděpodobně to celé začne pohřbem O'Hagana. Nashledanou za 17 let. :) ()

Mamlas odpad!

Další tupá nesměšná trapárna snažící se snad napodobit Policejní akademii, která aspoň přišla s novým nápadem, ale co tahle užvatlaná kravina měla být, to fakt nevím. Nedodíváno. ()

Jadro

Keď ste mali čas na prvý diel, vynechajte mozog aj na druhý a pár krát sa riadne zasmejete :-) Jednohubková oddychovka.. ()

Kushina

Ulítlá a naprosto zbytečná komedie, která nezaujala ničím extra, ale na večer krásně pobavila, takže střed. 50% ()

BlackAdder87

Kupodivu, jsem neměl potřebu si vypíchnout oči ani strčit hlavu do větráku, což je s touhle úrovní trapnosti s podivem. Škoda, že se film nedržel úvodu a že Stifler zaskočil jen na štěk, mohlo to být lepší. ()

PenelopaW

Tak tohle byl, pánové z Broken Lizard, docela průšvih... Supertroopers jsem viděla na VŠ a ještě teď je žeru, stejně jako jsme s kamarádem ujížděli na (z mého pohledu slabším) Beerfestu. Ten film je sice blbinka, ale má něco do sebe. Když jsem teprve před pár dny zjistila, že existuje dvojka, byla jsem natěšená jako malé děcko a doufala jsem, že se vrátím v čase do dob vysokoškolského sledování béčkových filmů, které se pro nás staly kultovními. Bohužel... "Herci by neměli hrát policajty." A většina pokráček stojí za starou belu. Farva tu je sice mnohem víc chlap, ale za to Mac ztratil jiskru, Foster je nudný paňáca do počtu a na O'Hagenovi a Rabbitovi je vidět, kolik času od minulého filmu uplynulo. Zobák si tu sice přijde na své, ale taky má nehodu na pile, což není ani vtipné ani vkusné. Začátek s autobusem mě silně vyděsil, ale pokračování nebylo vlastně o nic lepší. Takhle jsem si další osudy svých hrdinů nepředstavovala... Zápletka je silně chabá, navážení se do Kanady / USA nemá, s výjimkou scény v ukradených uniformách, žádné grády. Ani ten Fred Savage to nezachránil. Jak jsem se těšila na staré dobré Broken Lizardy, dostalo se mi velice slabého vylouhovaného odvárku. Doufám, že na dvojku velice rychle zapomenu, než mi zpětně stihne zkazit první díl. ()

nudlis

"A vo čem že to bylo?" "No vo těch policajtech, co se na hranicích špičkujou s Kanaďama a navzájem si dělaj naschvály ..." "Cože?" "No! Vo těch policajtech, jak tam jednoho honil medvěd ..." "Jo todle. No na to bych si snad vůbec nevzpomněl ..." "No jo, no, stálo to za hovno, no ..." "To teda jo ..." ()

Habansz

17 let čekání a k ničemu to nebylo. Kromě části, kdy se chlapy vydávají za kanadskou policii to nestojí za řeč. Zatím co jedničku si milerád pustim klidně i 2x-3x do roka, tohle bylo poprvé a naposledy. Humor z jedničky se úplně vytratil a kouzlo nostalgie z návratu všech herců po pár hodne pitomejch "vtipech" bohužel taky. ()

VincentB.

Tento film by ma rozhodne viac bavil keby som Američan alebo Kanaďan. Ide o dosť interný humor, ktorý narába so stereotypmi týchto národov. Je tam ale niekoľko pekných ale predvídateľných gagov. Len rozmýšľam čo je do prdele na tomto filme mysteriózne. Bál som sa, že to skončí stereotypom typu už aj mi sme hrdí Amíci. Nízke hodnotenie dávam hlavne preto, že som sa v podstate takmer celý čas nudil. Nemalo to spád a tú správnu kadenciu gagov. Dávam 45%. ()

handsolo

Principialne je dvojka na papieri naozaj skvela, no z nejakeho dovodu to proste nefunguje. Mnohe sceny boli skratka "cringe", co som si uvedomil az pri opetovnom pozerani. Zahrane dobre, napisane dobre, kamera a zvysok dobre, ale proste to nie je ono. Heffernan brutalne prehrava Farvu az do extremu, v jednicke taky vobec nebol a proste to nie je kongruentne s jeho postavou a mam pocit ze asi tam to bude aj pri zvysku osadenstva. Skratka su ini. Su to ine postavy, len maju rovnake tvare. V jednom rozhovore Jay hovoril ze vseci to pisali dokopy, kazdy aspon 20 stran a potom sa robili rozne revizie, prepisovalo sa to a spetne sa dopisovali referencie z jednicky, a je pravdepodobne ze tam je prave problem. Ze v tom bolo prilis vela ludi zapojenych. Jednicku ma kreditovanu len Soter, takze to podporuje tento argument. Velka skoda, velka. Ale stale je to ok na pozretie, len to nie je take "feel good" a zabavne a pohodove ako bola jednicka proste. ()