Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Terva

Nechápu jak to někdo může srovnávat z Návratem do budoucnosti od Zemeckise, protože to s tím nemá nic společného. Pokud se nepletu tak hlavní hrdina omládnul do své doby a nikam necestoval ani autem ani vlakem. Sám jsem byl zvědav jak Steers vyřeší časovou smyčku a byl jsem překvapen co všechno se dá ještě vymyslet. Nakonec docela dobrá zábava, ale nechci být hnidopich, leč scény z Nedem ( Thomas Lennon ) byly zábavnější než ty ve kterých hrál Zac Efron. ()

moviesfan

Obsazení Zaca Efrona v tomto případě neznamená, že se musí jednat o film určený výhradně pro mladé obecenstvo. 17 again je příjemná a poměrně zábavná komedie, která nemůže urazit. Z počátku jsem si myslel, že tvůrci použili nějaké vystřižené scény z HSM, ale to je jediná větší výtka. Několik by se jich ještě našlo, například klasická teenage klišé, ale po příběhové stránce nemůžu být nespokojen. Jak jsem již řekl, oddychová komedie plní účel a o hloupou komedii se nejedná. ()

Terez.S

No, trošku se stydím za takto vysoké hodnocení, přece jen mi 17 už bylo (i když poměrně nedávno), ale .. prostě mi to sedlo .. až na tu roli "fiktivního otce", která mě otravovala .. nemyslím si, že se na to někdy podívám znovu, ale pro mě ten film splnil svůj "účel" .. ()

tomeš

Do kina bych na to nešel, v letadle jsem to ale dal a let utíkal, film tedy splnil účel. Taky jsem byl trochu zvědavej na výkona Zaca Efrona, a musím přiznat, že nezklamal. A bylo to dojemné, ne že ne. ()

villon17

Je to bláznivá komedie, ale vůbec ne ptákovina. Zac se samozřejmě předvádí, ale občas se mu povedly parádní kousky a celej příběh aspoň dává naději... ()

Marsik

Taková pohodová nenáročná komedie na načaté odpoledne, když nevíte, do čeho píchnout .) Já jsem si film pustil k domácí práci a příjemně ta práce odsejpala. No nic...nebylo to zlé, i když Efron fakt není můj idol, ale rozhodně těch 90 minut se dalo v pohodě přežít. 60% ()

ConanVJ

Tato komedie se mi hodně líbila. Má spousty parádních vtípků vůči buberťákům a zároveň to má i hloubku. Příběh sice neni nic originálního, ale pěkně se mi na to koukalo, hudba parádní a vtípky taky (a bez fekálního humoru) Za mě 80% :) ()

draggo

Od tohoto filmu jsem víceméně nic nečekal, a má očekávání se potvrdila. Jako komedie to neobstojí, jelikož to až na pár světlých momentů (je jich zatraceně málo) není vtipné. Spousta momentů působí až nechtěně trapně, a Zac Efron kromě hezké tvářičky nic moc nenabízí. Příběh je předvídatelný až to bolí, a romantické linky nijak zvlášť nefungují. Potěšila mne ale postava Thomase Lennona, která byla podle mě vskutku geniální a většina zábavných situací se točí právě kolem ní. Jako celek film rychle uteče, ale další projekce nehrozí ani omylem. /viděno na DVD: 45% a 2*/ ()

zdepapepa

Tohleto není ani na guilty pleasure, takových chyb, takových klišé, takových fan services, takovýho přestárlýho Matthew Perryho. Jediná šance na vidění to znova je komická figura milionářského kamaráda, kterak se snaží sbalit ředitelku. Není to spoiler, když řeknu, že je to Exactly what it says on the tin? ()

Fabrinka

Tragický príbeh ohraných scén,totálneho klišé, a hlavne snaha Zaca Efrona zahrať čosi viac vyšla úplne nazmar.Dalo mi veľa odvahy,aby som po úvodnej scéne film nevypla. Našťastie, najhorší bol začiatok,a potom sa to už len vylepšovalo.Aj tak však film nezašiel ďalej než po hranicu bežnej nudnej,dá sa povedať že teenegerskej komédie. ()

Paxxx.cz

Mánie okolo muzikálu ze střední mě minula hodně velkým obloukem a Zaca Efrona zrovna moc nemusím a myslím si o něm svoje. Když se ale tohle všechno opomenu, tak musím uznat, že jsem se docela pobavil. Šlo o docela dobrou komedii. Dávám slabší čtyři- 70%. ()

Hannibal92

Tohle je trosku mimo mně, ani nevím co bych k tomu rekl, asi proto že nejsem náctiletá holka ulítlá na Efrona. Prostě to jde úplně mimo mně ()

katasta

Příběh o chlápkovi, který je nespokojený se svým životem a vyčítá si volbu, kterou kdysi dávno udělal a nemůže se zbavit myšlenky, jaký by měl život, kdyby se rozhodl jinak. Nějakou záhadou se vrátí do té doby a má šanci zachovat se jinak...přesto se zachová stejně jako prve a uvědomí si, že je vlastně šťastný, tak jak je. Je to příběh o něčem, co každý člověk zná, v tomto případě je nám nucena myšlenka, že lidská nespokojenost není spojena s minulými volbami, ale jen s námi samými, že snadno zapomeneme, co vlastně od života chceme, že chceme stále víc nebo něco co nemáme a neuvědomujeme si, že všechno co jsme dřív chtěli už máme. Nemůžu říct, že bych se při sledování nějak nudila, ale na druhou stranu mě to ani nijak nenadchlo, nepřineslo to na plátno nic nového a je to jen jakási variace na film "Přes noc třicítkou", jen v mužském podání. Zac Efron tu byl dobrý, ale Matthew Perry mi docela vadil. Ve výsledku z toho vylezl snímek, co neuchvátí, ale ani neurazí. ()