Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

dj_kure

Fakt nechápu proč Nicolasovo filmy jsou tak děsně podhodnocený. Neříkám, že se to musí líbit všem, ale vsadil bych prdel, že polovina lidí to hodnotí už jen z recese. Cage hvězda byl, hvězda bude a zůstane a k tomu všemu točí filmy který lidi baví. Je to vidět už z toho kolik lidí hodnotí. To ať mi nikdo neříká, že na to kouká jen proto, že čeká až natočí něco pořádnýho. Co se týče Honu na čarodějnice tak Cage a spol. si splnili své. Čas u filmu uteče jak voda a než se nadějete běží závěrečné titulky. Většinu filmu pořádně nevíte na čem jste a do toho perfektní akční vsuvky. Co víc si přát? PS: Nepopírám, že Cage netočí sračky (někdy) , ale hrát si na kritika a hodnotit podle profesionálních recenzí nebo podle uživatelů v TOP a ne podle vlastního úsudku je trapné! (Nechci být konkrétní, ti co to tak dělají se v tom najdou). ()

Zajija

Od spojeni Cage a Sena sem čekal velkou věc, ale spíše mě to více sklamalo než-li potěšilo. Zajimavý začátek se proměňuje v nezábavný a místy i nezajímavý film. ()

xladojx

Skrz naskrz průměrná, ničím nevyčnívající podívaná. Ovšem bubáci a celková nákaza morem nebyli vůbec špatně udělaní. Já tento temný špinavý středověk prostě můžu. Prostě taková průměrná pohodička na nudné odpoledne... ()

liberita

Trošku som sa bála Cagea v hlavnej úlohe, ale nakoniec to dopadlo lepšie (aj s ním, aj s celým filmom), než som čakala. Perlman mi zas pripomenul svoju staršiu úlohu v Mene Ruže, ale ani tu sa nestratil a okorenil film primeranou dávkou vtípkov. Atmosféra je primeraná, putovanie zaujímavé, scéna s mostom a súbojom v kláštore na záver trochu prehnaná, ale celkovo je film bez problémom dobre pozerateľný aj vďaka tomu, že neobsahuje hluché miesta. ()

PB2

Ne tak špatné, jak Vás napadne po prvních minutách, ne tak dobré, jak jste čekali před nimi. Vlastně jsem uvažoval i o 4*.Je to takový zvláštní poslepovanec tří historických událostí z různých dob (Křížové výpravy, mor a hony na čarodějnice), což ale ničemu nevadí, spousta filmů je zasazena do ještě divnějších reálií. Naopak to pomáhá vytvářet hodně temnou atmosféru, takže kdyby z tohoto světa vzešel další film, tak to uvítám. Cage a Perlman mi přišli dobří, zvlášť druhý jmenovaný se do středověku docela hodí. Bohužel zbytek je takový ten americký "historický film": vem dva moderní akční hrdiny a dej je do středověku, nech je hláškovat a hrát drsňáky... kdyby ty postavy byly trošku věrohodnější, mohla to být skvělá podívaná. Taky je škoda, že diskuze o Bohu a církví v podstatě nikam nevedly. Ještě bych vypíchl hudbu, ta tam seděla. ()

syphoon

Občas si říkám, zda má Nicolas Cage opravdu zapotřebí propůjčit se této hollywoodské sr***. Jeho herecký výkon si opravdu netroufnu hodnotit. Co se týče hodnocení filmu, tak tady je jasný důkaz toho, jak s dorým námětem ještě nemusíte natočit dobrý film! 40% ()

Jacccob

Nuda na entou. A zrovna u těhle filmů to zatraceně vadí. Nicolas by si tyhle úlety už mohl odpustit, má na víc, a když už, tak aspoň něco typu Čarodějův učeň. Nic světoborného, ale rozhodně lepší než tohle. ()

Evii.B

Na začátku moc nevíte co si to tom myslet, pokračuje to bitvou, kde téměř vidíte zelené plátno. Když se zbavíte pohledu na to divné světlo bijící do očí. Začne se schylovat k výpravě jako do Mordoru a pomalu se můžete loučit s hrdiny. Nakonec se to zvrhne do Van Helsinga a je konec. Prostě hrůza, tenhle film ani Cage nezachránil. ()

VvV14

Je to Cage...... Další pekelná jízda, kde však něco chybí. Chtělo to víc magie, nebo se do toho vůbec nepouštět. ()

ANTYCHRYST

Musim přiznat že Cage mám rád a ještě více filmy ze středověku obzvláště co se týká rytířů, čarodějnictví a exorcismu tak to je přesně dle mého gusta. proto musim tento film hodnotit velice kladně. Dobrej příběh, kostýmy, lokace, výprava, hudba, fakt mě ve filmu nic nechybělo, možná trošku lepší konec. Celej film jsem nevěděl co si o té holčině myslet, takže to fungovalo dobře. Rozhodně to není žádné béčko, hodnotím samozřejmě dle mého názoru. Já se na film velice rád znovu podívám, doporučuji Blu-ray je to fakt pěkná podívaná v dobrym rozlišení a s dobrym zvukem. ()

melekos

Sic jsem od tohoto filmu nic neočekával, přesto zklamání. Na druhou stranu takové dějové osvěžení, takže úplný propadák to nebyl. 50% ()

H.I.T.M.A.N.

Nicolas Cage dlouho toužil po roli ,,Rytíře" až se mu to splnilo! i když říkal, že natáčení bylo nejhorší co mohl zažít (scéna s vlky) i tak se mu splnil jeho dávný sen! mělo to hlavu a patu a mě si tímto získal! ()

Knor

Má to celkem slušnou temnou atmosféru, jeden jediný herec, který stojí za to je Ron Perlman a to je jsou asi všechna pozitiva. Tohle téma je pro mě hrozně lákavý, ale v rukách břídila Dominica Seny jsem byl svědkem digitální tmavé kašičky s několika hrozivými bubáky, kdyby se to nebralo tak vážně mohlo to být možná lepší. Jo a nechápu, že se k tomuto nechal zlákat i Christopher Lee.......chudák starej. ()

El Patron

Hlavním triumfem tohohle výplodu je temná, rádoby děsivá atmosféra a Nicolas, který to všechno jistil zezadu a nedovolil mi dát méně než tři hvězdičky. Hodnocení snížily i velmi digitální postavy nepřátel, bez kterých (bohužel) podobné filmy být snad ani nemohou. Nečekejte nic víc, než skupinku vyměšující jednu "extra" hlášku za druhou, zasazenou do doby křížových vyprav, s velmi dobře vymodelovanou atmosférou a Nicolasem (a jeho spolupracovníky) ohánějící se mečem. Pár momentek mě překvapilo a nadchlo, ale vyvážilo se se slabší linearitou a zpracováním prostředí, bitev s nehezkými nepřáteli. ()

Kozy9

Hon na čarodejnice je film, ktorý dokonale a bezchybne ukazuje čo všetko sa dá (dokonca aj triviálne veci) pokaziť na filme. Ak očakávate prvotriedne fantasy (alebo aspoň priemerné) nebude vám toto želanie splnené. Hon je totiž tak mýtický a čarovný ako jeho historická (ne)presnosť. Každé jedno prostredie na mňa pôsobilo gýčovito, počítačovo a až moc Holywoodsko-ateliérovo. Samozrejme to by som tomu filmu vedel odpustiť nebyť hrôzostrašného herecké obsadenia (ktoré sa vôbec od rolí nehodilo už od pohľadu), imbecilných dialógov tak preplnených klišé, že by jeden z toho zvracal a jednému z najhorších podsvietení interiérov čo som videl (úroveň Xeny alebo Herculesa)... Keď to dám do hromady výde mi z toho úplne zbytočný a nasilu natočený film bez pointy, šmrncu, odkazu či zábavnosti. Hon na čarodejnice je zlý hororový road trip, ktorý zapadne prachom do pár rokov. Aspoň že tak, Nicolas by ďalšie zlyhanie v jeho kariére mohol niesť veľmi ťažko... 30% ()

Shitonit

Hon, honit, vyhonit. Kdyby ten satanáš převlečenej do kočičího roucha místo posedávání v kleci Kejdžovi vyhulil pochodeň, mohla to být slastná podívaná přesahující závěrečný rej zombíků. Nicméně se nestalo, a v mírně dramatickém pološerém oparu, jsem byl ubimbanánován ambicemi stát se velkofilmem. Ani tak se nakonec nestalo, a nebýt srandovní krvelačný příšery na konec, ani bych se nezalek. Jediný co mě tam přišlo docela vtipný, jak se měnily čenichy vlčáků v lese. To jo. To mě skoro mrazilo, při pocitu, že by mě něco podobnýho raflo do prdele. Bohužel, něco podobnýho mělo rafnout do prdele Dominika Senu dřív, než se uvolil tuhle Honitbu zrežírovat a vypustit do světa. Třeba by vyplodil něco, co by víc odpovídalo názvu. Tohle se spíš mělo jmenovat Dlouhá nudná rozplizlá sračka trapných skřítků očekávajících m(r)d s princeznou Drakomilou. Naštěstí měl někdo trochu rozumu, došel včas do železářství, a pokrátil tomu ocas na poživatelných 95 min. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor