Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

JeanMarthan

Nicolas + rytíř = výraz tupější než kdy jindy, obzvlášť, když má tu helmici :D Celé je to naivní, plné velkohubých keců, přehnaných gest a scén a přitom se to snaží hrát na vážnou notu. ()

Uesbe

ách, takže kde je to slávne more omývajúce Štajersko? aspoň že tie Alpy (?) sú fajn, sivé, zmrznuté....v podstate všetky lokácie ladia s Pearlmanovými vlasmi......neviem presne posúdiť, či latinčina sedela, ale asi hej.....no....a vredy pekné, to chválim! stále je to však hlúpučké aj s pomerne šikovnou mládežou ()

jafuska

tak jsem shlédla další film s Nicolasem Cagem a nějak si mě čím dál víc dostává pod půži, fajn většinou hraje v béčkových filmech, ale to vlastně není jeho vina, záleží jen na scénáristovi jak daný film napíše, a co se týče tohoto filmu vůbec není špatný a proto nechápu tak nehorázné nízké ohodnocení, viděla jsem daleko horší filmy , délka filmu akorát, akční stopáže také byli tak proč se proboha uživatelům film nelíbí? co by tam podle nich mělo být? vždyt tam bylo napěchováno všechno co se dá do filmu dát, a už se těším na jeho další film, prostě herec Nicolas Cage má herecký talent, o tom není žádný pochyb, a co je na tom, že hraje jak hraje? každý má svůj styl. ()

Anniysha

Ajajaj, kde jsou ty časy, kdy byl Cage zárukou dobrého filmu. Je škoda, že celkem nadějně vyzerající začátek se tak moc zkazil tou hromadou nepovedených efektů: třeba ďábel, který vypadá jak upír... Vážně - mohli to nahradit něčím věrohodnějším. Takhle celý film vyznívá prostě komicky a ať se do té doby stalo cokoliv , po tom konci to ztratí na váze. Je to škoda, protože z toho mohla být vážně pecka. A herečka , která hrála čarodějnici, byla výborná. To se musí nechat. Ale jinak - jen průměr...velká škoda!! ()

amyth

Cage se začíná specializovat na takové "bijáky" - viz. Čarodějův učeň. Tohle je ještě horší, ještě jeden krok a skončí u video filmů ()

xxlch

První dojem je tedy dosti špatný.Todle je totálně béčkový filmík na jedno použití a to s přemáháním.Velmi podobné jako S.Kane,který je o něco více koukatelný.Na něco tak zpackaného a hloupoučkého je Cage a Perlmana celkem škoda takže ta jedna * je za tu solidní atmosféru středověku. ()

kubasimo

Byla jsem velmi mile překvapena, čekala jsem průměr na 2-3 hvězdičky. Celou dobu jsem seděla jak přikovaná, nenastal žádný moment, kdy bych se nudila, chvílemi se mi až rozbušilo srdce, jak jsem byla napnutá. Příroda nádherná, vše krásně dokreslovala hudba. V určitých částech jsem měla pocit, že cítím špínu na rukou i smrad z mrtvol, jako bych byla přímo na místě. Celou dobu jsem nevěděla, co si myslet. Chvílema jem si myslela, že je to čarodějnice, chvílema zase ne, ale že je sám ďábel, mě opravdu nenapadlo. Konec byl, až možná příliš technický, ale nikdo nemůže vědět, zda schopnosti ďábla nejsou rovnocené s naší dnešní technikou:) ()

Bartex

Šel jsem do kina s vidinou brutálních praktik páchaných na čarodějnicích...upalování, věšení, HONY pořádané na tyhle "zrůdy"! Mé očekávání se naplňovalo asi jen prvních 5 minut! Co nastalo potom? Abych pravdu řekl, nic moc se mi do hlavy nevrylo. Každopádně s čarodějnicemi to krom začátku nemělo společného vůbec nic. Navíc na nás v poslední dvacetiminutovce vyskočil démon a tak jsem si na čarodějnictví nechal zajít chuť. Trochu klamavá reklama? ()

driftm

film dobře zpracovaný,PC udělaná armáda vypadala krásně a nadupaně,příběh také celkem dobrý a jelikož film má 90min tak i celkem akční 5* ()

intro

Hon na čarodějnice je celkem příjemná fantasy podívaná, ale myslím si, že z toho lze šlo udělat mnohem víc. Možná jiný režisér, jiné herecké obsazení a trošku více temnější hororová atmosféra by filmu více prospěla. No i tak příjemných 60%. ()

unrocker

Tak toho jsem se bál nejvíc... můj oblíbenec v CAGE v nějaké levné a nenápadité majdě, která je směskou všeho možného, jenom né filmu... :( Takto néé Nicolasi, zkus příště něco jiného a pořádného... :) ()

Aildrin

Asi nejlepší film s Cagem za poslední roky. Tím nechci rozhodně film nijak nadnášet, jen musím konstatovat, že z těch všech braků ve kterých poslední dobou hrál (nepočítám li Kick-ass) je tenhle ten nejmíň brakovítý a zároveň uznávám, že se Nick zesebe snažil zuby nehty vymáčknout slušný výkon. Do 50% mu schází tak 10%. Přesto dávám kvůli výše zmíněnému tři hvězdy a budu jen doufat, že další film ve kterém tahle vyhasínající Hollywoodská hvězda vystoupí bude mít třeba už regulérní tři hvězdy a kdyby jich bylo víc, vůbec bych se nezlobil. ()

L3G1ON4R

Další nepovedenina na tak silné duo. Není film s Cagem, aby se u toho člověk nenudil. Je zbytečné hledat kde soudruzi udělali chybu, nicméně tahle pohádka o vymítání je spíše parodií. To už bych si radši pustil chipmunky. Škoda, jakožto diváka mě film uspával, namísto upoutal. ()

Solverino

No s mozkem na idle se to vidět jednou dá. Škoda těch trapných čarodějnic s ksichtama Eddieho od Iron Maiden. Démon pak byl vysloveně digitální průser jak vrata! Ono je často méně více. Ušetřené peníze za velmi trapné digitální efekty by se daly vrazit do lepších rekvizit (bojovat křižáky v brnění pěšmo v písku jsem fakt nikdy neviděl, a jak upalovali, jak kdyby měli na sobě jenom plastik a pár hadříků a ty měčíky, málem jsem si krůpnul smíchy...) No slabota převeliká. Perlman vynikající, Cage podprůměr (v poslední době jeho standard, bohužel :) ()

KryplXxX

Rozhodně nemám rád Nicolase Cagea a když jsem viděl prvních 5 minut filmu, tak jsem si říkal, že to asi vypnu. Jenomže pak nastal zvrat v ději a z Křížových výprav, bitev a masakrování bezvěrců se začal vyvíjet tajemný příběh. Čekal jsem opravdu o mnoho větší průser a možná i proto mě film velmi mile překvapil. Když srovnám 3. díl Letopisů Narnie a Hon na čarodějnice, tak je jasno, a Nicolas je určitě vítěz, také díky Ronu Perlmanovi, který je takový správný urejpaný kliďas a dvojici Cage a Perlman to jaksezdá klape. Čtyři hvězdy dát nemůžu, ale je to tak 3 a půl. ()

RINGOCZ

Kdyby se autoři oprostili od pokusů zakomponovat jakési historické reálie, mohlo to být solidní fantasy. Takhle na mě film působil, že neví, čí je. Tři hvězdy dávám za ponurou atmosféru středověku a druhou polovinu filmu. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor