Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

Peter-1307

Klietka nielen pre "witch", ale aj Dominic Sena je kiietkou pre celý film.Celé sa mu to nejako vymklo spod kontroly. Digi efekty vyznievajú ôplne naprázdno a pôsobia 100% umelo,, herecké výkony ničím nevybočujú z priemernosti, a pritom scénar je viac než dobrý. Škoda. ()

pekas

Zde zase hodnotí film podle Cage a jeho minulých počinů. Proč? Udělal vůbec něco výrazně lepšího, než tento film? Zpátky k tomuto filmu. Ústřední dvojka mi byla celkem sympatická, i když ty silácké při válečných řežbách řeči byly trochu mimo. Scénář filmu docela ušel, závěrečné digitální orgie mě nijak zvlášť nenadchly. Asi se dá souhlasit, že má film lepší chvilky a potom dost nevyrovnaný zbytek. Což z něj dělá takový lepší průměr, který se v hlavě na dlouho asi neusadí. 65% ()

george82

No co k tomu říct. Slabší průměr. Skouknout a založit do archivu. Na můj vkus přehnaný konec, ale frajerka to zahrála hodně slušně ty grimasy. :) ()

tartan

Až na úvodnú historickú, úplne nezmyselnú "križiacku" vsuvku (dodanú, len aby vo filme boli vôbec nejaké masovejšie akčné scény) vcelku pozerateľná, totálne béčková, zato celkom atmosférická dark fantasy-historická rozprávka s pár hercami a jednou digitálnou príšerkou. Cage je tu oproti väčšine svojich ostatných filmov z poslednej doby naozaj celkom znesiteľný, Ron Perlman ho však v pohode prehráva a Claire Foy je čarodejnica na zjedenie :-) ()

Mykhaluu

Posilněni informace o filmu z různých (mnozí by nechápali z jak moc různých zdrojů... zůstaneme u tajemna... :) zdrojů jsme z napětím a mírným strachem z toho, jakým příčeskem na nás vyrukuje Nicolas tentokrát, jsme se ženou shlédli celkem fajn středověkou capinku, která mohla vydupat mnohem více strachu a mystična, ale i tak se to dalo. Démonek byl vskutku zbytečný, ale odpovídal asi dobovým představám... Triky někdy slabší, ale na druhou stranu? Je film jen o tricích? Atmosféra křižáckého průletu fajn. Napjaté scény s dívkou dobrý! Konec dobrý - a to se počítá! :) No a tři a půl se zaokrouhluje vzhůru, ni? ()

Dž@Dž@

Ťažko sa to hovorí, ale Nicolas Cage znova nezahviezdil. Začiatok filmu preferovaný križiackými výpravami zaujme každého historika. No pokračovanie deja a jeho vyvrcholenie v podobe fantasy / sci-fi ma moc nenadchol. Našťastie Nicolas sa zachoval ako pravý rytier zaprisahaný oddanosťou cirkvi a obetoval sa pre ľudstvo v boji s diablom. ()

bujnmi

Černý mor, pach středověkého města, vytí nikým nezkrocených vlků. Vítejte v pochybné době čarodějnic. Season of the Witch. Ve filmu se ale střídají sezony dvě. Sezona, kdy přes filmové plátno prosakuje perfektní atmosféra temného středověku, a pak tu máme sezonu digitálního popcornového hororu. Naštěstí (?) pro film tu převažuje první období. Opravdové napětí s příchutí strachu působí více cool než levně PC triky zbytku stopáže, od kterých mohl být film oproštěn. I přes mínusy zůstává Hon na čarodějnice solidní zábavou, ve své kategorii vskutku originální a jedinečnou. ()

Swayne

Nicolas Cage bol v "Gone in 60 Seconds" špičkový! Potom si ale ten svoj kukuč vzal aj do ďalšieho filmu, neskôr do ďalšieho, potom do ešte jedného a potom znova, až sa nakoniec pravdepodobne pozabudol a už nevie sa tváriť inak než takto: http://i.imgur.com/fm07v.jpg ... a mne to jednoducho po tých 10-rich rokoch príde hrozne iritujúce! Duchársky thriller/horror zo stredovekého prostredia bol vskutku dobrý, ale ten Cage... ach sakra... priemer! ()

KillHurt

Přes všechny historické patvary a nelogičnosti, slabé postavy, mizerné digitální triky i davové scény a nezáživné kulisy, interiéry a exteriéry a nic neříkající hudbu to bylo celkem povedené béčko, které zachraňuje hlavně závěrečná akční scéna (zbytek filmu je chodící nuda) a charismatický Ron Perlman, který je pro mě naprosto úžasný i v úplně ztracených rolích. Za oboje hvězdičku nahoru. Taky by pomohla nějaká dějová inovace. Osobně jsem se těšil, že se objeví ještě jedna čarodějnice nebo čaroděj. ()

mirkath1 odpad!

Tak tenhle film je naprostá kravina postrádající vše co očekávám a že se můj oblíbený Nicolas Cage k tomuhle propůjčil je trapné :( ()

Larry12

Má to sice jednodušší příběh, ale jinak se mi film vážně líbil. Jsou filmy, u kterejch se každejch 10 minut dívám na hodinky, ale když sem koukal na tohle, tak jsem se neodvrátil od obrazovky ani na vteřinu. ()

david104

Nad prvotními smíšenými pocity nakonec mile překvapen. Film měl celkově hlavu i patu, děj nebyl nudný zápletka zajímavá. Zkrátka na B-čkový film slušná podívaná. ()

Ajka1

Tak copak to tu máme? Žádný děj, žádný příběh, jen těžce průměrná podívaná s lacinými triky a odpudivou kamerou, kterou zachraňuje pár vtípků z úst velkého Rona Perlmana. Celkem typický hollywoodský výron. Slabší dvě budou až až.. ()

Vykuk

Cage už nějaký (delší) čas moc nemusím, pořád má ten stejný utrápený až otravný výraz, doby Con Airu jsou ty tam, ale tady se mi kupodivu líbil, nenudilo mě to, dobrá atmosféra, spokojenost. ()

Havala

Nezastírám sympatie k podobným rachlokvaškám - pobavit a rychle pryč. Podobná záležitost jako nový Clash of the Titans, ale od toho filmy jsou, parádní efekty, a zde i dost dobré "lekačky". Pokud v tom nehledám nic hlubšího, tento film mě neurazí. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor