ywo666

Hmm. Slabé 4*. Ako rozhodne to nebolo slabé, ale ani ma to nejak nestrhlo. Film mohol byť trošičku tvrdší (a tým nemyslím len viac nechutný), trošičku vtipnejší a trošičku strašidelnejší. To by už ale bolo na slabých 5*. Uvidíme v dvojke. Neraz sa stalo, že dvojka prekonala už tak dobrú jednotku, ale ide skôr o zriedkavý jav. Film to rozhodnie nie je zlý, ale tie mega ohlasy sú samozrejme prehnané. Pre mňa už moc postapokalyptické zombie filmy nemajú čo nové dať. Už ich bolo proste moc. Od úsvitu mŕtvych, cez Pegga-Frosta, Ja legendu, 28 dní/týždňov neskôr, Planet terror, doghouse az po braindead a resident evil, takže si myslím, že žáner mi už nič nemôže ponúknuť. Ale v rámci zombie filmov rozhodne nadpriemer. ()

neoBlast

Raději vytknu seznam činností a věci, které jsou po zhlédnutí Zombielandu ultracool. Asi SPOILERY (i když je dost věcí jasných z traileru). Twinkies. Krumpáč. BM. Žlutý Hummer. Zabíjačka týdne. Francouzské víno. Emma Stone. Happy-Meal. Lunapark. Dvouhlavňová brokovnice. Krotitelé duchů. Znělka z Krotitelů duchů. Klauni. Dveře u auta. Střelnice na pouti. Černý Cadillac Escalade. Rok 1997. Sno-Balls. Baseballová pálka. Zvracení. Woody Harrelson. Domácí kino. Lidská střeva. 45 %. Garfield. První meta. Piáno. Los submarinos. Vidláci. Zamknuté dveře u auta. Návštěva místa kam všici občas musíme. Jesse Eisenberg. Nůžky na plot. Radlice. Obrazy Andyho Warhola. Hasící hasiči. Scotty Lynch. A další tisíce maličkostí, které jsem teď nevzpomněl... Každopádně oba mé nemrtvé palce zvedám nahoru. 85 % ()

Raven0

Těžké hodnotit Zombieland. Rozhodně jde o velmi povedenou komedii, která vašim bránícím dá co proto. Vtípků je hromada a ani nepůsobí trapně (samozřejmě většinou nejsou ani kdo ví jak inteligentní), problém je jinde... V určité celistvosti děje. Některé scény mi přišli vyloženě navíc. Jako by režisér měl příliš mnoho nápadů, které chtěl do filmu nacpat a tak scénář spíše působí jako nesourodý slepenec vtípků, které ale směřují tak trochu od nikud nikam. Avšak jedno se musí nechat, zábava je to skvělá... Něco takového se jen tak nevidí. ()

Beky

Jednou větou: Správní herci, cool réžie, chtělo to víc akce, ale nebyly prachy, Bill rulez!!!:)), na dvojku se těšim. ()

MiCM

Prvních 20 minut je úplně na 100%, prostě perfektní, paráda.. Pak to klasicky sklouzne k takovému běžnému slušnému filmu. Každopádně celkem dobrý film po všech stránkách.. (akorát ty dvě holky mi tam nějak lezly na nervy..) ()

Pavlínka9

Zábava, kterou nepobere jen tak někdo. Znám člověka, který se prosmál celým filmem a druhého, který jen koukal a čekal spíš až to skončí. Já jsem se smála po celou dobu. Kamera byla úžasná, herci jakbysmet (chudák Bill ) -ale tak může si za to sám :) Ne všichni pochopí jeho humor a proto mu to našil do břicha :D a celkové ladění filmu hraničilo mezi komedií a návodem k použití :D ()

BS

Zombieland není typickým zombie horrorem, sice se najde pár lekacích momentůch a krví se taky příliš nešetří, ale ve výsledku je ta zombie-horror podstata jen vykradena a nahrazena (vůbec ne špatnou) ujetou komedií, kde se na hlášky příliš dlouho nečeká a všechno příjemně odsýpá k povedenému finále. Láká mě to do kina zajít ještě jednou :) // Po utřídění myšlenek, prohlašuji Zombieland za komedii roku 09. ()

mickyreed

Parodie na zombie filmy, Já legenda a teenage filmy o dosažení panice k jeho první lásce ... chcal sem u toho smíchy a k tomu to taky bylo stvořeno! ... Bill Murray :D:D no comment :D ()

lennyd

Svět už nikdy nebude takový, jaký býval. Své o tom rozhodně ví Columbus (Jesse Eisenberg), kterého před drsnou smrtí v pařátech nějakého zombíka chrání jen striktní dodržování pravidel (které mu nedovolí se ani v poklidu vy...at). Až do okamžiku, kdy potká drsňáka Talahasseeho (Woody Harrelson), který se se zombíka naopak vůbec nepatlá, a pro poslední koláček na světě by zabil i vlastního bratra. Oba jsou tak překvapení dvojicí mladých dívek, Wichitou a Little Rockem, které je jednoduše oblafnou. Nakonec ale zjistí, že jedni bez druhých mají velmi malou šanci na přežití... K natočení Zombie-horroru se dá přistoupit dvěma možnými cestami - buď natočíte zcela vážný horor, který vám všichni odsoudí jako sračku (v lepší variantě jako kopii Resident Evila), nebo jako komedii, což, jak ukázal již výborný Shaun of the dead, je nepochybně ta lepší cesta. V těchto šlépějích se vydalil i tvůrci Zombielandu - a rozhodně neudělali špatně. Nad některými scénami se sice nedalo než shovívavě pousmát (jak to malé holky natřely velkým tvrďákům), ale vše je hned vyváženo naprostým odvazem (celá scéna s Billem Murrayem). Sice u většiny těchto filmů (a Zombieland není vyjímkou) stačí jedno podívání, ale i to stojí za to... ()

Maki89

heh, u mna to na Shaun of the Dead nemalo, ale to bude tym ze mam rad anglicky humor.... kazdopadne pobavil som sa dobre..dost dobre... davam * za napad, dalsiu za podarene pravidla, tretiu za postavu Tallahasseho(postava ako visita pre Harrelson) a stvrtu za nom nom nom Emmu Stone... konecne hodnotenie - 7/10 ()

Barvoj

Po shlédnutí Úsvitu mrtvých a trilogie Resident evil je toto neuvěřitelně zábavný filmový zážitek. Smíchání zombie hororu a komedie se ukázalo jako vynikající nápad! Vyzdvihl bych zpomalené "momentky" z řádění zombie a pohrávání si s pravidly, která se neustále objevují v podobě titulků. Jak film běžel získávaly si hlavní postavy pomalinku ale jistě moji přízeň a když vyběhly závěrečné titulky honem sem šel pátrat, jestli bude i dvojka... To snad hovoří samo za sebe :-) ()

Jazzzz

Určitě nadprůměná komedie s mrtvolnou tematikou a podařenými zásadami jak se naučit žít v postapokalitickém zombii světě. Bavil jsem se dá se říci od zaátku do konce a to od komedií očekávám. ()

tnp101

Úkrutně zábavná, svižná a vtipná komedie s velice sympatickým hereckým obsazením a pěknými scenériemi, která i přes pěkně namaskované zombíky není hororem a ani si na něj nehraje. On si vlastně film nehraje vůbec na nic. Vše se veze v takovém volném duchu. Okamžiků na smích se tu nabízí při každém zhlédnutí více než dost. Velice dobré. RECENZE ČESKÉHO BLU-RAY: Nyní krátce zhodnotím v ČR prodávaný Zombieland na Blu-ray discích. Obrazová kvalita filmu je standardní, jako u většiny takto novějších titulů. Ten je prezentován v poměru 2,40:1. Zrno sice téměř chybí, ale alespoň tak dává vyniknout pěkné ostrosti jak už detailů, tak i rozsáhlých krajin. Barvy nejsou přehnaně svítivé a působí realistickým dojmem. Zvuk je to na tom stejně. Originální TrueHD 5.1 není agresivní, ale příliš ani jemný. Hudba v pozadí duní jak o život a celkově se jedná o pěkný zážitek. Spokojeni z audiovizuální prezentace zkrátka budou i ti největší puntičkáři. Z pohledu bonusů už to ale tak slavné není. Ve filmu si můžete pustit funkci, využívající BD Live, MovieIQ, která vám bude nabízet všemožné informace týkající se dané scény. Dále dostanete 16 minutový dokument „In search of Zombieland“ a 12 minutový „Zombieland is your land“. Oba tyto dokumenty dohromady tvoří jakýsi na informace ne úplně bohatý „making of…“ dokument. Další jsou řadě smazané scény. Jejich počet činní 7 a zaberou vám něco málo přes 6 minut. Dalším je 2,5 minutový filmeček, který velice rychle rozebere pár scén filmu využívající vizuální efekty a ukáže všechny fáze jejich vývoje. Ne zrovna dechberoucí bonusovou nadílku alespoň zachraňuje PiP stopa ve filmu, která obsahuje různé produkční materiály spolu s rozhovory a podobně a určitě potěší i komentář Woodyho Harrelsona, Jesse Eisenberga, režiséra a scénáristů – ti všichni v jedné zvukové stopě (resp. v jednom komentáři). Bonusy pak uzavírá 5 promo kinotrailerů na Zombieland a pár trailerů na filmy z nabídky Sony. Všechny bonusy jsou v HD a naneštěstí neobsahují české titulky. Anglické však obsaženy jsou a to i v PiP a komentáři. Zombieland určitě není špatná koupě. Jedná se o jakýsi standard. Nic extra za své peníze nedostanete, ale určitě se nebudete cítit, jako byste je hodili do koše. 70% ()

venison

Pokud máte rádi filmy o zombících, parodie na "katastrofické filmy", americké komedie a Woodyho Harrelsona - správná volba :-) Já se moc pobavila - super relax a hercům to moc jde :-))) A jako třešnička na dortu Bill Murray :-))) ()

kurcatovium

Bavil jsem se skvěle, a to od začátku do konce. Pravidla a průpovídky jsou perfektní a vtipně dokreslují dění na obrazovce. Woody Harrelson je super a nejlepší je ve spojení s Billem Murrayem. Celkově parádní zejména svoji absurditou, ironií a černým humorem. Po dlouhé době dávám plný počet. ()

anli

Akční horor,který je vlastně jakousi dobrodružnou,apokalyptickou podívanou.Režisér Fleischer neměl žádné velké ambice a nesnažil se o "nic extra",takže vše je zabaleno ve velmi zábavném hávu,s občasnými lekačkami a zombáckou krví.Musím říct,že jsem od filmu nic velkého nečekal a byl jsem velmi příjemně překvapen.Co se děje a proč se tak děje je vysvětleno několika jednoduchými větami(pořád říkám,že nemoc šílených krav je šílená)a jde se rovnou na věc.Je to zábavná jízda od začátku do konce,s několika poselstvími pro lidstvo samotné a opravdu hustými zombíky.Všichni hlavní herci jsou skvělí a Bill Murray je naprosto excelentní(škoda,že je ve filmu jen několik minut)a film posouvá o něco výše.Je tu spousta vtipných a vtipně-nechutných scén(nic pro slabší nátury)a akční sekvence jsou zvládnuté skvěle a s chutí.Finále filmu v lunaparku je opravdu vynikající a pomáhá filmu v závěru udržet tempo.Ano,jistě,příběh je jednoduchý a scénář prostý.Ale zpracování a přístup tvůrců k látce mě moc bavil,stejně jako apokalyptické záběry umírající civilizace.Škoda jen nevyváženosti příběhu a opravdu velmi jednoduchého(skoro bych řekl odfláknutého)scénáře.Také mohl být víc vykreslen profil hlavních hrdinů.I přesto jsem spokojen a dávám zombáckých 70% a jdu se mrknout,kdo to venku škrábe na dveře. ()

Redi

Přehypovaná, přehodnocená a nijak zvlášť vtipná blbost... stačí se podívat na trailer a tím ušetřit spoustu času, protože poté už o nic člověk nepříjde, krom zbytečné omáčky v hlavní roli s přitroublým ksichtem Jesseho Eisenberga. Jako krátkometrážní 30min film by to splnilo svůj účel 100%ně lépe. Proč vidět film? Zombíci + nejvíc sexy role Emmy Stone. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku