otík

Nebyla to vůbec zlá komedie, snaha nešetřit vtipy byla viditelná na každém kroku, ale nějak za břicho jsem se zapomněl chytat. Ale nevadí, i tak to byla zábavná hoďka a půl s mrtvolně nenažranými zombíky, ujetým ústředním hrdinou a s báječně kouzelným Woody Harrelsonem. Woody, díky. Hudba: David Sardy PS: výstup páně Murrayho nebyl špatný, ale dopadl tak nějak očekávaně ()

majo0007

Nazdar, no ono nejaké to gore tam je - keď zombíci žerú živých (dokopy tuším troch), ale to sme videli už aj desiatky rokov dozadu. Najviac som bol sklamaný z popráv zombíkov. Používa sa puška, nožnice, samurajský meč... Ale miesto krvi, čriev, mozgu - odrazu vidíš len výbuch a obláčik čierneho dymu. Takže žiadne orgie ako v Snyderovom Dawn of the Dead alebo Zombieland nečakaj. ()

Prcin

Dobrá komedie se světlými momety k zasmání, hezky propracované, V USA trhák, uvidíme jak film dopadne v našich kinech. Woody Harelson je v roli perfektní. 70% ()

TomStall

Luxusně odpíchnutá zombiekomedie se sympatickými postavami, přímočarým vtipným příběhem a nesčetným množstvím ultracool momentů (slowmotiony, hlášky a stále připomínaná pravidla hry). Opravdu jsem se královsky bavil a klidně bych uvítal delší stopáž. Sám si vlastně kladu otázku, co film dělí od maximálního hodnocení. Za čas kouknu ještě jednou a uvidím. ()

vadic

Několik věcí se ve světě plném zombíků fakt nedělá. Jednou z nich je lézt do obrovského zábavního parku a posléze se naprosto nelogicky zaseknout na atrakci, která neposkytuje žádnou ochranu. To by ale nebylo to nejhorší. Když Snyder nebo spíše Boyle naučil zombíky běhat, jásal jsem, jelikož z nich udělal několikanásobně větší hrozbu. Ale když Fleischer udělal zombies smrtelné, aniž by byla zmasakrovaná hlava, byla to střela vedle. Na druhou stranu je to dynamičtější a dělá to z Woodyho ještě většího machra. Suverénně nejvtipnější je Bill a dáma hned na začátku sloužící jako příklad k pravidlu o pásech. ()

FilMiki

Výborná akce, vtip, hlášky, spád,.. všechno co od dobré akční zombie komedie chci a očekávám. Nenudilo ani chvíli a navíc jsem se fakt bavila, spolu s plným kinem, doslova od prvních minut úvodních titulků, ( ty si btw rozhodně pustím ještě minimálně jednou), až po titulky závěrečné. Bill Murray mě zase jednou dostal a vůbec celý výběr herců samá dobrá trefa. Díky CSFD za projekci! ()

TheBalrog

Tak tohle bylo fakt dobrý,.. moc jsem se bavil. Skvěle do sebe zapadly dva žánry,. dobře obsazený, vtipný. No a grimasa Woody Harrelsona, když na konci dostal svojí tyčinku.. to sem byl v křeči. Dokonce jsem i zjistil, že zombie se dá zabít i jiným způsobem než ranou brokovnicí do hlavy, ale třeba pianem, zahradními nůžkami, baseballovou pálkou :) Dávám 80 % ()

AntonG.

Když jsem viděl kdysi trailer na Soumrak mrtvých, tak se mi hrozně líbil a ten film jsem chtěl vidět. Nakonec jsem ho shlédl na DVD a i když to rozhodně nebylo špatné, čekal jsem o hodně víc. Když jsem viděl trailer na Zombieland, tak se mi v něm nelíbilo prakticky nic, vůbec mě nezaujal. Ten film mi byl ukradený. Když se ovšem naskytla možnost jít na čsfd premiéru (konečně i v Ostravě!), přehodnotil jsem svá stanoviska a šel jsem na něj do kina. A ejhle, je z toho nakonec příjemné překvapení. Poměrně dobře jsem se po celý film bavil. Stejně jako u Soumraku mrtvých jsem se sice zrovna za břicho smíchy nepopadal, ale hluchých míst je tam rozhodně méně. Prostě je to takové zajímavější. Může za to z velké míry i obsazení. Jesse Eisenberg je celkem sympaťák, Woody Harrelson byl docela zábavný (ačkoliv v posledních letech mezi mé oblíbené herce rozhodně nepatří), Emma Stone je k nakousnutí a Bill Murray, které ho zrovna nemusím, taky ušel. Takže chci další díl:)__Zhlédnuto na čsfd prémiéře v Ostravě ()

Cedr

Americký pokus o Shaun of the Dead se povedl i nepovedl zároveň. Americké publikum se jistě bude tetelit blahem, milovníci kvalitních zombie snímků budou zklamáni. Je jasné, že Zombieland si na nic moc nehraje a netají se tím, že jde o opravdu odlehčenou a (až příliš) tupou podívanou. Chtělo by to více stylové zábavy a míň scénaristické trapnosti. ()

Vraccas

Überkrutózní film se super efektama a dobrou hudbou.Film ztrácí logiku a dokonce mu chybí i pořádný děj, ale to nic nemění na super zážitku z tohoto krátkého filmu. ()

Script

Při sledování tohoto filmu jsem se vůbec nenudil, ale ani jsem vůbec nebyl napjatý ani překvapený, a dokonce jsem se u filmu ani nesmál. Film je takovým bezemočním průměrem. ()

filmmovier

Vsadil bych cokoliv na to, že jsem měl tenhle film už léta ohodnocený. Ale nevadí. Zombieland je super. Bezvadná komedie plná báječných nápadů a s nejlepším cameem v historii. (Litujete v životě něčeho? - Ne. Možná jen Garfielda). K tomu není moc co dodávat, Bill Murray je prostě bůh. Woody Harrelson si roli užívá neskutečným způsobem, Jesse je správnej sympaťák, Emmě Stone to sekne a Abigail je taky luxusní. A všechny jejich postavy jsou bezvadně napsány. Délka filmu je tak akorát a tempo filmu téměř vražedné, bohužel mi ale přišlo, že ve finále v lunaparku tomu už trochu došla šťáva. Ve výsledku ale fantastický relax a rozhodně ne jen na jedno podívání. Patrně jedna z nejlepších amerických komedií od roku 2000. Tenhle film má absolutně všechno, co by mít měl a funguje to prostě na jedničku. Na dvojku se těším. 80%. ()

Motinski

Zábavný film bez nejakého väčšieho zaváhania alebo niečoho čo by otravovalo, no asi iba na jedno pozretie. Zombieland je vtipný, ale mohol byť aj viac. Má sympatické postavy, ale je ich málo. Príbeh je svieži, ale povedzme si úprimne, originalita chýba. Na názov filmu si spomeniem, ale konkrétne scény sa mi nezarujú do pamäti. Viac sa mi páčil žánrovo podobný Súmrak mrtvých. ()

Remivsremi

Zábavný přírůstek do zombie žánru, který vás potěší svým vtipem a sehraným ansámblem, který si dokáže výborně nahrávat na smeč. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku