V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Thalin

Na můj vkus tam bylo až moc vyloženě trapných chvilek, hlavně ve spojitosti se střední školou. občas jsem se zasmála, občas ta akce fungovala, ale žádný zázrak. Prostě průměr. ()

soukyd33

Šílená jízda dvou tajných policistů na jedné škole. A o co že půjde? Hlavně o to získat informace, a neprozradit identitu. To se ale ztíží poté, co si omylem prohodí role. Hlášky a šílené scény, na sebe nenechají dlouho čekat. 😄 Mimochodem, jejich šéf jim dá také pořádně zabrat. 😄 Hvězdiček 4 ()

SpiderBoy

Úžasná komedie, popadal jsem se za břicho takřka pořád! Jak Channing Tatum tak Jonah Hill byli skvělí v ústředních rolích a Ice Cube mě taky nezklamal. Duo režisérů mám opravdu rád už od prvního Lego Příběhu nebo prvního Spider-Verse. Jsou vážně skvělí! Určitě se ještě někdy tímto skvělým počinem někdy pokochám. 10/10 ()

Maxtrix

Fakt jsem nechtěl dělat recenzi, protože mi to z počátku přišlo parádně prostoduchý - až tak, že mých plánovaných 5 hvězd vysvětlí všechno samo. Bohužel, od groteskního začátku, které si dělá srandu ze všeho, ten humor upadá a už to není tak zábavné. Od třicátý minuty se hraje na stejný narážky a ty se velmi rychle omrzí. Sem tam vykoukne nějaký zajímavý nápad na pobavení, ale protáhne se to až do konce, který až moc sází na to, že budeme šokovaný z Deppa. Udělat stoprocentní moderní komedii je snad nemožný úkol, ale tahle k tomu měla skvělý náběh a proto se usadím na slabší 4 hvězdičky. ()

JAzzeURo

Myslím, že je to asi o 1000% lepší než původní seriál, který jsem jako malý kluk hodně žral. Dokonce jsem si po vzoru Bookera nechal dat naušnici. Good old times. ()

QueenOfSpade

Lepšie ako som čakala, pre mňa jednoznačne prekvapenie tejto sezóny. Nie som fanúšíčka ani Tatuma, ani Hilla, ale po tejto komédii si ma celkom získali. Možno trošku nadhodnotím, ale u mňa jasných 5 hviezd, po dlhej dobe komédia ako má byť. Perfektné hlášky a bizarné sitácie, do ktorých sa naši nešikovní policajti v utajení dostávajú mi dokonale stačili k pobaveniu, moja bránica mala čo robiť. Najviac ma rozsekala scénka s trénerom na školskej chodbe (to som doslova lapala po dychu), Jenkove "Fuck you science!" a samozrejme scéna s limuzínou a holubicami (ten song v pozadí tam sedel "ako riť na šerbel"). ()

Major776

Trapné vtipy pobaví jen toho kdo se vyloženě bavit chce a bohužel opravdu dobrých komedií je jako šafránu. Tato mezi ně nepatří ani omylem. Za chvilku bude stačit amíkům jen točit holé prdele a bude to ta nejlepší zábava, motha faka, hihihi - hehehe ! Dvě hvězdy za exploze - jinak jen jedna! (Čechy\L.P.2012) ()

Eksi

Po traileri som si povedal že to snáď bude mať v niečom svoju výnimočnosť v čom som sa až tak nemýlil, no výnimočnosť vo veľkej miere prevažovali klišoidné nápady niekedy pripomínajúce televízne teenagerské filmy. Dúfal som že to bude trochu dospelejšie, pár krát tam bolo niečo parodované, no skôr mi to prišlo ako nevydarený vtip. Čo musím vyzdvihnúť je povznesenosť nad dejom, príbeh pre mňa hral druhé husle. ()

tomik1976

Tak tohle byl teda nářez.Drsná akční komedie,která paroduje stejnojmenný seriál z 80.let.Seriál proslavil Johnnyho Deppa,který má na konci tohoto filmu šílený výstup,který mě úplně odrovnal.Jonah Hill,který pořádně zhubnul ukazuje svůj komediální talent v plné míře.Jeho hlášky a gagy jsou parádní.I Channing Tatum skvěle doplňuje a semtam i prohodí nějakou šílenost.Když ujíždějí cisterně,která má vybuchnout,tak prohodí-zavři okýnka!Nebo když musejí vyzkoušet ve škole drogu,tak pak si vzájemně strkají prsty do pusy,aby vyvolali zvracení,což nějak nejde.Takže se zfetují a to,co pak předvedou,to je k popukání.Ale některé gagy jsou už na hranici,třeba ustřelení penisu a následné zvedání ze země pusou.Tak to bylo drsné.Jinak skvělá hudba,akční scény na úrovni,takže opravdu krásný zážitek a já se smál od ucha k uchu. ()

katkakri

Původně jsem měla strach z další neuctivé předělávky tentokrát mého oblíbeného seriálu. Ale i když film jde mnohem odlehčenější cestou, vůbec mi to nevadilo. Hlavní duo OK, akce střídala vtípky .... A třešničkou na dortu pak cameo Hansona a Penhalla... Pohodový film, který si určitě zase někdy pustím... ()

losmachos

Vážně 76%???? Ohňostroj trapnosti a debility, kterýmu vévodí dva naprosto neschopný idioti..Nic ubožejšího jsem už dlouho neviděl. ()

Montmorency

Tééédááá, docela příjemná pecka, hlavně první půlka nemá chybu, konečně se mi Ch.Tatum ve své roli líbil:-)....(zdá se mi to a nebo J.Hill nějak zplasknul ?!) ()

RISOvonVODKA

Musím povedať, že hodnotenie môže byť neobjektívne nakoľko som nemal pri sledovaný oného kúsku práve najlepšiu náladu. Pravda je taká, že som z toho nebol bohvieako očarený. Pár krát som sa uškrnul popod nos, ale žiadne brušné záchvaty sa nedostavili. Ako komédia na večer, oproti ostatným Americkým sračkám, obstojná. Záverečná prestrelka zábavná, len ma trochu udivilo ako nikomu nikde neprekáža, že sa okolo nich strieľa (ale v tom je asi tá komédia). Moje výsledné hodnotenie sú slabšie tri hviezdy, poletujúce na hrane s dvoma. Ale ako som na začiatku podotkol, nebol som v najlepšej nálade. ()

Ounil19

Tento filmy byl zábavný od začátku do konce. Herecké výkony Channing Tatum a Jonah Hill, jsou opravdu velmi výborné. Škoda že nebyl uveden do kin určitě bych na něj šel ale i tak mohu doporučit shlédnout. Pěkná podívaná smějete se po celou dobu filmu. Nemůžu jej hodnotit než max body. ()

Gorgo8

Po delší době skvělá komedie, plná dobrých a neotřelých fórů. Navíc to hrají skvělí herci, všechno klape, takže proč nedat 80 %?? Fakt sem se bavil :-) ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)