Reklama

Reklama

Hogo Fogo

(TV pořad)
Komedie / Hudební / Talk-show
Česko, 2000, 22x60 min

Režie:

Adam Rezek

Účinkují:

Hana Zagorová, Štefan Margita, Monika Absolonová, Yvetta Simonová, Daniel Hůlka, Petr Novotný, Karel Šíp, Richard Genzer, Jiří Srstka, (více)

Obsahy(1)

Zábavný televizní pořad z produkce TV Nova. V průběhu pořadu vystoupili tři hosté, kteří vyprávěli například vtipné příběhy z natáčení nebo ze své kariéry. Moderátorská dvojice Zagorová-Margita si pro každého hosta vždy připravila nějaké překvapení. Velmi často byli jejich hosté napáleni ještě než se do pořadu dostali, a to tak, že se některý z moderátorů zamaskoval a vydával se za někoho jiného. Mezi střídáním hostů vždy zazněla nějaká píseň z úst Hany Zagorové, Štefana Margity nebo jejich hostů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (102)

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

"Hogo Fogo". Kto je Hogo a kto je Fogo? Hogo bude asi zošuverená Hana Zagorová a Fogo ten jej poloteplý manžel Štefan Margita. Náramne groteskný spevácky párik starých fosílií. Svojho času mali v českej súkromnej televízii Nova svoju vlastnú reláciu - "Hogo Fogo". Pre naivné pokusy o skrytú kameru, trapný humor a úbohú komunikačnú schopnosť v spovedaní nezáživných pozvaných hostí možno ich (ne)zábavnú hudobnú talk-show ohodnotiť jedine titulom Odpad! ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Moc nechápu ty nenávistné komentáře, svého času jsem se na tento pořad díval a zas až taková tragédie to nebyla. Dvojici Hana Zagorová a Štefan Margita mám docela rád a některé jejich nachytávky hostů byly dobré. Dodneška si pamatuji, když tam měl jako hosta zpěvačku a herečku Oreiro, jak měli sledovanost jako prase. Je ovšem jasné, že oba by se jako moderátoři asi neuživili, ale ve svých oborech patřili ke špičce. ()

Reklama

FireTight odpad!

všechny recenze uživatele

Hogo = Zagorová, Fogo = Margita. Margita možná je dobrý operní zpěvák, ale zkoušet proniknout na televizní obrazovku nebyl ten nejlepší nápad, jaký kdy se svou ženou měli. Ty jejich "trýčky" na pozvané hosty byly možná to nejlepší, co celý pořad nabízel... Ale pořád to bylo o třídu lepší, než takové Go-Go show. ()

cariada odpad!

všechny recenze uživatele

Tahle dvojice at zpívá a nepelte se do moderování. když si na to vzpomenu, tak se oklepu. Pouze jednou se mě líbikla scénka, kdy nachytali nákýho umělce nejspíš Šporcla někde v hospodě, kde udělali fiktívní tv noviny a tam bylo, že se nedostavil na koncert a že tam fanouškové čekají. A on se na to díval a byl z toho hotovej a hned volal agentovi. Pak mu asi spadl pořádný šutr, když mu řekli, že to byl vtip. To bylo to jediný co mě na to pobavilo, jinak to byla trapnost až hrůza. ()

L_O_U_S odpad!

všechny recenze uživatele

Nakonec měním hodnocení na odpad!. Nemůžu totiž jinak. Noblesní Hanka Zagorová a její choť s úžasně mäkkým sexy prízvukom Štefan Margita rozjíždějí šou plnou nachytávek tak promyšlených a zlomyslných, že by se od nich mohli i Fegelein a Rémi Gaillard učit. Vtipnější už byla snad jen parodie v Tele Tele: "My jsme ti místo padáku dali baťoh!" (447.) ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama