Hogo Fogo (TV pořad)

Komedie / Hudební / Talk-show

Česko, 2000, 60 min

Adam Rezek

Hana Zagorová, Štefan Margita, Monika Absolonová, Yvetta Simonová, Daniel Hůlka, Petr Novotný, Karel Šíp, Richard Genzer, Jiří Srstka, Radek John, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Markéta Jakšlová, Pavel Zuna, Michal Suchánek, Karel Gott, Waldemar Matuška, Helena Růžičková, Svatopluk Beneš, Iveta Bartošová, Boris Hybner, Juraj Kukura, Lubomír Lipský st., Natalia Oreiro, Eva Pilarová, Pavel Poulíček, Jan Rosák, Miroslav Šimůnek, Zuzana Slavíková, Jana Štefánková, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková, Martin Maxa, Michal David, Ludmila Peterková, Pavel Šporcl, Marcela Holanová, Ilona Csáková, Martin Vačkář, Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Pavol Habera, Boris Rösner, Stella Zázvorková, Lucie Borhyová, Lenka Hornová, Olga Blechová-Matušková, Petr Muk, Mahulena Bočanová, Michaela Kuklová, Sabina Laurinová, Janek Ledecký, Helena Vondráčková, Miroslav Horníček, Leona Machálková, Martin Dejdar, Květa Fialová, Karel Fiala, Gabriela Beňačková, Lucie Bílá, Petr Nárožný, Richard Tesařík, Radoslav Brzobohatý, Věra Martinová, Karel Vágner, Kateřina Brožová, Josef Vinklář, Petra Janů, Pavel Zedníček, Petr Janda, Vladimír Železný, Věra Bílá, Halina Pawlowská, Karel Černoch, Michal Penk, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Vladimír Tesařík, Jana Fabiánová, Jana Švandová, Marián Labuda st., Oldřich Říha, Václav Postránecký, Peter Lipa, Oskar Petr, Václav Neckář, Aleš Valenta, Kristián Kodet, Jakub Smolík, Dalibor Gondík, Aleš Háma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Blanka Matragi
  • L_O_U_S

Nakonec měním hodnocení na odpad!. Nemůžu totiž jinak. Noblesní Hanka Zagorová a její choť s úžasně mäkkým sexy prízvukom Štefan Margita rozjíždějí šou plnou nachytávek tak promyšlených a zlomyslných, že by se od nich mohli i Fegelein a Rémi Gaillard učit. Vtipnější už byla snad jen parodie v Tele Tele: "My jsme ti místo padáku dali baťoh!" (447.)(18.2.2009)

• m.a.rtin

80 % pořadu sice byla nehorázná nuda, ale lhal bych, kdybych řekl, že totéž platilo o všech nachytávkách. Mnoho z nich sice bylo naprosto bezduchých, na druhou stranu mnohé mě skutečně pobavily... (Rosák, Poulíček, Šíp, Zuna, Labuda atd.) Navíc přesně pořady takovéhoto typu frčely v mém mládí, takže aspoň ty dvě hvězdičky dát musím...(29.6.2016)

• Dzejar

Zagorka a její pšítel Margotka opět bodujou ! ! ! ( TELKA ) Jejich nové turné " RETRO-PSYCHO-MUSIC 2015 " začíná 1.4.2015 v Bohnicích a končí na Vánoce v pavilonu " E " psychiatrické léčebny v Opavě.Navíc slibujou všem návštěvníkům mega párty že se všichni budou smát jak blázni ! ! ! Jako před skokani skupina MAXIM TURBULENC( jede jede mašinka ) DÁDA PATRASOVÁ feat.MADONNA (chytila jsem na pasece žížalu) Vstupné v prodejní síti TICKET PRO(9.2.2015)

• FireTight

Hogo = Zagorová, Fogo = Margita. Margita možná je dobrý operní zpěvák, ale zkoušet proniknout na televizní obrazovku nebyl ten nejlepší nápad, jaký kdy se svou ženou měli. Ty jejich "trýčky" na pozvané hosty byly možná to nejlepší, co celý pořad nabízel... Ale pořád to bylo o třídu lepší, než takové Go-Go show.(30.9.2010)

• cariada

Tahle dvojice at zpívá a nepelte se do moderování. když si na to vzpomenu, tak se oklepu. Pouze jednou se mě líbikla scénka, kdy nachytali nákýho umělce nejspíš Šporcla někde v hospodě, kde udělali fiktívní tv noviny a tam bylo, že se nedostavil na koncert a že tam fanouškové čekají. A on se na to díval a byl z toho hotovej a hned volal agentovi. Pak mu asi spadl pořádný šutr, když mu řekli, že to byl vtip. To bylo to jediný co mě na to pobavilo, jinak to byla trapnost až hrůza.(21.2.2009)