poster

Hogo Fogo (TV pořad)

Komedie / Hudební / Talk-show

Česko, 2000, 22x60 min

Režie:

Adam Rezek

Účinkují:

Hana Zagorová, Štefan Margita, Monika Absolonová, Yvetta Simonová, Daniel Hůlka, Petr Novotný, Karel Šíp, Richard Genzer, Jiří Srstka, Radek John, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Markéta Jakšlová, Pavel Zuna, Michal Suchánek, Karel Gott, Waldemar Matuška, Helena Růžičková, Svatopluk Beneš, Iveta Bartošová, Boris Hybner, Juraj Kukura, Lubomír Lipský st., Natalia Oreiro, Eva Pilarová, Pavel Poulíček, Jan Rosák, Miroslav Šimůnek, Zuzana Slavíková, Jana Štefánková, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková, Martin Maxa, Michal David, Ludmila Peterková, Pavel Šporcl, Marcela Holanová, Ilona Csáková, Martin Vačkář, Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Pavol Habera, Boris Rösner, Stella Zázvorková, Lucie Borhyová, Lenka Hornová, Olga Blechová-Matušková, Petr Muk, Mahulena Bočanová, Michaela Kuklová, Sabina Laurinová, Janek Ledecký, Helena Vondráčková, Miroslav Horníček, Leona Machálková, Martin Dejdar, Květa Fialová, Karel Fiala, Gabriela Beňačková, Lucie Bílá, Petr Nárožný, Richard Tesařík, Radoslav Brzobohatý, Věra Martinová, Karel Vágner, Kateřina Brožová, Josef Vinklář, Petra Janů, Pavel Zedníček, Petr Janda, Vladimír Železný, Věra Bílá, Halina Pawlowská, Karel Černoch, Michal Penk, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Vladimír Tesařík, Jana Fabiánová, Jana Švandová, Marián Labuda st., Oldřich Říha, Václav Postránecký, Peter Lipa, Oskar Petr, Václav Neckář, Aleš Valenta, Kristián Kodet, Jakub Smolík, Dalibor Gondík, Aleš Háma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Blanka Matragi, Jiří Bina, Lukáš Ščurek, Martin Píša, Tomáš Camfrla, Tomáš Jurčík
 • SOLOM.
  **

  Moc nechápu ty nenávistné komentáře, svého času jsem se na tento pořad díval a zas až taková tragédie to nebyla. Dvojici Hana Zagorová a Štefan Margita mám docela rád a některé jejich nachytávky hostů byly dobré. Dodneška si pamatuji, když tam měl jako hosta zpěvačku a herečku Oreiro, jak měli sledovanost jako prase. Je ovšem jasné, že oba by se jako moderátoři asi neuživili, ale ve svých oborech patřili ke špičce.(26.6.2018)

 • MM_Ramone
  odpad!

  "Hogo Fogo". Kto je Hogo a kto je Fogo? Hogo bude asi zošuverená Hana Zagorová a Fogo ten jej poloteplý manžel Štefan Margita. Náramne groteskný spevácky párik starých fosílií. Svojho času mali v českej súkromnej televízii Nova svoju vlastnú reláciu - "Hogo Fogo". Pre naivné pokusy o skrytú kameru, trapný humor a úbohú komunikačnú schopnosť v spovedaní nezáživných pozvaných hostí možno ich (ne)zábavnú hudobnú talk-show ohodnotiť jedine titulom Odpad!(25.12.2015)

 • m.a.rtin
  **

  80 % pořadu sice byla nehorázná nuda, ale lhal bych, kdybych řekl, že totéž platilo o všech nachytávkách. Mnoho z nich sice bylo naprosto bezduchých, na druhou stranu mnohé mě skutečně pobavily... (Rosák, Poulíček, Šíp, Zuna, Labuda atd.) Navíc přesně pořady takovéhoto typu frčely v mém mládí, takže aspoň ty dvě hvězdičky dát musím...(29.6.2016)

 • L_O_U_S
  odpad!

  Nakonec měním hodnocení na odpad!. Nemůžu totiž jinak. Noblesní Hanka Zagorová a její choť s úžasně mäkkým sexy prízvukom Štefan Margita rozjíždějí šou plnou nachytávek tak promyšlených a zlomyslných, že by se od nich mohli i Fegelein a Rémi Gaillard učit. Vtipnější už byla snad jen parodie v Tele Tele: "My jsme ti místo padáku dali baťoh!" (447.)(18.2.2009)

 • Dzejar
  odpad!

  Zagorka a její pšítel Margotka opět bodujou ! ! ! ( TELKA ) Jejich nové turné " RETRO-PSYCHO-MUSIC 2015 " začíná 1.4.2015 v Bohnicích a končí na Vánoce v pavilonu " E " psychiatrické léčebny v Opavě.Navíc slibujou všem návštěvníkům mega párty že se všichni budou smát jak blázni ! ! ! Jako před skokani skupina MAXIM TURBULENC( jede jede mašinka ) DÁDA PATRASOVÁ feat.MADONNA (chytila jsem na pasece žížalu) Vstupné v prodejní síti TICKET PRO(9.2.2015)