Reklama

Reklama

Hogo Fogo

(pořad)
Komedie / Hudební / Talk-show
Česko, 2000, 22x60 min

Režie:

Adam Rezek

Účinkují:

Hana Zagorová, Štefan Margita, Monika Absolonová, Yvetta Simonová, Daniel Hůlka, Petr Novotný, Karel Šíp, Richard Genzer, Jiří Srstka, Radek John (více)

Obsahy(1)

Zábavný televizní pořad z produkce TV Nova. V průběhu pořadu vystoupili tři hosté, kteří vyprávěli například vtipné příběhy z natáčení nebo ze své kariéry. Moderátorská dvojice Zagorová-Margita si pro každého hosta vždy připravila nějaké překvapení. Velmi často byli jejich hosté napáleni ještě než se do pořadu dostali, a to tak, že se některý z moderátorů zamaskoval a vydával se za někoho jiného. Mezi střídáním hostů vždy zazněla nějaká píseň z úst Hany Zagorové, Štefana Margity nebo jejich hostů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (101)

m.a.rtin 

všechny recenze uživatele

80 % pořadu sice byla nehorázná nuda, ale lhal bych, kdybych řekl, že totéž platilo o všech nachytávkách. Mnoho z nich sice bylo naprosto bezduchých, na druhou stranu mnohé mě skutečně pobavily... (Rosák, Poulíček, Šíp, Zuna, Labuda atd.) Navíc přesně pořady takovéhoto typu frčely v mém mládí, takže aspoň ty dvě hvězdičky dát musím... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Moc nechápu ty nenávistné komentáře, svého času jsem se na tento pořad díval a zas až taková tragédie to nebyla. Dvojici Hana Zagorová a Štefan Margita mám docela rád a některé jejich nachytávky hostů byly dobré. Dodneška si pamatuji, když tam měl jako hosta zpěvačku a herečku Oreiro, jak měli sledovanost jako prase. Je ovšem jasné, že oba by se jako moderátoři asi neuživili, ale ve svých oborech patřili ke špičce. ()

Reklama

Wyrdas 

všechny recenze uživatele

Ale no tak, lidi... Hogo Fogo přece není žádný odpad. Kdyby tam nebyla Zagorová a ty nalíčené pastičky se neprokládali tím skřekem, co považuje za hudbu, tak by to bylo hodně dobré. Spousta těch videí byli tak dobré, že se člověk smál, nebo alespoň usmíval od začátku až do konce. Největší utrpění bylo, když do pořadu pozvali tu 3,14*u Lucii Bílou. Ale i ta tam byla jen výjimečným hostem - a naopak občas tam byli i hosti, co rozesmáli i ve studiu (Genzerova svatba, Natalia Oreiro, Karel Šíp, Zuzana Slavíková, Marek Vašut, Marián Labuda st. a mnoho dalších). Když odmyslíme "hudební" části, tak to za tři hvězdy stojí. (Bez těch skřeků bych i asi přitvrdil). ()

cariada odpad!

všechny recenze uživatele

Tahle dvojice at zpívá a nepelte se do moderování. když si na to vzpomenu, tak se oklepu. Pouze jednou se mě líbikla scénka, kdy nachytali nákýho umělce nejspíš Šporcla někde v hospodě, kde udělali fiktívní tv noviny a tam bylo, že se nedostavil na koncert a že tam fanouškové čekají. A on se na to díval a byl z toho hotovej a hned volal agentovi. Pak mu asi spadl pořádný šutr, když mu řekli, že to byl vtip. To bylo to jediný co mě na to pobavilo, jinak to byla trapnost až hrůza. ()

Dzejar odpad!

všechny recenze uživatele

Zagorka a její pšítel Margotka opět bodujou ! ! ! ( TELKA ) Jejich nové turné " RETRO-PSYCHO-MUSIC 2015 " začíná 1.4.2015 v Bohnicích a končí na Vánoce v pavilonu " E " psychiatrické léčebny v Opavě.Navíc slibujou všem návštěvníkům mega párty že se všichni budou smát jak blázni ! ! ! Jako před skokani skupina MAXIM TURBULENC( jede jede mašinka ) DÁDA PATRASOVÁ feat.MADONNA (chytila jsem na pasece žížalu) Vstupné v prodejní síti TICKET PRO ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama