Hogo Fogo (TV pořad)

Komedie / Hudební / Talk-show

Česko, 2000, 60 min

Adam Rezek

Hana Zagorová, Štefan Margita, Monika Absolonová, Yvetta Simonová, Daniel Hůlka, Petr Novotný, Karel Šíp, Richard Genzer, Jiří Srstka, Radek John, Zlata Adamovská, Petr Rychlý, Markéta Jakšlová, Pavel Zuna, Michal Suchánek, Karel Gott, Waldemar Matuška, Helena Růžičková, Svatopluk Beneš, Iveta Bartošová, Boris Hybner, Juraj Kukura, Lubomír Lipský st., Natalia Oreiro, Eva Pilarová, Pavel Poulíček, Jan Rosák, Miroslav Šimůnek, Zuzana Slavíková, Jana Štefánková, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková, Martin Maxa, Michal David, Ludmila Peterková, Pavel Šporcl, Marcela Holanová, Ilona Csáková, Martin Vačkář, Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Pavol Habera, Boris Rösner, Stella Zázvorková, Lucie Borhyová, Lenka Hornová, Olga Blechová-Matušková, Petr Muk, Mahulena Bočanová, Michaela Kuklová, Sabina Laurinová, Janek Ledecký, Helena Vondráčková, Miroslav Horníček, Leona Machálková, Martin Dejdar, Květa Fialová, Karel Fiala, Gabriela Beňačková, Lucie Bílá, Petr Nárožný, Richard Tesařík, Radoslav Brzobohatý, Věra Martinová, Karel Vágner, Kateřina Brožová, Josef Vinklář, Petra Janů, Pavel Zedníček, Petr Janda, Vladimír Železný, Věra Bílá, Halina Pawlowská, Karel Černoch, Michal Penk, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Vladimír Tesařík, Jana Fabiánová, Jana Švandová, Marián Labuda st., Oldřich Říha, Václav Postránecký, Peter Lipa, Oskar Petr, Václav Neckář, Aleš Valenta, Kristián Kodet, Jakub Smolík, Dalibor Gondík, Aleš Háma, Petr Vondráček, Jakub Wehrenberg, Blanka Matragi

Ale no tak, lidi... Hogo Fogo přece není žádný odpad. Kdyby tam nebyla Zagorová a ty nalíčené pastičky se neprokládali tím skřekem, co považuje za hudbu, tak by to bylo hodně dobré. Spousta těch videí byli tak dobré, že se člověk smál, nebo alespoň usmíval od začátku až do konce. Největší utrpění bylo, když do pořadu pozvali tu 3,14*u Lucii Bílou. Ale i ta tam byla jen výjimečným hostem - a naopak občas tam byli i hosti, co rozesmáli i ve studiu (Genzerova svatba, Natalia Oreiro, Karel Šíp, Zuzana Slavíková, Marek Vašut, Marián Labuda st. a mnoho dalších). Když odmyslíme "hudební" části, tak to za tři hvězdy stojí. (Bez těch skřeků bych i asi přitvrdil).(16.6.2014)

• MM_Ramone

"Hogo Fogo". Kto je Hogo a kto je Fogo? Hogo bude asi zošuverená Hana Zagorová a Fogo ten jej poloteplý manžel Štefan Margita. Náramne groteskný spevácky párik starých fosílií. Svojho času mali v českej súkromnej televízii Nova svoju vlastnú reláciu - "Hogo Fogo". Pre naivné pokusy o skrytú kameru, trapný humor a úbohú komunikačnú schopnosť v spovedaní nezáživných pozvaných hostí možno ich (ne)zábavnú hudobnú talk-show ohodnotiť jedine titulom Odpad!(25.12.2015)

• Dzejar

Zagorka a její pšítel Margotka opět bodujou ! ! ! ( TELKA ) Jejich nové turné " RETRO-PSYCHO-MUSIC 2015 " začíná 1.4.2015 v Bohnicích a končí na Vánoce v pavilonu " E " psychiatrické léčebny v Opavě.Navíc slibujou všem návštěvníkům mega párty že se všichni budou smát jak blázni ! ! ! Jako před skokani skupina MAXIM TURBULENC( jede jede mašinka ) DÁDA PATRASOVÁ feat.MADONNA (chytila jsem na pasece žížalu) Vstupné v prodejní síti TICKET PRO(9.2.2015)

• m.a.rtin

80 % pořadu sice byla nehorázná nuda, ale lhal bych, kdybych řekl, že totéž platilo o všech nachytávkách. Mnoho z nich sice bylo naprosto bezduchých, na druhou stranu mnohé mě skutečně pobavily... (Rosák, Poulíček, Šíp, Zuna, Labuda atd.) Navíc přesně pořady takovéhoto typu frčely v mém mládí, takže aspoň ty dvě hvězdičky dát musím...(29.6.2016)

• cariada

Tahle dvojice at zpívá a nepelte se do moderování. když si na to vzpomenu, tak se oklepu. Pouze jednou se mě líbikla scénka, kdy nachytali nákýho umělce nejspíš Šporcla někde v hospodě, kde udělali fiktívní tv noviny a tam bylo, že se nedostavil na koncert a že tam fanouškové čekají. A on se na to díval a byl z toho hotovej a hned volal agentovi. Pak mu asi spadl pořádný šutr, když mu řekli, že to byl vtip. To bylo to jediný co mě na to pobavilo, jinak to byla trapnost až hrůza.(21.2.2009)