Epizody(16)

ZackSawyer

Shlédnuto na jeden velkej dlouhej jednorázovej zátah a nemá to chybu. Seriál nabídne veškeré problémy, radosti i starosti fotbalu v okresní lize se všemi kouzly a neduhy. Jiřina nemá konkurenci a ve spojení s Kuželem se skvěle doplňují! Perfektní. Nej herci: Vetchý, Novotný a Sobota! Viděno až po filmu. Nadšen. V epizodních rolích září všichni ostatní, hlavně študentka Vilhelmová a trenér Trojan! Nečekaně dobré překvapení! Byla to pjdel! ()

Gabretta

Neočekávala jsem nic a bavila jsem se víc než dobře! Mile mě potěšilo promyšlené obsazení - Ondřej Vetchý, David Novotný, Pavel Kikinčuk, Leoš Noha i Pavel Nečas byli perfektní. Luděk Sobota v nekomediální roli tomu dodal šťávu a Alena Mihulová se po letech objevila v perfektní formě. I když některé díly byly slabší, jako celek se mi zdál seriál vyvážený a rozhodně nenudil. Mezi nejvydařenější díly řadím 9. díl Na váhu - tady bych poděkovala za Ivana Trojana, který byl v roli trenéra prostě úchvatný!, 8. díl Schůze, 11. díl Konvoj a 14. díl Derby. Seriál nepostrádá vtip a pochopení pro fotbal. Ať žije kouzlo nižších fotbalových soutěží! Okjesnímu pšeboju zdaj! ()

sarkareifova

U jiného českéhi seriálu jsem se takhle královsky nebavila. na fotbal sice moc nejsem, ale i tak jsem byla u televize jako přikovaná. Mohly by udělat pokráčování. ()

parabellum

Musím uznat zázraky se stále občas dějí. Jednoznačně nejlepší seriál co Nova kdy natočila. Jedná se o 100% pohled do našich malých vesniček. Jednu hvězdu dávám za výborný herecký ansábl se skvělým Ondřejem Vetchým, druhou za optimální délku každého dílu, třetí za výborné neopakující se zápletky a poslední za až neuvěřitelnou soudnost tvůrců, že celý seriál má JEN 16 dílů, to se v dnešním světě Ulic a Růžových zahrad jen tak nevidí. ()

Plechpetr

Jeden z tech nejlepších českých seriálu poslední doby. Jsou tu přesně dva slabý díly. Vyloženě se mě nelíbil díl Jesle. Další slabý díl byl kopačák, který je sic lepší než Jesle, ale taky stojí za hovno. Jinak v celém seriálu jsem pochytal výtečné hlášky a opravdu dobrý výběr herců a fotbalistů. Fotbal vyloženě nemám rád, ale seriál o něm mě nevadil, byt to možná bylo spíš kvůli tomu, že tam o fotbal jde jen tak okrajově. 5* zaslouženě :) ()

JBMAVERICK

Příjemné překvapení, věřim, že pro někoho kdo hraje, nebo hrál fotbal na podobnej úrovni, je to kultovní seriál, já se hlavně skvěle bavil. Hodně mile mě překvapil Luděk Sobota, kterýho fakt nemam rád, protože v tomhle seriálu byl jednošuše výbornej. Naopak postava cholerickýho srdcaře Jirky Luňáka mi moc neseděla, ačkoli ji Vetchý zahrál tak, jak umí. No... tak naschle pane Kjob. ()

tranquill

Ze seriálu čiší, že byl psán s radostí a zájmem, bez úmyslu získat si diváky nějakým primitivním nepůvodním schématem. Ryzí české prostředí, starosti i humor daly vzniknout nadstandardnímu dílu v historii samostatné ČR, z tvorby Novy lze srovnávat jen s Comebakem, ale ten je čistokrevným crazy sitcomem. A herecké výkony Ondry Vetchého, Luďka Soboty, ale i Novotného či Nohy to jen podtrhují. ()

NightPorter

"Dyť je to hrozný, se na sebe podívejte... Jirko, dělaš taky vůbec něco jinýho než fotbal??" - "No... jasně... třebaaaaa... ... ... nohejbal." :-D :-D :-D geniální počin, nej seriál, co u nás za poslední léta vznik. A Vetchý je tu opravdu Oskarovej, jak tu někdo píše. Neskutečná prdel. ()

Jakubik

Proč vždycky když něco vznikne u nás v Čechách a dá se na to opravdu koukat a ještě pobavit tak to má jen pár dílů a píčoviny v podobách různých ordinací a ulicí je 5 miliónů dílů. Neříkám, aby to mělo stovky dílů to už je pak taky na hovno. Ale zrovna v tomto případě taková padesátka dílů by vůbec neškodila. Já se královsky bavil. Sice to bylo občas krapítek přehnaný a občas i trapnější ale vem to čert. Rozhodně opravdu to nejlepší co nám "novácká" výroba přinesla… ()

Automaniak

FUN DINGU nahraj, FUN DINGU cejtruj...FUN DIN DUNG!! FUN DIN DUNG!!....No prostě nejlepší hlášky tenhle seriál, suprově se na to dívá, mohu jen doporučit. Oddychový seriál u kterého se nasmějete. Za mě 85%. ()

Ozzy2

Milý Money-too, i pražáci to pochopí.Tohle není jen o vesnickém a buranském chování,tohle je prostě fotbal a tento seriál se skvělými hereckými výkony musí bavit každého fandu.Nepodceňuj pražáky, vidláku. ()

Torpid

Seriál - český kultovní /a to tohle slovo nesnáším pro jeho nadužívanost každým druhým reklamním přiblblíkem/. Humor je tu trapný , co je to ale platný, když rád ho mám a přiblble se usmívám. "Dal jsem jesle Messimu, ten čuměl, prcek." ()

FireTight

Poloprofesionální až amatérská fotbalová mužstva hrající na vesnicích bývají často největším ložiskem skvělých fotbalových zážitků a okamžiků a já se na tenhle nový seriál TV Nova docela těším. Večer budeme moudřejší! :) 1. díl: No, prostředí je neokoukané, nové a dost zajímavé, to jsme už věděli před premiérou prvního dílu. Když k tomu přidáme, že zápletka teda zatím slabá jak čajíček (čtyřicet minut řešit, jestli po hřišti rozházíme popel bývalého trenéra...), některé některé vtipy byly celkem dobré (až na tu vadu řeči, to je snad nějaká úchylka většiny dnešních komedií) a v dalším díle se konečně začne hrát fotbal!! *** 2. díl: Kvalita šla mírně nahoru, hlavně díky menší rozvleklosti zápletky. A taky se hrál fotbal, který vyvažuje jinak daleko větší porci "vtipů". *** a půl 3. díl: Bohužel, kvalita šla s třetím dílem dolů... Zápletka ohledně fanynky byla tak slabá, až mi bylo skoro zle. Snad jen ty Vetchého "pozápasové nervy" nebyly špatné a pobavily, vlastně mám teď pocit, že to Vetchý táhne se Sobotou úplně sám. ** a půl 4. díl: Zápletka ještě slabší než minule, vtipů bylo fakt jako šafránu. Tenhle díl se nepovedl. * a půl UPDATE (14.12.2010): Víte co? Budu muset svůj komentář přehodnotit... ()

Realmond

Pohodový vesnický fotbal u kterého se pěkně pobavim, ale taky záleží na konkrétních dílech. Navíc mi tam dost sedí pan Sobota a pan Vetchý. ()

tančísvlky

Aj keď je to možno predčasné , po prvom diele sa zatiaľ dá pozerať aj pokračovanie. V niektorých chvíľach si to zaslúži prepnúť, potom to však vždy niekto zachráni ... ()

Carolyn

Ještě že jsem ten počáteční odpor překonala. Ono je to fakt dobrý... ba co víc, ve srovnání s českou seriálovou produkcí dokonce hodně dobrý. No, už bylo načase. :) ()

waska

Viděl jsem jeden díl, myslím, že 6. v pořadí a docela dobře jsem se bavil. Ondřej Vetchý je skvělej. Další díly už nevynechám. Upgrade: Všechny díly viděny. Nadšení! ()