Zlatíčka (TV pořad)

Talk-show / Soutěžní

Česko, 1998, 55 min

Jiří Adamec

Petr Nárožný, Václav Postránecký, Ladislav Mrkvička, Karel Smyczek, Jiřina Bohdalová, Jan Rosák, Miroslav Vladyka, Antonín Panenka, František Ringo Čech, Petr Martinák, Václav Upír Krejčí, Lucie Bílá, Ondřej Soukup, Petr Janda, Karel Vágner, Hana Zagorová, Josef Fousek, Karel Svoboda, Petr Kolář, Vendula Pizingerová, Tereza Kerndlová, Jana Paulová, Milan Svoboda, Jiří Stivín, Boris Hybner, Zbyněk Merunka, Karel Šíp, Josef Alois Náhlovský, Josef Mladý, Martin Stropnický, Matěj Stropnický, Miroslav Plzák, Ladislav Gerendáš, Karel Štědrý, Ivo Jahelka, Pavel Bobek, Marie Tomsová, Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Pavel Soukup, Leona Machálková, Jiří Korn, Lenka Šindelářová, Rudolf Papežík, Petr Novotný, Karel Černoch, David Matásek, Vladimír Čech ml., Ladislav Potměšil, Jan Vančura, Bára Basiková, Laďa Kerndl, Karel Gott, Josef Dvořák, Rey Koranteng, Zlata Adamovská, Štefan Margita, Daniel Hůlka, Aleš Valenta, Stanislav Hložek, Jiří Suchý, Pavlína Filipovská, Eva Pilarová, Milan Drobný, Jiří Štědroň, Pavel Šporcl, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Zdeněk Troška, Monika Absolonová, Yvetta Blanarovičová, Václav Glazar, Michaela Kuklová, Petr Markov, Jiřina Jirásková, Vladimír Brabec, Petr Haničinec, Radovan Lukavský, Stella Zázvorková, Kateřina Neumannová, Martin Maxa, Ladislav Županič, Vladimír Merta, Jana Švandová, Mahulena Bočanová, Kateřina Macháčková, Bronislav Poloczek, Kamil Střihavka, Lešek Semelka, Pavel Zedníček, Petr Rychlý, Aleš Háma, Michal Jagelka, Dagmar Patrasová, Felix Slováček, Veronika Žilková, Jan Čenský, Jana Hlaváčová, Michal Pešek, Jana Šulcová, Milena Dvorská, Alena Vránová, Jaroslava Obermaierová, Dana Homolová, Petr Kostka, Jaromír Jágr, Zuzana Slavíková, Valérie Zawadská, Heidi Janků, Helena Vondráčková, Jaroslava Adamová, Jana Štěpánková
  • C0r0ner

Klasická devadesátková dementní kýčovitost. Ať už prostředí, nebo myšlenka pořadu. Hodně mě na tom mrzelo, že se tam tak strašně ztrapňovaly takové hvězdy jako Nárožný, Postránecký a podobně. Na druhou stranu, být v publiku, tak mě budou muset odvést pro nepříčetné chování, protože bych určitě nevydržel nesmát se těm debilitám. 5%(5.8.2016)

• Davies182

Znělka s chichotajícími se pobíhajícími dětmi je nezapomenutelná, jednotlivé osobnosti, které přijaly návštěvu od Petra Nárožného už ale šedá kůra mozková z paměti vymazala... Sám bych na to asi nekoukal, s rodinou to bylo "fcajku".(11.6.2009)

• Zeck

Vždy mě naprosto iritovala ta umělost celého pořadu. To, že diváky nutili k tleskání, protože za celý pořad se nedalo ničemu zasmát jsem ještě bral, ale oni museli i dětem "slavných" cpát do huby, co mají říkat v rámci pobavení důchodců u televize. Sračka. 10%(29.7.2010)

• phoenixer

Nevím proč mám s tímhle pořadem spojenej přežitek komunismu. Všichni se museli tvářit natšeně, ikdyž je to evidentně nebavilo. Pleška Nárožného se blýskala jako by ji v maskérně čerstvě naleštili indulonou na boty a soutěžící trapně vymýšleli rádoby vtipné historky. Vrcholem všeho byl song na závěr. Grc grc...(9.5.2014)

Jsem překvapen nízkým hodnocením. Já si to pamatuji jako celkem milý zábavný pořad, který na tehdejší Nově vyčníval svou přirozeností, klidem a nevlezlostí. I když je pravdou, že se trochu táhl směrem k vyvrcholení, kterým byla konfrontace odpovědí hlavního hosta a jeho potomka. Petr Nárožný byl svou milou ironičností výborný, jeho otázky i poznámky skvěle formulované a slovní projev nesmírně vynalézavý a zároveň kultivovaný. S žoviálním rozšafným Postráneckým šla kvalita rapidně dolů.(15.12.2015)