Zlatíčka

Talk-show / Soutěžní
Česko, 1998, 55 min

Jiří Adamec

Účinkují:

Petr Nárožný, Václav Postránecký, Ladislav Mrkvička, Karel Smyczek, Jiřina Bohdalová, Jan Rosák, Miroslav Vladyka, Antonín Panenka, (více)

Moderátor si vždy pozval nějakou známou osobnost a další čtyři osoby, které byly nebo nebyly jeho příbuzní nebo přátelé. Poté byla položena otázka, kdo je hostův sourozenec, dítě nebo partner. Publikum mělo uhádnout, kdo z nich to je. Tyto osoby mohly zalhat a vymýšlet si, ale host nikoliv. Pokud pár, vybraný z publika uhodl, dostal pár zlatých náušnic. Na závěr si host mohl přát nějaké přání, třeba zazpívat písničku. (Aknah)

topi80

Jsem překvapen nízkým hodnocením. Já si to pamatuji jako celkem milý zábavný pořad, který na tehdejší Nově vyčníval svou přirozeností, klidem a nevlezlostí. I když je pravdou, že se trochu táhl směrem k vyvrcholení, kterým byla konfrontace odpovědí hlavního hosta a jeho potomka. Petr Nárožný byl svou milou ironičností výborný, jeho otázky i poznámky skvěle formulované a slovní projev nesmírně vynalézavý a zároveň kultivovaný. S žoviálním rozšafným Postráneckým šla kvalita rapidně dolů. ()

SOLOM.

Další z českých pořadů, který je zde zbytečně podhodnocen. Neříkám, že to byla pecka, ale člověk se u toho alespoň občas zasmál. Zvláště pak tvrzením některých „neznámých“ jako členů rodiny známých osobností. Jak Petr Nárožný, tak i Václav Postránecký si coby moderátoři pořadu nevedli vůbec špatně. Rozhodně se u toho víc pobavím i dnes (když už to po letech opakují), než při „vaření“ s Láďou Hruškou… ()

C0r0ner odpad!

Klasická devadesátková dementní kýčovitost. Ať už prostředí, nebo myšlenka pořadu. Hodně mě na tom mrzelo, že se tam tak strašně ztrapňovaly takové hvězdy jako Nárožný, Postránecký a podobně. Na druhou stranu, být v publiku, tak mě budou muset odvést pro nepříčetné chování, protože bych určitě nevydržel nesmát se těm debilitám. 5% ()

phoenixer odpad!

Nevím proč mám s tímhle pořadem spojenej přežitek komunismu. Všichni se museli tvářit natšeně, ikdyž je to evidentně nebavilo. Pleška Nárožného se blýskala jako by ji v maskérně čerstvě naleštili indulonou na boty a soutěžící trapně vymýšleli rádoby vtipné historky. Vrcholem všeho byl song na závěr. Grc grc... ()

Zeck odpad!

Vždy mě naprosto iritovala ta umělost celého pořadu. To, že diváky nutili k tleskání, protože za celý pořad se nedalo ničemu zasmát jsem ještě bral, ale oni museli i dětem "slavných" cpát do huby, co mají říkat v rámci pobavení důchodců u televize. Sračka. 10% ()