Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

cmman odpad!

Dříve to byly jen emoce, momentálně je to jen neustálý výplach mozku s přesměrováním na tn.cz ()

myst3ry odpad!

Žumpa žump aneb ukázka, jak hluboko lze klesnout ve snaze objevit "senzaci" a prozradit ji svému stádu tupých oveček. "V pražské zoo se narodil pětinohý kočkolachtan. Naše televize byla samozřejmě u toho. Detailní záběry už za chvilí." PS: Víte, co by pro tuto telvizi bylo největší senzací? Kdyby se Natálka nakazila prasečí chřipkou. Chaň nás Bůh, aby se to nestalo. ()

burg odpad!

Tisíce mrtvých a na konci zvířátko? Aneb "Je půl osmé a i dnes vám přinášíme výběr toho, co chceme, abyste si mysleli..." ()

Bila_pani

Borhyová mě irituje jako snad nikdo a opravdu NECHÁPU, kdo jí furt posílá ty hlasy do televizních anket jako TýTý etc. ()

Paan odpad!

I když beru Železného chytrý tah vzít notoricky známý název Televizní noviny, od kterého ČT po revoluci upustila, dnes už je to jenom bulvárně infotainmentové zpravodajství, to, čemu já říkám "noviny na křídovém papíře". ()

El_Barto

Všechno bych překousl, nezajímavý zprávy, příšerné živé vstupy, prostě všechno, až na jedno: To že do každý druhý reportáže cpou hudbu!! Proti hudbě samozřejmě nic nemám ale ve zprávách (snad kromě znělky) nemá hudba co dělat!! A tu jednu hvězdu dávám za to, že mě vždycky příšerně bolí bránice jak řeknou, že mají něco exkluzivního, a že jejich televize u toho byla jako první :-) A taky za Borce na Konec, to je jediná dobrá věc co tam mají... ()

kohout08 odpad!

Nejhorší zpravodajství na CZ televizích.. Kde se dozvíte všechno možný jen ne podstatný zprávy. Taky se dozvíte kdo byl na večírku ožralej a jako BONUS módní policie. Ta přeci nemůže chybět, že.. Jako osobně mi bulvár nevadí,ale do hlavních zpráv se to nehodí ani náhodu. Živé vstupy ze střechy ty taky nemají chybu. Nakonec se z toho vstupu stejně člověk dozví hov.no a nakonec nás odkáží na jejich slavný web téen cézet. ()

lukaskon1 odpad!

Je smutné, že na tento humus spočinou vždy v půl osmé oči milionů diváků. Ještě smutnější je fakt, že to mnozí považují za přínos důležitých informací a bezvýhradně věří tomu co nám je předkládáno. Televizní noviny nejsou o faktech, nesnaží se nám zprostředkovat důležité události, které se ve světě udály, neuvidíte tam zprávy, které jsou pozitivní a nedozvíte se často ani ty nejdůležitější věci, které momentálně "hýbou" světem. Televizní noviny jsou o senzaci a právě proto mají takový úspěch. Dozvíte se kdy, kdo a za jakých okolností zemřel, uvidíte rozhovory plné falešných emocí, srdceryvné záběry na místa postižená katastrofou za přítomnosti známých hudebních skladeb, časté technické výpadky, nejrůznější přeřeky a nesmyslné výroky reportérů, politické tahanice, grafické ztvárnění všeho možného, včetně průběhů vražd a nehod, bulvární zprávy, často vyloženě lživé informace, nehody na dálnicích (mám pocit, že minimálně jeden reportér má za úkol čekat na D1až dojde k autonehodě:) ), reklamy na jejich vlastní web, které můžete běžně slyšet na konci každé reportáže a nakonec nesmí samozřejmě chybět zvířátka, či nějaké podivnosti aby bylo vidět, že existují i pozitivní zprávy. Jestli si myslíte, že si po těch dvaceti minutách odnášíte něco víc, tak se nad sebou a nad tímto pořadem zamyslete. A jelikož k Televizním novinám patří ještě noviny sportovní, budu pokračovat. Sportovní scénu sice moc nesleduji ale kvalita se od televizních novin moc neliší. V popředí jsou vždy nějaké ty sportovní aféry a potom fotbal nebo hokej. Ostatní sporty mají smůlu (pokud se v nich výrazně neúčastní naši známí sportovci). Závěrečný borec na konec bývá obvykle pár týdnů až měsíců starý, takže o aktuálnosti nemůže být v mnoha případech ani řeč. Počasí je poslední částí tohoto bloku ale ani zde se nic nezlepšuje. Je zvláštní, že moderátorka vždy zmíní situaci nad Pyrenejským poloostrovem a následně pokračuje rovnou na ČR. Jakoby zbytek Evropy neexistoval ale důvod je pravděpodobně ten, že se slunečné počasí lidem líbí (a o to přeci jde nebo ne? :) ). Sice meterologii nerozumím ale je zvláštní, že "jejich" počasí se hodně často odlišuje od toho co skutečně zažijeme. Na tomto celém pořadu je krásně vidět, jaké potřeby u lidí převládají. Potřeba nových faktů a informací to ale nebude. ()

axis774 odpad!

Krásná ukázka jak se dají zprávy publikovat zaujatě a s emocemi. Pořad nemá nic společného se zpravodajstvím. Totální odpad. ()

P/\/EL odpad!

http://tn.nova.cz/zpravy/doporucujeme/televizni-noviny-pred-15-lety-generalni-reditel-chemapolu-byl-v-stb.html na začátku (je to v podstatě furt to samý obsahově), hehe, dobrá grafika na svou dobu, strnulá moderátorka, strnulí reportéři, pomalejší reporty, ale již infotainment - 4čátka, pak trochu bulváru, černá kronika - morbidity do detajlů pomalu (pozdějc vyvine tv nova vlastní specifickej styl mluvy a intonace, jejich lidi nepotřebujou žádný vysoký školy, když mluvíme o něčem negativním, tváříme se, jak je nám to líto - dobře to je i jinde, smutný výraz.....inu.....50 obětí atentátu někde na východě neni nic proti trágedii 1 zvířátka, 1českého děťátka...), inu, moc se toho nezměnilo, jen, dobře, dnešní moderátory nemusím, kdysi jsme zprávy sledovali večer co večer, ale dneska, člověk zčekne net a všecko ví 5x dřív a "líp"___odpad za nenapravitelný škody na český kultuře, na českym národě :) (sleduje to furt nejvíc lidí..celý rodiny u toho večeří...), ale jasně, v AMerice měli takový zprávy o mnoho, mnoho let dřív, ne-li o 20-30let, já nevim, kdybych měl bejt věcnější, tak jsou to zprávy plné všelijakých manipulací, mystifikací - dezinformací, jednou se nadržuje těm a pak zas jinejm, co jsou zrovna u koryta, všichni si dělaj legraci ze zvířátek, ale nejhorší je to uvolnění po zprávách před sportem, čau, sporťáku, už máš chlapa? jednička, prima, nikdy se mi moc nelíbila jejich grafika, moderátoři nejlepší určitě na čt1 (na čt určitě lepší zahraniční zpravodajství a tak..) - i dneska, jinak bych přihodil třeba víc památečních zpráv - nejen, že jsou tam reporty plné banalit a stupidit, nebo třeba 0911, hehe, na yt je srovnání, zatimco ostatní stanice jsou, co se týče dohadů opatrní, nova spekuluje o 150ti tisíci obětech, no prostě, strašíme národ, strašíme báby, dědky - spoustou jinejch věcí dnes a denně...z poslední doby pár úletů s Romama, dobře, spousta věcí vymyšlená neni, ale takové kachny pak jaksi..domyslete si sami, teď se k nově dostanu jednou za měsíc pomalu, jejich internet - inu, ony jsou to hlavně né uplně aktuální převzaté světové zprávičky (a k internetu, to je taky devalvace novinařiny, aby furt bylo něco, protože lidi můžou čekovat weby třeba 15x denně, tak tu máme stovky zbytečnejch článků - např. dneska kauza Rath, co měl Rath v base dneska asi k obědu a k tomu se uchylujou už ty rádoby seriózní....), jinak nevím, blesk, aha a jinej hnůj pravidelně informuje o zprávařích (lidi věří, že jsou to důležití lidé, ale ve skutečnosti jsou jen vidět, společnost přeceňuje herce, zpěváky pop music, přitom je to pakáž blbá, dřív profesionálnější, dneska nevim...), je zajímavé, že moderátorce čt dávali pěknou čočku, jejich miláčkové jsou spíše Ray a Lucie, píšem o tom, komu hrozí za co vyhazov, kdo s kym, většina lidí to kupuje, dělník s bleskem u příkopu, bába v tramvaji, tyhle lidi toho maj plný hlavy......samozřejmě, svět je zkažený a zlé věci se dějí a nelze to zametat jak za socialismu, ale je fakt, že 1 zlá věc a milion normálních a třeba 10 pozitivních věcí, inu, jde o podání a dávkování, černé kronice se nevyhýbám a detajly mě zajmaj, ale nelze všecko směšovat, vlastně si myslim, že není důležité sledovat zprávy denně, protože opravdu důležité věci se stejně dozvíte a mnoho kauz má delší vývoj, lidi na to čuměj, podvědomě je to prasí, určitě, ale, že by si dokázali vzpomenout, co bylo předevčírem....je to zlozvyk...... () (méně) (více)

vakokelt odpad!

Obvykle komentáře takového druhu vnímám především jako řešení komplexů a dokazování si důležitosti. Ale teď...máte pravdu. ()

jitrovnik

Je bohužel pravda,že se všechny ty vraždy,katastrofi a jiné hrůzy skutečně dějí a asi je dobře,že se o nich dovíme.Mě ale vadí to,že moderátorky musí být sexi bárbínky.Proč nemají šanci obyčejné a normálně vypadající ženy ?! ()

blazenfilmov

Neseriozní televizní noviny, které půlku našeho národa krmí naprostými nesmysly a bulvárními kravinami, které beztak nikoho nezajímají. Vystrčené prsa botoxové Lucie Borhyové lezou až ke mně do obýváku. A, že nás, kteří žijeme okolo Prahy mají za vidlácké tupce, usvědčili nechvalně proslulou reportáží, co se stane s flaškou vody, když ji ponecháme 4 hodiny v mínus 15 stupních. Jedna hvězda za to že to má aspoň znělku. ()