Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

SobikGSXR odpad!

Když vynechám, že většina zpráv je totálně neobjektivních a TV NOVA místo podávání informací rovnou moralizuje a přiklání se ke straně "dobra", tak máte pocit, jakoby oni vždy měli pravdu a co oni řeknou, že je špatné, tak to prostě špatné je a vy získáváte pocit, že pokud to tak nevidíte, tak je asi něco špatného s Váma. Nejvíc mě dostává jejich nenápadná samochvála, kdy uveřejní reportáž a v dalším dnu již jejich ohrané kliše "vlna solidarity...", z toho je mi fakt zle. ()

Kubiiiczeek odpad!

OMFG! Bulvár nejhrubšího zrna.. a ta hudební podmalba u reportáží je tragická, vždy se popadám za břicho.. a perly typu "naprší asi 30mm vody na cm2.." se dají slyšet denně.. ()

DrahciiiRe

Je mi líto moderátorů, ti jediní mi tam přijdou i schopní. Jinak jak tady řekl Radek99 - mediální hyenismus. Měli by to zakázat. ()

Filatov

Šišlající Voříšek šlapající si jazyk, plastové komentátorky přednášející bulvární zprávy s nulovou informační hodnotou. To celé v jeden čas servírováno téměř zády k divákovi (pravda dnes už se otáčí moderátorská dvojice bokem - pokrok). A opravdu mě nezajímá, že v Americe klučina dokázal s autíčkem na dálkový ovládání přeskočit svojí garáž a rozhodně se nechci online na tn.cz dívat na rodící žirafu.... ()

Meg348577 odpad!

"Zprávy" na nově u mě skončily, když jsem se jako jednu z hlavních zpráv dne dozvěděla, že ve Švédsku uvízlo koťátko v odpadní rouře... od té doby už nikdy více! ()

e-pilot odpad!

Vzpomínám na tři satiry TN. Šarádovské "Přehled zpráv - smrt, krádež, vražda, podvod, první rozkvetlé sněženky", Renčínovo "Marie, zavolej mě, až tam budou veverky na lyžích" a Ebenovo srovnání zpravodajských pořadů během předávání cen Týtý. To je nejtrefnější. Tehdy začínaly v 19:00 zprávy na Premiéře/Primě, 19:15 na ČT a 19:30 na Nově. "Příklad: V Praze se staví významný dům. Na Primě jen řeknou, že se staví. ČT je intelektuální, takže nabídne rozhovor s architektem a na Nově bude reportáž o tom, že se syn stavitele utopil v nehašeném vápně." K propagandistickému bahnu komunistických "Televizních novin" přibyly jen krvavé kaluže. Demagogie, lži a manipulace s veřejným míněním zůstaly stejné. ()

stepanvaj odpad!

Naivita nejvyššího kalibru by bylo čekat seriozní zpravodajství od komerční TV. Ovšem to co produkuje Nova má mnohem blíže k trapné estradě než k něčemu co by připomínalo zpravodajství x! Vyložený překombinovaný hnus Velebnosti x! ()

desnik odpad!

Největší odpad co se zpráv týká! V této zemi nejsou žádné jiné zprávy, které by se daly na tak nízké úrovni srovnávat. Ještě jsem nezažil aby v hlavních zprávách byla polovina zpráv z bulváru, vlastních upoutávek a uprostřed vysílacího času byly zprávy přerušeny reklamou! O zbytku nemluvě, ostatní zprávy jsou buď negativní nebo zbytečné, nehledě na to, že jsou podávány jak thrillery na filmy....dojemná hudba, rychlé střihy,.... Úroveň reportérů Novy raději nehodnotím, asi se na tyhle pozice dneska nedělaji ani výběrová řízení, tím chci říct, že by jejich reportáže odříkal líp kdejaký člověk odchycený na ulici. Prostě mazec! ()

Sexton odpad!

Zprávy, které člověka začnou přesvědčovat, místo toho aby ho informovali. To ani nemluvím o obsahové stránce, která je opravdu směšná ()

Maarty86 odpad!

Horší už to opravdu bejt nemůže..Ten pytel sraček se naplnil a teď to lítá vzduchem..Ono to nikdy nebylo kdovíco, ale to co předvádí v poslední době? Reklama mezi reportážema (no dobře, tak něco co reportáž přípomíná :), neustálý technický problémy, dementní otázky atd atd..Naprostý dno, srovnatelný s bulvárníma plátkama typu Blesk, AHA... ()

iwee23 odpad!

Vraždy, násilí, nehody, bulvár a nakonec zvířátka...a k tomu vždy dost nemožně oblečená a nalíčená Borhyová a další hvězdy Novy....Tahle televize má vedle bezkonkurenčně nejhoršího zpravodajství také neschopné stylistky. ()

Veronixxx

Černá kronika propletená trapnými komentáři a přehnanou snahou "být světoví" a zakončená rozkošnou zprávou o narození nebo nalezení zvířátka. ()

ohinek odpad!

Hans Zimmer údajně vydává nové album pod názem televizní noviny TV NOVA ft. Rey Koranteng, Lucie Borhyová, Karel Voříšek. Singly mají být skladby "Tennessee", "Time","Leave no mab behind" a "Green Smoke" ()

Rychleji

Neobjektivní, populistický ... Dobré leda na to, že člověk ví, co se cca. děje, ale určitě né na to, aby věřil, co o tom tady říkají. ()