Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

easer07

Vysmátá Borhyová, selhávající technika (a to dost často), nesmyslné živé vstupy, NOVA a fyzikální zákony, inspektor, Ladislav Hruška vařící blivajzy, no kde to sakra jsme ? Tohle se prostě může stát jen na NOVĚ a jejich novinách. Moderátoři, otřesný, jsem úplně na ně alergický, hlavně na tu Borhyovou a Korantenga, selhávající technika, ale pobavilo mě, jak si s tím tenkrát ta Fialová poradila, to mě dostalo. Nesmyslné živé vstupy, k čemu jsou, když my se máme dozvědět něco, co se stalo a ne, co se ti odborníci domnívají, no však se tomu říká noviny, nikoli zprávy, ale stejně obsah celkově, škoda mluvit. Nej zásadnější informace se nacpou do prvních deseti, ne-li pěti minut a další hodinu se můžeme dozvídat za nádhery jako, že když spadne kokos na zem, tak se rozcápe, nebo, že při -deseti voda zamrzá, zázrak a když vyjedu z tématu, tak mě také hrozně štve, že na začátku končily noviny okolo osmé, pak ve čtvrt na devět a teď skoro v půl a přitom se raději můžeme hodinu koukat na film, než zažívat toto, ale nejhorší na tom je, že na každou reportáž si pozvou lidi z vesnice, které otravují a vyposlouchávají jejich přesvědčivé názory, které jsou vždy pravdivé, někdy je mi i líto těch vězňů, jak si musí před těmi ohavami z NOVY zakrývat hlavu papírem. NOVA si myslí, že jsou to naprostí EINSTEINOVÉ, ale nejsou. Myslí si, že jsou vtipní, ale nejsou. Myslí si, že uvadí zprávy, ale tak to prostě není ! A že si nedá ta NOVA pokoj, tak tam do toho všeho prostě musí ještě zamíchat našeho oblíbeného Ladislava Hrušeňe, býval to můj nejoblíbenější moderátor novin, ale teď ? Ti inspektoři, jak tam třeba kontroloval ty kempy, tak to je opravdu urážka. Nic, ale nemá na to, co předvádí momentálně. Horší, než Babica. V reflexu psali, že ty jeho ,,dobroty'' jsou prostě nepoživatelné a s tím docela souhlasím, protože jsem jednou podle něj vařili a humus, humus, humus. Ještě, že ne něj na YouTubu máme ty vtipné parodie.Jsem strašně alergický na větu ,,Více informací na TN.CZ'', NOVA má i své klady, třeba dobrý anděl, ale jinak ? Kdbych bral ty zápory, tak bezesporu odpad, ale někdy se i zasměju těm úplně vymatlaným ,,informacím'' a jak jsem říkal má to i pár kladů, navíc s Borhyovou a Korantengem jsem se setkal naživo a nebyli to takoví křiváci, jak ve studiu :) Takže jedna hvězdička a uf, tohle byl můj nejdelší komentář. ()

Fez odpad!

"Hej hoši, víte že ty televizní noviny stojí za hovno?" "Neboj, lidi na to stejně čumí!" ()

tetraedr odpad!

To se ve státě s 10ti miliony obyvatel vážně neděje nic zajmavýho, že se do televize pustěj reportáže typu: zaseknutá bába pod kořenem; co se stane s voudou, když ji necháte venku v mrazu nebo jak dopadne kokos letící ze 4. patra??? + největší televizní hvězdy rey kingkongranteng a lucie borhyová!! ()

filmovyfan

Pro mě je absolutně nepředstavitelné, že bych se koukal pravidelně na tuhle zpravodajskou relaci, vlastně na ní už dlouho nekoukám vůbec, ale je to dělané stylem, který typičtí Češi mají rádi a z toho vyplývá nepředstavitelná sledovanost. Já si troufám tvrdit, že mezi typické Čechy nepatřím (a jsem za to asi i rád). ()

FILMOVKA odpad!

Televizní noviny, které si všechny zprávy přibarvují tak, aby zaujaly a šokovaly diváky a to i z naprosté banality, pod kterou s hrdostí vloží i dramatickou hudbu z Armagedonu. Špatné je, že tento hodinový bulvár s radostí sleduje většina diváků naší země. Dokud budu vyučovat studenty kinematografie, budu se snažit je vést k tomu, aby takovýmto pracovním příležitostem nepodléhali, a pracovali pro to, za co se nebudou muset stydět. ()

Senrix

Televizní novin"k"y, které jsou dnes spíš bulvárním okénkem než smysluplným pořadem poskytujícím ty nejaktuálnější a nejdůležitější informace. Najednu stranu je jasné, že není jednoduché to dělat kvalitně, ale je to čím dál horší. Ještě že to zachraňuje Láďa Hruška ... ()

Optical odpad!

Odpadní žumpa prezentující se jako zpravodajství, plné polopravd, bulváru a vlastní propagace. Závěrem jeden recept od Láďi Tužky. Vezmeme jedno víko od kanálu, nasereme na něho a "voilà", dostaneme nefalšovaný Ruský kaviár. ()

Kub21

Některé zprávy jsou naprosto zbytečné.Např.důchodkyně uvízla pod kořenem,narození nových štěňat,v tescu se zlevnilo mléko...Dále pak nepobírám uspořádání zpráv,protože první zpráva by měla být ta hlavní a ne vedlejší,které jsem uváděl na začátku.Dále pak nepochopitelné živé vstupy.Hodně mě štve,když je před zprávou důležitou zpráva o tom,jak pokřtili v ZOO mravence..A poučení?Dívejte se na zprávy na stanici ČT. ()

jooker10 odpad!

Skoda. Potencial nejsledovanejsich zprav v CR shazuje forma podavani zprav, radoby vtipnost, omilani temat nekolik dni, hledani senzaci, kde nejsou. ()

Diego75

Jednu hvězdičku si ode mě tento pořad zasluhuje pouze za malé množství potřebných informací z domova i ze světa. Zbytek zpravodajství je pak už jen založen na upoutávkách pořadů TV Nova, zbytečných reportážích, anketách s lidmi, kteří skoro vůbec nevědí o čem je řeč, nebo ''zajímavostech'' ze života slavných. Důležitých věcí se zde jednoduše dozvíte minimum. ()

badajajuak odpad!

Pokud chcete nějaký pořad u kterého můžete vypnout a nepřemýšlet a ještě se u toho zasmát, ano, pusťte si televizní noviny na Nově. ()

0linA odpad!

No jak hodnotit TN, koukám na ně celý život a měnit to nehodlám. Ano, pravda, jsou všechno jen ne objektivní, ale zase je to občas zábava. EDIT: Poslední dobou jdou TN opravdu do prd... Sice si nikdy nehráli na to být objektivní, ale co se z nich stalo za poslední dobu je k pláči. Nesmyslné živé vstupy redaktorů stojících na střeše, místo aby byli na místě činu, živé vstupy s cizími lidmi, kteří, když se konečně rozmluvěj, jsou ustřihnuti. Všude hudba a každý týden někdo, kdo nutně potřebuje peníze, ať už na retarda v rodině nebo na novej barák. Ale hlavně zvětšená stopáž, která to utrpení natáhne ještě o 20 minut. Jo sport, na ten jsem vždycky rád koukal, ale čekat na něj 45 minut? NIKDY. EDIT2: Hruška vaří z kůží, odpad! a televize letí oknem. ()

Naranyan

Mám zásadní otázku pro hodnotitele zde. Můžete mi laskavě odpovědět, co čekáte, když si pustíte zpravodajství SOUKROMÉ televizní stanice, jejímž jedním z hlavních podnikatelských cílů je ZISK ? V podstatě pravidelně se na tenhle pořad dívám a když odhlédnu od (pro marketing) logické skladby zpravodajství a tisíce a jedné drobné nepřesnosti, dostanu v podstatě ucelený obraz toho, co se děje. Jistě, když je informačně chudý den lze vidět pouze tuny balastu, ale pokud zrovna dochází k "velkým" věcem, něco nám o tom dokonce řeknou a pokud osloví ohledně finanční krize odborníky z Patria Finance, tak to pardon, ale rozhodně nejdou špatným směrem. ()

rejdn odpad!

Zprávy, které mi stojí pouze za komentář jejich "podrubriky" Sportovní noviny. Jak může někdo vůbec postavit celé vysílání sportovního bloku na obsahově a informovativně nicneříkající zprávě "Borec na konec..."??? ()