Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Orbitus odpad!

Černá kronika, bulvární zpravodajství a vše podřadné co hledáte najdete zde. Nad sedmiminutovou reportáží, o babičce uvězněné pod kořenem, mi neustále zůstává rozum stát... Navíc ještě teď si pamatuju, jak asi měsíc, byla uprostřed těchto "televizních novin" pětiminutová reklama :D ()

AltairAhad odpad!

Dala bych snad i tu jednu hvězdu, ale potom, co se začaly vynořovat zprávy o Bartošové každých 5 minut + co chvíli speciál? Ne, vážně ne. Jestli existuje něco horšího než odpad, tak TN bych to vážně dala! Hnus! Pak tu máme dramatickou hudbu a "VÍCE SE DOZVÍTE NA TN.CZ..." ()

spacefall odpad!

No tak tady je 10 důvodů PROČ SE NA TO NEKOUKAT! 1. Na nově neexistují zprávy ale drby 2. důležitá fakta shrnuta za 5 minut (zbytek času zabírá jak důchodkyně zapadla pod kořen nebo že voda v -15 zmrzne!) 3. TV nova neuvádí zdroje ale krade (většina ukradená z youtube bez toho aby třeba v titulkách zmínily autora) 4. ukradená hudba v reportáží (pravděpodobně stáhla z nějakého free servru opět bez zmínění autora) 5. výběr moderátorky či moderátory (ti neumí složit ani jednu větu bez té nápovědy před nima... IQ 50 a mín) 6. Počítačové hry= zlo (kde to k.rva vzaly!!!) 7. Nesmyslné živé vstupy a umění dělat z komára velblouda! 8. potravinový inspektor (opět umění dělat z komára velblouda!) 9. Odborníci (tv nova považuje za odborníky lidi které potká na ulici takže nejen to že nic neví ale ještě další živé vstupy!) 10.Více informací na tn.cz (tak alergii na tuto větu si utvoří každý který vidí tv noviny aspon jednou za rok) ----tak tohle bylo tak shrnutí napsat všechno co mi vadí na tv nova tak na to není na csfd místo!! ()

lukin1.1 odpad!

Nic jsem do této chvíle jako odpad neohodnotil. Ovšem u tohohle prostě nejde jinak. Nechápu jak někdo tomuhle může dát víc jak jednu hvězdu - ani jako vtip. ()

Georginek odpad!

Uz sem naprosto znechucenej - takova sracka, to se jen tak nevidi..........A nyni uz to doslo tak daleko, ze na konci te "parodie na zpravy" si jeste dovolej rict co bude nasledovat...... Tj Doktori z pocatku - Ota Kovar si uprdne a celej dil se bude resit co zral pred 2 dny......... Nebo Doktora Vargu nekdo zamkne v hajzl kabince, kdyz jde srat. Celej dil, potazmo tyden se resi, kdo ho zamknul a proc....... Zabava pro naprosto dementni Ceske stado hovad!!!! ()

Stambik odpad!

Co dnes uvidíte v TV novinách: vražda, vražda, politika, Láďa Hruška, vražda, autonehoda, Rath, Zeman, nemocní lidé, sport, počasí... To je panečku zpravodajství... ()

mcamino odpad!

mainstream je prostě mainstream a to jak jsou média ovlivněná a ukazují jen to co ovečky ve stádu chtějí vidět, toho jsou televizní noviny zářným příkladem. Každý rozumný člověk musí vědět, že Televizní noviny musí brát hodně s nadhledem, nebo lépe, nekoukat na ně vůbec. ()

Rollo_Tomasi odpad!

Typická ukázka toho, jak se dají zku*vit televizní zprávy. TV Ho*na přišla s novým typem televizních zpráv - hodně násilí, potom stručně zbytek zpráv a na závěr zvířátko... V posledních letech se k tomu přidaly živé vstupy, které v 99,99 % konají ze střechy krajského studia (ALE JE TO ŽIVĚ, DEBILOVÉ!!!) následované nachystanou reportáží k danému tématu. A vrcholem nevkusu jsou rádoby investigativní reportáže, které dělají z průměrného diváka úplného blba. Vrcholem nevkusu jsou "recepty" Ládi Hrušky většinou inspirované minibazarem. A to ani nemluvím o ku*rvení češtiny... ()

Bloodsnake83 odpad!

Dříve jsem sledoval celkem pravidelně, jako dítě jsem je viděl každý den před spaním. A pro takové je toto zpravodajství určeno. Pohádky pro děti a jednodušší obyvatele naší repuliky. Dnes se od nich nedá čekat nic vhodného pro rozumného člověka, který má byť i jen trochu přehled o dění. ()

dennuska odpad!

Poprvé jsem hodnotila před několika lety a velkoryse jsem udělila dvě hvězdičky. Časem jsem to snížila na jednu. Ale co nastoupil Láďa Hruška a jeho polívky z kuřecích kůžiček nebo bramboráky ze starýho chleba, pohřbívám televizní noviny hluboko do odpadu. ()

Kreveta.punk odpad!

Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou. A sice za ukrutný ponaučení o padajícíchh kokosech, mrznoucí vodě, namazaných chlebech a spoustě dalších věcí, bez kterejch bysme všichni byli jen banda primitiivů co žerou svoje hovna. Ale tahle televizní špína si to prostě nezaslouží. Jenom když čtu ty jména účinkujících tak se mi otevírá kudla v kapse...a na Láďu Hrušku snad přímo mačeta. ()

Mahalo odpad!

"Tady Rey Koranteng a Lucie Borhyová, dnes vám ukážeme, že když ananas spadne z 7. patra, tak se rozbije, stejně jako vaše hlava, už přepínáme na našeho chytrého a inteligentního kolegu Járu Hrušku, který ananas z okna bude házet, dále vám ukážeme, že voda mrzne při -15 stupni Celsia, neuvěřitelné !" .. ne teď opravdu, televizní noviny Nova by se měly zrušit, a vyhnat na Antarktidu nebo ještě lépe na jinou planetu, takové stupidity a hlouposti co tam předvádí, když se moje matka kouká na TV Nova radši začnu mluvit Anglicky, abych sebe přesvědčil, že nejsem Čech. ()

Antal89 odpad!

Hlavní zpravodajská relace TV Nova se postupem času už jen propadá. Vrcholem může být přehřšle bulvárních zpráv a reportáži a la Hruška se zvířetem a borcem na konec. To byl v každém případě i jeden z důvodů, proč jsem měl celkově už nezájem přestat sledovat ČT24, která je sice poslední dobou ideologicky zabarvená, ale narozdíl od Novy ve zpravodajství se skutečně zabývá zprávami a veřejným děním. Nikoli tím, jak se vaří z kostní moučky nebo jak padá chleba s máslem na zem. ()

adamishkos odpad!

Ubohý bulvár prokládaný upoutávkami na aktuální díl některé z mýdlových oper TV Nova. Zde není jiná možnost nežli ODPAD, ale ani ten nedokáže vystihnout nepopsatelnou katastrofu, jakou Televizní noviny bezpochyby jsou... Abych nezapomněl - více na tn.cz! ()

Martan1994 odpad!

Nejvíc mě vždycky dostane, jak u něčeho zajímavého řeknou: "více na tn.cz".Tak dívám se na zprávy v televizi nebo si mám rovnou sednout za pc a televizi ani nezapínat? ()

Potjoc

Ty komentáře jsou opět legrační, a já se na zprávy už nedívám léta, protože mě trápil celý svět. Ovšem ale, se občas kouknu na trollingy typu "Rádi týráme psy a kočky" či "Den kopání do psů". ()

Peddro odpad!

Absolutní vrchol povrchnosti pro hlupáky, kteří si kupují bulvární tisk. Pokud by moderátor předčítal z bulvárních plátků, bylo by to to samé. Složení zpráv typu: nepodstatná věc z politiky - kdo koho urazil, autonehoda či vražda s následnou otázkou na příbuzné obětí ,,Co tomu říkáte?". Pokud zemře dítě, tak dají kameru přímo do obličeje rodičům a vůbec nerespektují pietu a smutek - naprostý hyenismus. Po takové zprávě se moderátorka rozzáří a řekne, že se podařilo zachránit zraněného klokánka v ZOO. 1. Urážky v politice 2. Smrt 3. Zvířátko + občas okradený důchodce nebo handicapovaný. Bohužel mají vysokou sledovanost, protože v ČR převažují hlupáci, kteří nemají zájem o seriózní zpravodajství. Velmi tragické je na Nově také počasí, na ČT uvádějí počasí meteorologové, Nova tam dá naprosté laiky, kteří navíc chodí nevhodně oblečeni. Takzvaní ,,sporťáci jsou burani kteří si myslí, že je velká frajeřina jít moderovat sport v košili s vytaženými rukávy - to je vrchol, ať se podívají na pana Vichnara, Smetanu nebo Bernatského, to jsou profesionálové, kteří berou vážně svoji práci i diváky. Formální dress code je ve zpravodajství naprostou nutností. Pan Jančařík v tričku a džínách je skutečná troufalost. ()