Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

Trauma odpad!

spíše populistický než publicistický. zbytečné dramatizování událostí na úkor objektivity. a co mě štve nejvíc - časté upevňování společenských předsudků. hlavně že jsou tam senzace, co nejvíce vymačkaných emocí a nakonec roztomilá reportáž ze zoo, to se lidem se líbí. a je to čím dál horší... ()

Vladajsoucna

Ano, je to bulvár. Ale po odchodu toho idiota Tuny přestalo být novácké zpravodajství tolik ODSácké, proto je o něco snesitelnější. Navíc zpravodajství ČT není objektivnější ani o chlup, tak proč kopat do blondýny, černocha a někdejšího normalizačního TV zpravodaje.. ()

greigor

Užitečné asi když prošvihnete zprávy na jedničce. Dají se sledovat tak první tři zprávy a potom jsou to kraviny. ()

vrata.zami

Aspoň to nejsou nudný zprávy na jedničce (btw. Nemám rád lidi, co hodnotí a komentujou takovýhle sračky, který s filmem nemají vůbec nic společného a vím, že si právě teď říkáte: "To je ale kokot, vždyť to právě teď ohodnotil a okomentoval...hahaha právě sem ho dostal, je to skoro lepší, než když jsem si ho poprvý vyhonil." ()

ondrejmagic odpad!

Tahle "informační bomba" se pro mě stává čím dál tím větší hrou na city a mlácením prázné slámy. Neskutečné kolikrát dokáží využít cizího neštěstí tak nechutným způsobem. Kromě Superstar a dalších je to největší odpad už tak dost mizerného televizního programu. ()

ziesel

Opravdu „miluju“ zprávy typu - dnes byl opravdu výjimečně teplý den a na to navazující anketa s lidmi odpovídající holou větou, jak tento den využili.. další typickou součástí vysílání je rozbor přepadení banky překreslen do animace, protože lidi jsou naprosto tupí a neumí si představit jak asi takové „elpaso“ vypadá v praxi. Pak se zjistí, že paní Eva našla dva košíky hřibů, na to dva mladíci bezdůvodně napadli starou důchodkyni. Jisté také je, že se objeví zaručeně nějaká katastrofa, jejíž záběry jsou opravdu nechutné, nicméně je můžeme podrobně vidět společně s rozhovory pozůstalých na tn.cz… Abych to shrnul: Přitroublé reportáže o ničem, hledání senzací prokládané neustálým spamováním diváka reklamou na slavnou tn.cz a navíc sem tam i prvky hyenismu. Po zprávách zjistíte, že víte všechno možný, málokdy však nic užitečného, co by vás skutečně informativně obohatilo.. ()

puchal odpad!

Jeden z důvodu proč nesledovat televizi. Objektivní, kvalitní a užitečné informace nejsou nutností dostání se do tv novin a porce blábolů až bulváru je nutnou dávkou pro diváka. ()

Sign odpad!

I když Hip Hop neposlouchám, chaozz zná snad každý, a ti to v planetě opic řekli jasně a popravdě a já s nimy nemůžu než souhlasit. ()

Elii

Jako pardon, ale to, že se do půlky (ne na konec, jakožto závěrečná úsměvná informace) těchto "seriózních televizních novin" strká zpráva, že Ivetka Bartošová vyhlásila osobní bankrot, mě překvapilo. Dost překvapilo. I když, co se divím vlastně.. ()

fililipekk odpad!

Těžká pakárna. Místo toho abych se dozvěděl co se děje doma nebo ve světě, jsem se dozvěděl, no ehm, vůbec nic. ()

haWranka odpad!

Tak přesně takhle by zpravodajství vypadat nemělo. Práce amatérů a buranů v jednom. A se vznikem tn.cz se situace ještě zhoršila - moje babička vždycky naprosto vypění, když reportáž něco nakousne a "zbytek reportáže si můžete pustit na tn.cz". Pro lidi bez internetu velice praktické... A nejvíc mě dokáže vytočit, když mi "exkluzivně" přinesou reportáž o něčem, o čem jsem už jinde četla týden před tím... ()

j.linhi odpad!

Spousta plků a pokusů hrát na city diváka, ale podstatná informace žádná, krom toho neustálého opakováni "více na TN.cz", "díky nám se podařilo....", "my jako první exkluzivně...". Tisíce minut dramatické hudby z těch nejkatastrofičtějších filmů které znáte a k tomu už neskutečně okoukaná Borhyovka který nevěřim ani dobrý den. TN je proste reklama na to jak je vlastně TV Noha božská a kdyby nebyla tak asi nastane konec světa. Tomu tak ale nebylo přád, kdysi TN měli úroveň, v dobách kdy tam byli moderátoři u který nezáleželo jak vypadají, ale spis na duveryhodnosti (Merunka, Jurinová, Severa...). Ted je to jen komedie o tom jak všichni okrádaj důchodce, co zrovna se bude dít v super star, nebo jiný talentoví soutěži a co daaj po TN na nově, kterou bohužel pořád sleduje spousta lidí. ()

Jolee

Sice jsem se nikdy nedozvěděla nic moc užitečného a světoborného, ale zaručeně jsem se královsky pobavila. Dělat reportáž (namátkou) o tom, jak si občané Horní Dolní myslí, že se jim vesnicí potuluje puma, která záhadně mění barvu? A nakonec z toho vyleze sousedovic Mikeš, který akorát rád papá? Nádherný důkaz toho, že Čechy jsou Kocourkov ve své nejčistší podobě. Zbývá jen otázka, jestli je to vážně k smíchu nebo k pláči... ()

Wybez odpad!

Zprávy o padajícím chlebu ze stolu, o mrznoucí vodě při v zimě, o horku v létě, o novém účesu Agáty Hanychové, o tom, co celebrity dostanou pod stromeček, několik úmrtí, smrt na cestách, pár zlodějů a nakonec ... ŠŤĚŇÁTKO !!! JUPÍÍ !!! Tohle nejsou zprávy, tohle je cílené gumování palic ()

Hannibal1913 odpad!

Paní Míša dnes ráno uklouzla na ledě a zhmoždila si obě kolena, loket a krční páteř... Koťátko Nelinka uvízlo v septiku nedaleko Jindřichova Hradce, zachránil ho až hrdina místního sboru dobrovolných hasičů... V Liberecké ZOO se narodilo dnes v noci v 1:53 středoevropského času 59.mládě pštrosa od roku 2000... Nejdůležitější zprávy najdete na TV Hovna. ()