Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

demented

Rok sa zišiel s rokom a ďalší American Pie je na svete. Ako už býva dobrým zvykom, ak chcete týchto 90 minút prežiť bez ujmy, treba sa oprostiť od akýchkoľvek ilúzií a pripraviť sa na dávku pokleslej "zábavy". O deji (točiacom sa okolo biblie, s ktorou sme mali dočinenia už aj v pôvodnej trilógií) sa nemá cenu baviť (stále fičíme o tom istom, len vtipov akosi ubudlo). Ako celok "Book of Love" nefunguje ani za mak, ale opäť sa tu nájde pár svetlých stránok, resp. vtípkov, ktoré človeku vylúdia na tvári aspoň pobavený úškrn. Prekvapila ma Rosanna Arquette, z ktorej sa vykľul viac než dôstojný nástupca Eugena Levyho, ktorý pre zmenu zase degradoval na prcičkovský trademark a okrem jeho účasti sa od neho vlastne ani nič iné neočakáva. Z podarených scén treba ešte vypichnúť epizódku v kanadskom bordeli so "zrelou" (alebo lepšie povedané prezretou) prostitútkou Monique, či záver epizódky v butiku s dámskym spodným prádlom, kedy častovanie predavačky nášho hlavného hrdinu obligátnym a nevinným pozdravom "Cum again" dostáva nový rozmer :). Redukciu vtipov a krok späť smerom k umiernenosti vnímam ako veľké negatívum, zvlášť pre podobný druh filmov. Palec dolu. ()

Tereza666

Já se prostě u každýho dílu zasměju. Ať si říká kdo chce, co chce já se jich budu prostě pořád zastávat. Pro mě Prcičky budou vždycky nejlepší komedie. ()

VasaX

Svým způsobem je to dobré. Tvůrci si uvědomili, že po druhém díle se veškerá originalita a drive vytratili, a myslím si, že se z toho nesnaží dělat něco víc. Film svými ambicemi tudíž nesahá nikam výš, než na video distribuci, což je dobře, protože to je tak zhruba vrchol jeho kvalit. Inspirace průbojnějšími komediemi je místy očividná, přinejmenším při tvorbě archetypů postav (jak hlavních, tak vedlejších). Jen teda nevím, co je to za high school, když většina (nejen slečen) vypadá, že by klidně mohli dělat PhD (naštěstí to jiným než fyzickým projevem ihned vyvrátí). Straight-to-video produkce má strop u tří hvězdiček (čest pomalu kultovním výjimkám), takže mé dvě hvězdičky jsou na poměry přízemních a výplachových komedií celkem dobré hodnocení. I když jedna hvězdička je přinejmenším za to, že se ve filmu překvapivě objevuje naprosté minimum nechutného (aka fekálního) humoru, a když už, tak je dobře podaný. Alespoň že tak. ()

jujec

Až na dva vtipné záběry se jedná o naprosto nudný film, který může mladistvé zaujmout snad jen množstvím pohledů na ženská poprsí. Jinak ztráta času. ()

horacko

Už si ani neobťažovali vysvetliť odkiaľ sa zobral ďalší Stifler. Priznám ja mám American Pie veľmi rád, dokonca aj 6-ka sa mi páčila, ale toto už nie American Pie!!! ()

s.e.p.p

Oproti předchozím dílům (rozuměj 4,5,6) docela slušná zábava, ke kvalitě původního trojdílu ale ani nepřičichne...30% ()

Guzo

Odvar odvaru, který vykrádá sám sebe. Samotná teenage komedie není úplně špatná, ale dát tomu známku "American Pie" je prostě svatokrádež :-) ()

Autogram odpad!

Iní herci, celkom iná nálada a nič z toho smerom k lepšiemu. Toto ani nemá cenu vidieť, ani továreň na silikónovú hmotu to nemôže zachrániť. ()

HomeAlone

Uplne v pohode , a nemyslim si ze je to trapnejsie ako diely pred tym . Prve tri diely mali akurat svojho nezamenitelne STIFLERA , ktory robi tie diely zabavnejsimi ()

BMAJTZ

Odpad tomu nedam z milosti, protoze obcas jsem se koutkem ust usmal, ale nevim jak vic vyjadrit opovrzeni timhle filmem nez ho oznacit za totalni shit. Jako co muzu rict pozitivniho o filmu kde nejspise bratrance z 10 kolena puvodniho Stiflera sousta naprosto ohavne vykresleny CGI Sob? Jako tvurci se uz asi docista zblaznili. ()

Soweek

American Pie si stále drží svůj standart na poli teen komedií. Na trhu filmů o panicích podle mne budete hledat lépe jen těžko. Navíc Jennifer Holland a Louise Lytton jsou neskutečně krásné kočičky, které vám zpříjemní tento oddychový film. ()

slovan1

Vapadá to, že se zrodil nový seriál. Nebo to možná jen tvůrci American pie už přeháněji. Žádný díl se už nevyrovná původní trojce. Pro mě film, který jsem si stáhnul abych zazdil dlouhou chvíli ale i tak celkem příjemná komedie. Ničím sice nepřekvapí ale najde se zde pár povedených vtípku. Jde vidět, že Stiflerovic rodina je rozrostlá do aleluja a za chvíli asi ovládne celý svět. Z dílu po původních prcičkach asi nejzajimavější obličeje v dívčich rolích, neříkam škaredé :-) Každopádně pokračovat do nekonečna v příbězích o beznadějnych panicích, kteří si na konec filmu stejně vrznou, už je přece jen trochu mimo mísu. 45% ()

Cejny

Fakt, že to pouze video film, už o něčem vypovídá. Jediná společná věc s původní trilogií je jen to, kolem čeho se celý film točí. ()

SG-1 odpad!

"Jsem ženatý 35 let. A to nejen proto, že jsem hezký chlap, který umí uspokojit svou ženu." -Noah Levenstein- ()