Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Mike.Myers odpad!

Tento film mi celkově nedal nic nového.. Film podle mě nemá nápad, zábavu a hlavně herecké výkony, které mi přišli podprůměrné mě donutily dát hodnocení : Odpad ()

Tommassi3

"Ahoj Imogen.. Dnešní slovo dne jsou nohy !!" - "No a ??" - "Tak co to slovo u mě doma trochu rozhodit ??" - "Stiflere, šetři si dech !! Bude se Ti hodit při nafukování pany !!" ;) ()

Johny_fork

Průměrná záležitost, žádný vyložený výtlem nepřišel, přesto jsem neměl problém to dokoukat a hláška: "To, že mě vošukal los ještě neznamená, že sem teplej" posouvá mé hodnocení téměř na 3*. ()

JohnCZ

Mnohem lepší než předchozí dva díly. Dobré vtipy, herci sympaťáci a hlavně je tu trochu silnější romantická linie, která se snaží vzdát hold první trilogii. Eugene Levy je perfektní, hudba rovněž. Snad akorát bych vystřihl scénu s babkou - děvkou. Ta byla fakt navýsost trapná a zoufale nevtipná. Jinak to ale byla příjemná zábava, silné 3*. ()

Marek1991

Siedmy diel o tejto sexistickej sérii pre mladých, ktorá bola zo začiatku vtipná, svojrázna a svojimi špecifikami sa stala nezabudnuteľnou. Veľa filmov, či seriálov sa snažilo na ňu nadviazať, snažilo sa vyťažiť z toho, čo vyvolala, ale poväčšine to boli len nechutné sexistické komerčné filmy. Tento diel medzi ne, napriek tomu, že je z tejto série, zapadol. Už som cítil, že je to také nasilu, téma je prakticky vyčerpaná, aspoň teda toto určite nič nové neprinieslo a zábava klesla veľmi nízko. Človek to už asi pozerá len pre tie pekné dievčatá, tému sexu, školstvo, či spomienky. Tento film bol naozaj nezáživný. ()

sidzej

Po prisernom Spolku Beta predsa len citit posun k lepsiemu. Najma posledna tretina s obnovenim "Biblie" bola celkom fajn. ()

F.man

Boha jeho, já jsem vážně hlupák. Všechno v mém těle mi řikálo - "nepouštěj to, zkazíš si večer" a taky že jo. Proč já ten svůj vnitřní hlas někdy neposlechnu... Upřímně, bylo mi snad 14 let když jsem viděl první "Prcičky" a i když dnes je můj vkus úplně někde jinde, nedám na ně a možná jejich druhé pokračování dopustit. Naštěstí vše co ma v názvu číslo více jak 2 už je pro mě jen hloupou recyklací a tak jsem se dlouho úspěšně sérii vyhýbal. Až do dneška. Musím vám opravdu říkat, že to byl děs? Vždyť jen samotný fakt že hlavního, (!) středoškolského (!), hrdinu hraje týpek jež má skoro 25 let mluví za vše. Přičtěte se k tomu fekalní (ne)humor, nulový scénář a vyjde vám nádherné hodnocení odpad! A proč teda jedna hvězda? Ženy omluví a přestanou číst ... ale i když krása není vše, na některé slečny se dívalo moc dobře a za jejich boobies teda ta jedna. I když se za to stydím. Shame on me. Shame on you. Nechte mi mou teen sérii v klidnu odpočívát parchanti ziskuchtivý!!! ()

ConanVJ

Tato teen. komedie se točí okolo "slavné" příručky o sexu z prvního dílu původních prciček. Je to taky to jediné, co spojuje tento film s původní trilogií. Jako komedie funguje film dobře a fanoušci tohoto žánru v něm najdou vše, co sem patří. Za mě 55% :) ()

Kryton odpad!

Po pěti minutách zhnusení jsem film nedokoukal. Co to jako má být? Už vidím další dil s názvem Farmářský sex...fuj ()

zdepapepa

Zdálo by se, že by si tvůrci dali pokoj a už netěžili už tak přetěženou marketingovou značku American Pie. Leč opak je pravdou, opět se koná standardní teen komedie. Tedy standardní na dnešní dobu. Tak trochu se divím, že i Eugene Levy kývnul na takový trash film. Pochválit se nedá téměř nic. Scénář nemá hlavu ani patu, hluchá místa jsou zacelena Lubovými představami sexy nahých holek. První půlka série trapasů, pak série zblížení, pak série muckání, kdy ke konci i hlavní "záporák" filmu najde lásku. Aspoň, že holky ujdou a britka je opravdu britka. Ještě vás připravím na počítačem animovaného soba, který, jak jinak, udělí jednomu šťastnému členovi z řad účinkujících análné inferno a recyklace vtipu s "kvasnicovým pivem" z AP1 a půjdu do školy. ()

Paxxx.cz

Sedmý díl prciček je na rovinu řečeno slabým odvarem prvních super dílů. Scéna se sobem trapná, Stifler ubohý. No jinak Američani zase vsadili na spoustu nahých slečen (starý a podlý ale účinný trik na mužské obecenstvo co si budeme povídat...). Jinak chvílemi jsem se i zasmál takže dvě hvězdy s odřenýma ušima a to především za kočku Jennifer Holland...3/10. ()

ArsenalEagle odpad!

Po tom, co jsem začal trochu sympatizovat se Erikem Stiflerem (American Pie 5,6) se zde objevují nový herci, na které si momochodem nezvyknu a zvykat ani nechci. Film se snaží budovat na první trojce, kterou nejspíš ani neviděl. S novými herci novější odpor.. Takže, bud udělat pokračování na 1,2,3, nebo 5,6 - jinak to nevidím! Prci, prci, prcičky: Kniha lásky aneb jak i největší bečka(která se snaží připomínat Finche) může zabodovat u kapitánky roztleskávače, jak se matka snaží být Noah Levenstein, aneb všechno zlý, je pro sex dobrý ()

JJ.Gibson

Co čert něchtěl, je tu v pořadí již sedmý American Pie s nesmrtelným Eugenem Levym!!!! Neodolal jsem a musel jsem to shlédnout :) Musím říci, že u zatim posledního dílu jsem se moc nebavil. Jako by to celé jelo jen na polovinu plynu a né a né sešlápnout až na podlahu a přitom má sedmý díl vcelku fajn nápad. Ale bohužel! Občas se zde objeví vskutku geniální scény, ale na vyzdvyhnutí filmu z podprůměru to nestačí. Nicméně co bych vyzvedl, byla Jennifer Holland, tak se mi moc líbila :) ()

FilmFan24 odpad!

Před deseti lety nám upekli ve studiích Universalu "Americký koláč" (American Pie) poprvé! Bohužel ale po sedmém naservírovanem koláči zbyde tak akorát pachuť tělesných výměšků v ústech. Kladem je tak akorát řízný soundtrack a přehlídka práce plastických chirurgů na poprsí modelek "hrajících" nadržené puberťačky! Hloupé a zbytečné! ()