Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Kratoc

Ta zápletka je zoufalá. Bylo by to vtipné, kdyby do toho nebyl přidán ten "větší" rozměr v podobě gangu či vrahů, kteří se motají kolem a chtějí dosta Mila. Ústřední dvojice se hadá, usmiřuje, senilně na sebe přes zamlžený zrak pomrkává, znovu se hádá, ale celkově hlavně nudí. ()

Pavelos

Pořád se nemůžu zbavit pocitu, že Gerard Butler do tohoto žánru prostě nepatří.. Ten se hodí do žánru kde se pro ránu nechodí daleko, kde kulky sviští kolem hlavy každou druhou minutu, kde se neřeší vzájemné vztahy mezi ženou a mužem, ale řeší se konflikty silou a ne slovem.. Proboha řekněte mu to už konečně někdo než zase natočí nějakou blbinu a bude toho litovat.. Jinak co se týká Jennifer v tomto snímku, tak musím uznat, že díky ní se na to koukalo o dvě hvězdy lépe:-)) ()

Greg25

Filmový plakát slibuje hodně, ale zůstane jen u plakátu. Pořádnou akčně komediální podívanou s romatickou linkou v nějaké uctyhodné kvalitě nikdo pořádně dlouho nenatočil. A ač se o to spousta tvůrců snaží výsledky jsou dosti plytké (jako třeba Zatím spolu, zatím živí s Diazovou a Cruisem). Exmanželka za odměnu není akční film ani náznakem, svižný je jako popelářský vůz ve tři ráno a vtipný...? Ha, leda, že by vám nefungovali repráky u televize. Takhle zmařený scénář s tolika hluchými nudnými scénami, pro něž je nejtypyčtější neuvěřitelná statičnost scén, kde se ve skrze nic něděje. Název akční vyznívá dosti ironicky. Rozvleklý, nudnými dialogy proložený příběh, na které nestačí ani Gerard Butler s Jennifer Aniston. Bohužel. Slabých 40%. P.S. Nevzpomínám si na film z poslední doby, kde by se v úvodních scénách víc telefonovalo. ()

Santino7

Hoci to je trošku na hlavu postavené, jedno pozretie by uškodiť nemalo. Je to tak akurát, viac radšej nie... Tým nechcem povedať, že by to bolo až tak zlé, to netvrdím. Taká klasická víkendová oddychovka. Jedna z tých, pri ktorých okrem samotného filmu ide aj o momentálne rozpoloženie. V správnej nálade to môže spríjemniť večer, v hocijakej inej zas útrapy a okamžité stopnutie po zopár úvodných scénach. Možno sa to mohlo trošku viac vymedziť v komediálnom smere, už na prvý pohľad to na môj vkus až príliš balansuje niekde na hrane. A to pri oddychovkách zväčša nie je dobrý nápad. 2/5 ()

Dlubal David

Kam až můžou tvůrci a interpreti klesnout? Téměř až ke dnu. Můžou to dělat opakovaně? Můžou. Dlouhodobě? Ano. Na druhou stranu, každý si nějak musí vydělat na chleba, že? ■ Patrně nejsem cílová skupina, pro kterou je tento film vytvořen. Patrně určitě. ■ (C) [40/100] ()

Gerrard8

Čím ďalej sa mi viac páči Jennifer Aniston v oboch stránkach :-). Butler to zahral dosť dobre by som povedal. Celkovo slušný film pobavil som sa. Hlavne to sa stále necháš oklamať o túto starú prkotinu? Či tak nejak to povedal :-) ()

KOZEL84

Že se Jennifer Aniston nezmůže na nic jiného než romantickou rádoby komedii už je známá věc,proč to ale dělá Butler opravdu nechápu.Další Russell Crowe se zřejmě konat nebude a moje doufání at' se Butler neutopí ve sračkách je asi nadobro v hajzlu.Talent který je k tomuhle potřeba se vejde do poloviny jepičí řiti.Zbytečně dlouhé,nevtipné,nezábavné,hloupé,a že jim to spolu sluší je na dobrý film fakt trochu málo.Proč Gerarde?Proč?! ()

Money_too

Pohodovka na nudné odpoledne. Nečekejte ale žádný dokonalý scénář a námět. Jedná se o vtipnou, někdy ale i dost nudnou podívanou. Butler už celkem ochabuje, Aniston postavou good, ale v obličeji už taky není žádná mladice! I přes to oba zahráli skvěle, ale jak říkám, bez děje se dobrej film neudělá... ()

Kiedes

No...no nic moc Ivo. Je to taková americká slátaninka bez většího nápadu. Film se nemůže rozmyslet jestli bude akční a vážný, nebo vtipný a uvolněný, z čehož plyne, že nevzniklo ani jedno. Body u mě film dostá za Gerarda Butlera, který je sympaťák každým coulem a jeho upřímný herecký projev prostě žeru. Další body jsou za mou milovanou Rachel, která je furt kuss. A ten poslední bod je za některé povedené komediální scénky. ()

Meteorista

Začínat film scénkou, jež ukončí slogan "před x hodinami" a na kteroužto se naváže v polovině, či na konci filmu, dnešní dobou frčí. Tomuto filmu to ale nějak neškodí, spíše naopak. A naopak od některých tady si myslím, že tento film nepatří mezi ty špatné. Herci nepřehrávali a děj byl sice ze začátku trochu chaotický, ale pak to do sebe tak nějak zapadlo a nebylo to vůbec nudný. Čtyři hvězdy za odměnu. ()

Kvítek

Kdo by veřil, že se Gerald Butler upíše takové konině. Romantika nulová, zábava sporá, pointa "opravdu nečekaná", rádoby kriminální zápletka zasazuje poslední hřebíček do rakve. Jediná závěrečná líbačka mezi mřížemi stála za to. ()

ViktorEl

Príliš dlhá, miestami nudná a bez akcie natočená ,, akčná´´ romantická komédia. Gerard Butler mi do komédií pasuje, ani Jennifer nie je na zahodenie, vadí mi len to, že im to spolu vôbec nepristalo. Žiadna romantika, žiadna chémia, žiadne iskrenie. Už príbeh je sám o sebe dosť tupý, ale dlhá stopáž a zle vybratá ústredná dvojica, to je to, na čom tento film najviac pohorel. Rozhodujem sa medzi 3* a 2*, ale asi nebude nikomu vadiť, keď dám len dve. Ja som sa skrátka príšerne nudil. 45% ()

jasanka

První hodina byla docela nezáživná, sice se toho dělo dost, ale podáno to bylo nudně. Pak se film docela rozjel a byla to klasická akční komedie. Závěrečná scéna to ale zase dost pokazila. ()

Platom

Tohle se moc nepovedlo.. Komediální snímek, který vsadil na známé tváře, ale ani to mu nepomohlo, jelikož k dobrému filmu nejsou třeba jen dobří herci. Dějově nudné, předvídatelné už od první chvíle, utahané.. Film by mohl být o polovinu kratší a nic by se nestalo, stihlo by se v něm odehrát naprosto to samé a možná by se člověk pak ani nezlobil, že s tím ztrácel tolik času. Slabší 2* ()

Bozvav

Na komedii málo vtipné, akční to taky moc nebylo, zato stupidní a romantické až až. Jennifer Aniston neumí hrát, ani v seriálu Přátelé to neuměla a Gerardu Butlerovi tento styl sedne stejně, jako pudlovi mikádo s ofinou. Nicméně jednou za život se to vidět dalo, u něčeho to prádlo vyžehlit musíte, že ano. Za mne dvě ušmudlané hvězdičky. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)