Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

atmen

Průměr, jehož plusem je obsazení a přiznám se, že i já chtěl dát tři hvězdy kvůli J. Aniston (Přátele miluji), ale musím být objektivní. Film láká na tři atributy Akční, Komedie, Romantický ve výsledku obsahuje od všeho něco, ale neuspokojí to příznivce ani jednoho žánru. P.S. Akční = jedna honička, Romantika = jedna pusa před závěrečnýma titulkama, Komedie = vtip - raději nepátrat :-) ()

sbl

Hodně slabý příběh, hodně špatná Jennifer, soundtrack k filmu poskládal nějaký magor a režie taky žádná sláva. Jediný faktor, který mě donutil tuhle zhovadilost dokoukat byl Gerard Butler. Po každé když něco vypustil z pusy tak sem se smál, nebo aspoň blbě šklebil. ()

mala_kea

Svižný děj a zajímavý nápad naprosto schazuje nezáživná a znuděná Jennifer Aniston (vůbec se jí nedivím), při předhození totální taškařice a takřka zahození všeho dobrého a srozumitelného, udělala vlastně dobře. Butler to tak nějak přežvýkal, chvílema byl vážně skvělý. Zkrátka on jediný tak nějak udržel celé dílo nad propastí. První akční romantika u mě nějak neuspěla. ()

dj.kouba

Na vyplnění nudného odpoledne to stačí. Kdyby nebylo ústřední herekého dvojice a mnou hodně oblíbeného Butlera, byl by to podprůměr na poli romantických komedií. ()

Olík

Bývalý policista a dnes lovec odměn Milo (Gerard Butler) dostává, dle svého názoru snadný úkol, najít a předat spravedlnosti svou bývalou manželku Nicole (Jennifer Aniston). To ještě netuší, že jeho „ex“ pracující jako reportérka je na stopě vražedného spiknutí plného nebezpečí, zkorumpovaných policajtů a boje o holý život. Komedie je o malilinkatý kousek víc akční než romantická, což je také jejím jediným kladem. Ale co, chlapy tam mají Aniston, ženský Butlera a všichni dohromady udělají moc :D ()

Marsello

Od tohoto sa nedalo čakať viac, ako sa dalo čakať. Slabý priemer amerických komédií, a teda ju hodnotím dvoma hviezdami. ()

Rockerman

Je to jen jedna z dlouhé řady komedií,které ničím nepřekvapí,ale docela slušně pobaví.Je to dělané,jak podle stále stejného námětu.Mají se rádi,nemají se rádi,jdou si na nervy až nakonec zjistí,že bez sebe nemohou žít.Čili jedno shlédnutí a dost,zapomeňte. ()

Wolvie

Obvykle mi na filmu nestačí pouze sexy hlavní představitelka a sympatický hlavní představitel.Ale když jsem si po pěti minutách ujasnil,že tohle bude zábavná blbinka,uteklo mi to překvapivě rychle.A mezi náma,ona je Jennifer fakt kost. ()

mourinho

Výborné! Dvojice Butler - Aniston funguje skvěle a jako svižnou nezávadnou komedii mohu tento snímek jedině doporučit. Samozřejmě se nejedná o nic duchaplného, ale čas od času takováto popcornovka potěší. Naprostá spokojenost. ()

Evander

Neškodná komedie pro volný čas. Žádná velká myšlenka, prostě jen nenáročná oddechovka. Duo Aniston, Butler funguje velmi dobře. ()

RedDuck

Jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem poslední dobou viděl viděl. Povedená premisa, vtipná chemie ústřední dvojice, vynikající slovní přestřelky, držící a oživující detektivní zápletka. Ano film mohl být o něco kratší, ochuzený o něco sladkých pasáží a o něco akčních scén, na velký film asi scházel nějaký fór který by vás poslal do kolen. Stejně však dávám natruc 4 hvězdu a jdu přemýšlet jestli je něco špatného se mnou nebo s hodnotící většinou. ()

Wallis3

Kdo se těší na Butlera a Aniston, netěšte se. Jejich hvězdy jsou zde mdlé jako... No hmmm, jsou prostě vyblitý. NUDA! ()

Rathalos

Myslim,ze Jennifer Aniston a Gerard Butler vytvorili podarenu dvojicu v tejto romantickej komedii a zasluzil by si tento film aj vyssie hodnotenie...:-) ()

MickeyStuma

“Chceš mi říct, že dostanu pět táců, když seberu svoji bývalou a dám ji zavřít?” Akční romantická komedie o lovci odměn, který má přivést svou bývalou manželku před soud. Oba mají energie na rozdávání, vzájemnou nevraživost i zbytky nějaké té náklonnosti. On, coby bývalý policista, lovec odměn, ona novinářka, zrovna pracující na závažné kauze. Záruka dobré zábavy? Samozřejmě že je. Jennifer Aniston a Gerard Butler si vzájemně dokonale ladí, jejich vzájemné hašteření, dělání naschválů i nucená spolupráce je až roztomilá. Naprostá svěží atmosféra, soundtrack z hitovek podporující zábavnost scén a bez jediného hluchého místa si snímek hravě strčí do kapsy mnohé buddy movie. Jediným problémem je snad scenáristická nerozhodnost, na co přesně se vlastně zaměřit. Děj hodně balancuje mezi akční a romantickou komedií, což po divácké stránce krapet vede ve zmatek. Snad je to i úmyslem právě vlivem charakterů hlavní dvojice, vzájemných vztahů a odlišnosti pracovních zájmů. V popředí je především jejich vzájemný vztah, který je chvíli nepřátelský, chvíli jakoby kamarádský, chvílemi to mezi nimi i zajiskří. Zkrátka je to jednou tak, podruhé jinak, potřetí zase onak a tak se jen v rychlé jízdě nejrůznějších eskapád čeká, jak to nakonec teda mezi nimi bude. Podle toho také vypadají epizody příběhu, které tak na sebe v rámci vývoje hlavní dějové linky takřka ani nezapadají. Každopádně je to jízda, která pobavit umí a příjemně filmově osvěží. ()

Kubjak

Ako komédia ma to veľmi potešilo.. Z chuti som sa nasmial (samozrejme niektoré scény boli prehnané), ale po celkovej stránke sa mi to aj tak veľmi páčilo + sa mi zdalo, že sa to líšilo od ostatných podobných komédii proste to bolo niečo nové.. Velmo dobrý príbeh a výkony Gerarda aj Jennifer (ktorá sa aj mne začína páčiť čím ďalej viacc) boli hezkéé (: Pre mňa určite 72% :). ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)