Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

jafuska

bohužel musím jít s hodnocením hodně dolů, protože tohle se prostě nepovedlo, snažila se celý film zachránit Aniston, ačkoliv není kvalitní herečka, přesto se na ni dobře kouká, ale jinak to nemělo žádný spád, zápletka hodně špatná až nudná, a to jsem se na tenhle film těšila, jaké velké zkalmání, velká škoda, ()

JajinkaBec

Nějakou dobu jsem uvažovala i o čtyř hvězdičkách, protože tenhle film mě docela překvapil. Čekala jsem trapné klišé - dobrá, to se asi i dostavilo - ale celé to fajnově plynulo a hlavně to občas "zařízly" opravdu úžasné hlášky. Butler to držel poměrně vysoko nad standardem, ale Aniston to zase srážela dolů. Tři hvězdy se mi nakonec zdají férové. ()

Creony

Po náročném dni jsem si myslela, že tohle bude příjemná oddychovka, od které jsem si nic neslibovala a byla připravena na silnou dávku přeslazené romantiky, trapných vtipů a opakování ohraných kliché. Ovšem sledovat tento film bylo náročnější než celý den a trpěla jsem u něj více, než při každodení hodince (a více) hraní Top Trumps s nesnesitelným malym klukem, díky němuž tuhle hru po dvou měsících nemůžu ani vidět. Jennifer Aniston jsem nemusela už před tím, za to Butlera ano, což se po hodině tohoto stalo minulostí. Co možná fungovalo v Ugly Truth, to tady už krapet neberu... ()

unrocker

Hraje tady moje oblíbená Jennifer a tak jsem si pustil tento filmeček... :) Jde o docela dobrou komedii s dobrým hereckým obsazením, nabouchanou muzikou a trošku zaostávajícím příběhem, ale jinak dívatelný průměr. ()

Ajka1

Začalo to dobře, neúměrně rychle to šlo ale do kopru. Trapné finále celý snímek pohřbilo definitivně. Takže hodnocení je následující - první hvězda za slibný začátek a druhá hvězda za Gerarda (nebýt jeho, asi bych to vůbec nedokoukala). Jennifer mi většinou spíš lezla na nervy, a to jakým způsobem byla vedena a dovršena kriminální dějová linka... prostě nepřehledný spletenec žánrů, ze kterého nakonec vyšlo jedno velké hollywoodské nic :( ()

Marrianna

Při kombinaci Butlera a Aniston jsem se těšila na nezkonale vtipné dvě hodinky a ono přišlo slabé zklamání. Vyloženě blbé to nebylo .... a jděte někam, když myslíte, že ano. Víte, že budete koukat na Romco a pořád se divíte o čem to nakonec vlastně je? Průšvih však tady je, když jim víc věříte, že se nesnáší, než naopak. ()

Pitryx

Na takové nedělní ucourané odpoledne vhodná zábava. Nic více od tohoto filmu očekávat nelze. A to paní Anistonovou nemusím. Nejzajímavější asi byly způsoby, co hlavní hrdinové vymýšleli jak přečůrat jeden druhého. Tu romantickou stránku si autoři mohli strčit někam, zdržovala děj a spád filmu. Ne, že by nějaký zvlášť veliký měl. No, možná někdy v budoucnu, když se budu hodně nudit a jiný film po ruce nebude, mrknu znovu. 2013012510205/10606 ()

Wooke

Popravde, mne sa to páčilo. Dávka typickej romantiky, spojená so štipkou akčnosti a trápnosti, tak predsa vyzerá každý romantický film. Gerard Butler je veľkým prekvapením, pretože by som toto na neho vôbec nepovedal a trošku sa tam možno ani nehodí, no kedže sa vo filme objavila aj Jennifer Aniston, tak nie je čo riešiť. Ona vari ani nestarne, je stále krásna ako v priateľoch, a hlavne sa k sebe hodia, čo tomuto filmu dáva kúsok takého života, pretože v mnohých filmoch tento bod chýba. Aspoň teda mne..a v tomto filme mi to nechýbalo, takže spokojnosť, ale predsa len, toľko úplne rovnakých filmov tu už bolo, že des. ()

subic

Koukatelné, když už se na to náhodou dívám. Nutno podotknout, že film aspoň doprovází zajímavá hudba a pár starých melodických songů. 55% ()

TonyStark

Nebýt dvou fakt dobrých herců, kteří tuhle slátaninu dotáhli alespoň na dvě hvězdičky, tak by se na to nedalo koukat vůbec. Kromě scény z dostihového závodiště v týhle laciný komedii nestojí nic za řeč.I když musím uznat, že kdybych byl utahaná vykojená máma co je večer ráda, že si sedne na hoďku k telce tak bych si to asi užil víc :) ()

PlysovyMacko

Slabo nastrelena kriminalna zapletka. Chemia medzi Gerrym a Jen funguje. Jasne ze sa najprv nenavidia a potom zamiluju, nic ine necakajte. ()

liquuid

Ačkoli mám Butlera rád ve spoustě filmech, tak mi tady s Jennifer nějako vůbec nevoní. Oběma to vůbec nevěřím a nepřesvědčilo mě vůbec nic. Bohužel. ()

Goodmen

Vše podstatné a vše vtipné je řečeno už v traileru. Je mi líto, že se Butler musí upisovat takovýmto obyčejným romantickým komediím. ()

p.i.t.b.u.l

Nečekal jsem od toho nic. A proto mně to příjemně překvapilo. Pro mně to byla taková pohodovka na odpoledne. Jednoduchý scénář s prostým a předpovídatelným dějem, který občas mile překvapí vtipnými kousky. Není to bůhvijaká komedie, ale spíše bych to zařadil mezi odpočinkové filmy. Pozitivní je, že jsem u toho vydržel sedět po celou dobu, ale mezi kolekci oblíbených filmů to nezařadím. ()

Zodiak

Jeste dva dny po shlednuti si vycitam ztratu 110 minut sveho zivota. Kdyby aspon Jennifer ukazala ty kozy......... ()

swoulen

Stewart a jeho "I was barely able to walk. But now. Now I will run to you...." bylo opravdu ODMĚNA za dokoukání tohodle počinu až do konce. ()

Efreeti

Jak sem měl Butlera rád po Rocknrolle a 300, tak teď už mě pomalu začíná vytáčet, že je snad úplně všude. I když mu komediální talent nechybí, myslím, že tyhle role mu příliš "nesluší". Aniston je mizerná herečka, to už víme dávno. Takže zbývá zápletka a ta je celkem průměrná a generická. Po týdnu už si ani nepamatuju o čem to vlastně bylo. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)