Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Morholt

Několik záblesků nepřebije většinovou nudu. Diaz tradičně špatná, stejně jako většina ansáblu s jednou čestnou výjimkou a tou byl Timberlake se svým uťáplym kantorem. 30% ()

EXpenza

Až na pár úseků jako třeba,když se myli auta,či si zapalovala bong o sporák a konečný lízing to byla celkem nuda. Jednou stačí. ()

Handle

Trailer mě moc nenalákal a myslel jsem si, že půjde spíše o trapnou komedii, ale film docela překvapil a snad nikdo od něj ani nemohl čekat víc než oddychovku... Převratná komedie to teda sice není, ale přesto se tam pár dobrých vtipů našlo. PS. Cameron Diaz je skoro čtyřicet? Je to možný? Mimochodem role jí fakt sedla (až překvapivě)... 60%. ()

Kamca_

Nic jsem od toho nečekala, ale celkem mě to mile překvapilo, že to bylo i koukatelný. Chvílema jsem se i zasmála, ale bohužel na víc jak na 60% to nemá, i když to chvílema na 4 hvězdičky bylo. ()

ScarPoul

Diaz v roli ktorá je po dlhom čase poriadne sekne. Jej a(morálna) biatch má všetky predpoklady aby zabávala. Stačí je len túžba nechať si zväčšiť prsia. Nič viac k tomu netreba. Vlastne treba. Peniaze a to majú väčšinou bohatý týpci. Lenže všetci trpia nejakým zvláštnym druhom demencie. Potom je tu telocvikár, celkom fajn týpek, lenže nedostáva toľko priestoru koľko by dostávať mohol - romantická línia je vďaka tomu trocha silená. A potom je tu konkurencia v podaní neskutočne otravnej Veverice. A ešte nemôžme zabudnúť na predvídateľnosť amerického komerčného zábavného priemyslu a máme komédiu, ktorá ma kopec svetlých momentov a kopec hluchých miest. Lenže k dobru sa ráta celkom fajn pocit, ktorý som mal pri sledovaní, pretože sledovať krivky Cameron Diaz je stále jedno z mojich guilty pleasure. Nejedná sa o žiadnu filmovú, alebo komediálnu bombu. Režisér aj v niektorých miestach naznačuje, že to vlastne mohlo byť celé trocha posadené inak, ale nakoniec natočil to čo mal a nikoho neurazil. Timberlake v jednej z najdivnejších úloh vôbec. Slušný priemer. ()

Caszidy

Zkažená úča je klasická komediální žánrovka, lehce ozvláštněná o opravdu zkaženou hlavní postavu(znáte nějakou jinou učitelku, která kouří trávu o sto šest, pije jak Dán a do vzdělávací profese šla "kvůli těm správným věcem jako jsou letní prázdniny, nulová zodpovědnost atd."), která se však na konci samozřejmě napraví. Povedených vtipů je tu poměrně dost a obzvláště mě potěšil ten na účet LeBrona Jamese z úst Jasona Segela. Justin Timberlake si hereckou kariéru rozšířil o postavu povrchního hezounka a Cameron Diaz vypadá ve 39 letech stále skvěle("Volal táta Lauren Rislynové. Podle něj bychom měli mýt auta každý víkend!"). Takže, co víc si od podobného filmu přát? ()

6thSun

Počáteční nedůvěru rychle přemohlo hafo podařených fórů, příjemně vkusná nekoreknost a zaplaťpánbů i minimum moralizování. 75% ()

BigDeal

Pravdivá komédia bez umelých sladidiel s príjemne skazeným humorom, ktorá je vďaka svojej nekorektnosti plná nepredvídateľných vtipov a k dobru má ešte výborné obsadenie od hlavných, až po úplne vedľajšie postavy (je fakt zaujímavé vidieť Erica Stonestreeta v hetero roli). ()

Terva

CITÁT - Adios, parchanti !!! ........ 23 minuta "Mytí aut" je velice vzrušující. Cameron to umí prostě rozbalit. CITÁT - Je to možný ? ......... Tak že od teď se tu všechno změní. Flákání končí. Zkažená úča Elizabeth Halsey ( Cameron Diaz ) potřebuje nový prsa. Udělá vše, aby získala peníze na jejich zvětšení, záleží na tom její další život. Stává se z ní pěkná mrcha a cestou ke svému americkému snu šlape po všem co ji vleze pod nohy. Zprvu jsem se této komedie obával a Cameron Diaz není zrovna můj kůň ( nebo kobyla ? ), ale nakonec jsem byl mile překvapen a bavil jsem se. Hlavní hrdinka tu krásně poukazuje na to jaká dokáže být žena mrcha a to i v dobrém slova smyslu. Scéna "Sex ve Spriengfildu" zase naopak dokazuje jak dokáže být muž zvrácená osobnost. CITÁT - ....Už budu.....je to tu....oááách..........úžasný........ Možná vás také napadne otázka, kdo je vlastně ve filmu normální a kdo ne. DIALOG : UČITEL TĚLOCVIKU - Taky mám těžkou chvilku. Dáš mi svoje kalhotky ? ELIZABETH - Ty já nenosím....... Za to muž, který je Elizabethin spolubydlící je borec. Třeba jeho scéna na červené motorce v 83 minutě je povedená. Zvláštní dekor této scéně dodává žlutá helma na jeho hlavě a samolitr i hudební doprovod. CITÁT - Mám něco s kolenem........ Ve filmu mimo jiné zazní Judas Priest a jejich písně You´ve Got Another Thing Comin nebo The Ripper., také zazní skupina Whitesnake se songem Still Of The Night a nebo třeba DIO a song Rainbow In The Dark. ()

ambron

Príjemná komédia na nedeľné odpoludnie. Vo filme ma zaujalo vykreslenie obch súperiacich učiteliek - obe rozdielne, ale svojim spôsobom bláznivé. Len si vybrať, ktorá je väčšia mrcha. ()

JohnCZ

Šíleně stupidní, ale místy hodně zábavná komedie. Přeci jen jsem ale po skončení měl pocit, že to byla strašná hovadina. Cameron Diaz to odehrála vtipně a opravdu nabývala dojmu pitomé fifleny. U scény s podprsenkou jsem se smál na celé kolo a proto ještě 3*. ()

Suzie05

Doufala jsem, že Cameron bude opravdová svině a ne jenom lehce zákeřná a pořádně vychcaná (to u nás na škole jsou ráznější potvory). Timberlaka mi tady bylo nehorázně líto, jak strašného blbečka tady musel ztvárnit, ale sedlo mu to. Nicméně, je to rozhodně filmo sympatico, klidně bych se na to podívala znova a asi to i udělám. :) ()

tomeš

Justin Timberlake (není náhoda, že komentář k tomuto filmu začínám právě jím, nic jiného za zmínku nestojí) je fakt milej, když jednou hraje blbýho. Jinak ten popisek k filmu je mnohem zajímavější než celej film. Ani ta cesta letadlem rychlejš neubíhala, Delta by měla ty filmy nějak líp vybírat :-) ()

Torision

Cameron Diaz předvádí snad nejlepší hereckej výkon, co pamatuju a jako ztroskotalá, bezostyšná a manipulující (ale furt sexy) učitelka dokázala tenhle film jednoznačně táhnout. Postava Lucy Punch mě tam furt otravovala, ale třeba Timberlake mi výjimečně ani nevadil. Těšil jsem se i na Marshalla z HIMYM, ale ten moc prostoru zase nedostal. Je to komedie, která neurazí a ani nenudí, dokonce je tam pár funny momemntů (třeba spolubydlící Cameron je prostě kabrňák), ale nijak to nevybočuje spíš z takového standardu. ()

corpsy

Dosť pritiahnutý a málo vtipný príbeh. Zopár gagov ujde, ale všetci vo filme vyzerajú, akoby ani netočili komédiu a boli na pľaci za trest. Možno jeden z najmenej zaslúžených komerčných úspechov vo smiech vyvolávajúcom žánri. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní