Paranormal Activity 2

• USA Paranormal Activity 2 (více)

Nevěřili byste, jak strašidelné můžou být záběry z průmyslových kamer. Když před třemi lety debutující režisér Oren Peli představil horor, kde tyto záběry tvořily základní obrazovou složku, málokoho napadlo, že Paranormal Activity vstoupí do historie. Nicméně stalo se. Film za patnáct tisíc dolarů jich vydělal bezmála 200 miliónů, čímž se stal co do návratnosti investic jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Navíc je považován za hororový vrchol, protože tuhle duchařskou historku ustojí jen ti skutečně nejotrlejší. Hlavní roli mají znovu hrát kamery, které mají znepokojeným majitelům ukázat, co nekalého se děje v jejich domově, když klidně spí. Lze předpokládat, že děsivější domácí video si lze představit jen těžko. O hrůzyplnosti filmu svědčí už to, že po stížnostech diváků přestala některá americká kina zařazovat do reklamních bloků jeho upoutávku... V prvním díle tvůrci využili osvědčenou metodu pseudoreálných záběrů, když záznam kamery prezentovali jako nalezený materiál. Do stejné řeky podruhé vstoupit logicky nemůžou, ani nechtějí, přesto Oren Peli tvrdí, že klíč k uchopení příběhu, který použili, nabízí mnohem děsivější možnosti. A protože příběh je až do premiéry filmu přísně střeženým tajemstvím, nezbyde než se přesvědčit na vlastní smysly. Přejeme vám příjemné spaní... (oficiální text distributora)

dude_sal

O kusok slabsie ako jeho predchodca ale urcite nie na zahodenie. Pocit strachu navodzuju jednoduche "lakacky", pozerat sa to da aj ked atmosfera miestami trosku "kulha". Zaver filmu ma zaujal a tesim sa aj na trojku hoci pochybujem o stupajucej kvalite. Snad to nebude len zbytocne pokracovanie. Jednoznacne tento snimok stoji za pozretie..davam peknych 65 %.. prajem prijemne prijemne prechadzky po dome resp. byte v noci vazeni :D ()

Figuto

Ačkoli je dějově provázaný s původním projektem, zdaleka na mne už tak dobře nepůsobí. Spíš bych to bral jako rozšíření, dodatek. ()

basslon

Tento film je v podstatě překroucený první díl.Až na to ,že mnohem nudnější.Strašné natahování nudných scén a příliš rychlé a zbrklé rozuzlení.Autoři se uboze a neefektivně snaží o autentičnost snímku.Ze začátku se tam opakují stejné scény.A ty nejstrašidelnější scény jsou když spadne pánvička nebo když se pomalu začne vznášet v postýlce.Místy byl ten film až zábavný.Např. ta vě s tím čističem bazénu,nebo co to bylo.S kamarády jsme říkaly "super-akční vysavač".Za to si zaslouží jednu hvězdičku,za místy až humorné scény.Dle mého se jedná pouze o snahu vydělat více peněz,na základě úspěchu prvního dílu. ()

Thrakan

Není to bůh ví co, ale pokud se na to koukáte v noci a po tmě, tak je to celkem ucházející. Osobně se mi dvojka líbila víc než jednička. ()

Leletik odpad!

Tož totok byla taková capina že konec toho filmu bylo pro mě vysvobození..titul horor je trochen přehnaný a do toho to šílené domácí video vůbec nechápu jak se to mohlo někomu líbit. Celý film o ničem škoda peněz a času.. ()

feszani.cz

Lehčí vodvárek prvního dílu, ne tolik strašidelnej a jako většina dvojek ani ne tolik nápaditejch ale přesto doporučuju nadšencům mě podobnejm. Ideální film pro dlouhý odpoledne s vyvrknutym kotníkem a mírnejma proleženinama. Opět tady žasnu nad rozporuplností názorů tzv "samozvaných filmových kritiků". Proč si lidi radši nepustíte film kterej má šanci Vás oslovit? Nechme diváka, ať se sám rozhodne, do jaký skupiny se přiřadí. Filmový nadšenec s citem ocenit kvalitní film nebo filmový kritik amatér-profesionál-spíš-ale-amatér. ()

Crazzynka

OMG!! Nevím co jiného na tohle ,,dílo'' napsat! Pročekat cca 70 minut nudy kvůli 20 minutám lekacek? To si se mě doopravdy asi děláte legraci. Film jsem s naschvál pustila s kamaradami v noci abysme navodily tu správnou atmosféru a nic... A to jsem před tím ani nebyla unavená... V půlce už sem zívala a klidně už bych šla spát. Možná se to někomu líbí ale já když se dívám na horor tak se chci bát celý film a ne se nudit.. Děkuji pěkně ... sledováno jednou a naposled!! ()

padawan88

Podle mého názoru nezbytné pokračování k ujasnění si jistých informací, které chyběly v jedničce. Rozhodně to není úžasné pokračování prvního dílu, ale také to není ,,odpad!". ()

vojtik.sup

Hanba tvůrcům s tímhletím filmem! Nemá to cenu komentovat, až na pár drobných scén je to úplná krávovina. Někde jsem slyšel že je to podle skutečnosti... to je dobrej fór! ()

onevoice

Strašne núdné. Veľmi rozvláčne. Prvú hodinu sa prakticky skoro nič nedeje. Dvojku dávam len kvôli poslednej zhruba 20 minutovke. ()

Edge_666 odpad!

Nenašel jsem nic, za co bych dal byť jednu hvězdičku. Kdyby ten film měl 20 minut, bylo by tam všechno a nebylo by nutné se hodinu totálně nudit. Ztracený čas. ()

kohout08

PA 2 nejslabší ze všech, docela mě to i nudilo.. ale snaha je :-) PARANORMAL ACTIVITY miluji, nemůžu dát odpad :-) ()

Aceboris

Po jednotke, ktorá ma jednoznačne sklamala a čakal som viac, mi chuť napravila dvojka, neviem prečo ale toto sa mi viacej páčilo, celkom slušné tak na tri hviezdičky. Určite to však neodporúčam, ľudom čo majú radi akciu, tu sa deje sem tam niečo a aj to čo sa deje niekedy nieje vidieť, resp. sa to odohráva buď za rohom, alebo za otvorenými dverami. No na odreagovanie postačuje, osobne ma vždy fascinovala táto téma a takýchto filmov je ako šafranu.. ()

Hrmak

Ja som spokojný, záver bol najlepšou časťou filmu a celé to pekne naväzuje a skladačka sa snáď zloží v tretej časti. Už sa teším! Paranormal Activity asi nesadne každému čo je aj vidieť na hodnoteniach, koho to však chytí má vyhrané! alebo nahnané?! ()

vantak

Spomalená kópia jednotky. Mne sa aj napriek tomu, že to bolo trochu statické a pomalé, páčilo. Zimomriavky síce boli podstatne slabšie ako pri jednotke, ale pred zaspávaním po filme som opäť v obyčajných zvukoch počul kadečo iné... ()

LukasLongr

Tento díl mě docela klamal. Myslel jsem, že bude lepší něž první, ale místo toho si pohoršil. Jediné co mě hodně překvapilo, bylo to, že první díl bylo pokračování druhého. A ten pes taky ušel. Ale věrohodně to teda určitě nevoní, tím si jsem naprosto jistý. ()

marketcsfd odpad!

Nudné, konec k smíchu - mít videokameru tak natočim lepší - sorry ale tohle fakt nepobiram a už vůbec nechapu jak na to někdo mohl jít d kina ( mimochodem ja tu chybu udělala) ()

Eclipsis___

O niečo lepšie ako jednotka, ale určite nie tak dobré aby som kukol trojku. Ani tentoraz pár dobrých momentov nevyvážilo pol filmu nudy... ()

Cusack a Jackson versus apokalypsa z mobilů

Cusack a Jackson versus apokalypsa z mobilů

06.11.2013

A opět tu máme adaptaci románu Stephena Kinga, tentokrát jednoho z jeho novějších kousků, apokalyptického hororu Cell (česky vyšlo jako Puls). Kniha vyšla v roce 2006 a od té doby se marně pokoušela… (více)