Připravte se na opravdovou noční můru! Gigantičtí a nenasytní krokodýlové vylezli z jezera a terorizují nedaleké městečko. Podaří se obyvatelům přemoci krvelačné bestie? Biolog Nathan Bickerman (Colin Ferguson) se s rodinou přestěhoval k jezeru. Dříve se zde objevilo několik úmrtí po napadení krokodýlem, ovšem místní obyvatelé vědce ujistí, že nebezpeční obojživelníci jsou dávno pryč. Jeho syn však najde několik krokodýlích mláďat a začne je krmit. Z roztomilých ještěrek velmi rychle vyrostou krokodýlí bestie gigantických rozměrů a začnou ohrožovat nejen biologovu rodinu, ale celé městečko. (HBO Europe)

Filatov

Trojka je hodně dobré srandovní béčko, které si ze sebe umí udělat srandu a nebere se vážně. Dokud tohle dělá a řídí se tím a na scéně se neobjeví počítačové (jak jinak graficky slabé) potvory, je vše v pořádku, ale pak už jde všechno rapidně dolů. Dvě hvězdičky dávám hlavně za pár povedených hlášek, některé vcelku vtipné vraždy a hlavně za to, že film funguje v té nevážné rovině. Zbytečně protahované finále bylo navíc. ()

TThom odpad!

Za takéto filmy by som scenáristov a režisérov, hercov nevynímajúc pozatváral na doživotie do basy. Urážka filmárskeho remesla. Hnus a hodnotenie "odpad" je ešte veľmi lichotivé. ()

Ajfist odpad!

Neuvěřitelná kravina s příšerně zpracovanými animacemi.Tak špatně odvedenou práci na efektech jsem dlouho neviděl.Nekoukatelné! ()

Hanver

Dal jsem 1* za tu nahou kočku ze začátku filmu, která je, až na to roští, luxusní. Škoda, že nás krokodýli o pohled na ní rychle připravili. Jinak klasická hovadina všech hovadin, srovnatelná s Aztec Rexem, nebo Varanem vs. kobrou. Jezero je plné obřích krokodýlů, kterým místní výrostek vozí krmení v podobě jednoho párku. Krokodýli řičí jako lvi, levitují nad zemí i nad vodou, přepadávají neslyšně v lese ze zálohy, prostě pošušňáníčko. O nějakém scénaři nebo hereckých výkonech samozřejmě nemá smysl vůbec mluvit. ()

Chlo0opek

To zpracování triků je zkrátka příšerné. To je jasný. Že film provází dost nelogických věcí je jasný taky. Ale je fakt, že pokud to člověk vezme jako takovou parodii, tak se u toho i pobaví. Sem tam provází děj i zdařilé hlášky průvodkyně (která mi však jinak byla nesympatická) a Jasona, Joyeho, či jak se ten chlápek posléze s ukousnutou hlavou jmenoval a k dobru se dá taky počítat i dobré úvodní scény, které tak správně naladí - těm neoblečeným holkám to moc slušelo:)). Takže nakonec mi z toho vyšly dokonce 2* - sice slabé a o prsa, ale dám je;). ()

Solinek odpad!

Velké sklamání! Ztráta času. O postavách škoda mluvit, příběh o ničem. Nejvíce zaujme trapná animace! Naprosto tupé chování zvířat! Tvůrci styďte se! ()

+sfinx+ odpad!

Já sem Chňapík maličký krokodýl... . Nemohl sem si nevzpomenout na tuto jednoduchou píseň, která ale v sobě má více moudrosti než celý devadesátiminutový film. Děj je putování: debila, který přesto, že si neustále dělá do textilu, pořád kňučí, že musí zachránit holku; terminátorky, která nožem uřízne a probodne cokoli (i to co, jak sama říká, neprostřelí ani puška a nepřeřízne motorovka) rodinky, která řeší v nejtěžší situaci problém, jestli si malý Johny může hrát s krokodýlkem nebo jestli je to špatný; ÉÉEEELÍÍÍÍ, která se musí příteli omluvit i ve chvíli kdy ho porcuje krokodýl; nesmím zapomenout ani na šerifa, jehož osud je jasný už od začátku. Debilita tohoto filmu opravdu nezná hranic a já se tu s komentářem píšu jen proto, abych varoval případné zájemce o shlédnutí. Opravdu jen v málo filmech se v "nejnapínavějších" chvílích ptá jedna z hlavních hrdinek na drobáky aby jí ostatní mohli vysvětlit, že tísňová linka je zdarma (tato scéna se odehrává v obchodě u pokladen....:-) s převratnými efekty jsem ani nepočítal takže alespoň v tomto ohledu jsem nebyl (ani nemohl být) zklamaný. ()

KlarkaSY odpad!

Film bez příběhu,film bez hereckých výkonů, film s hoooodně špatnou animací,kdy krokodýl vipadá jako telená placka nakreslená v malování. Nejhorší film,který jsem kdy viděla a zároveň 88 minut života zbytečně pryč. I Ordinace v růžové zahradě je o proti tomuhle filmu nádhera ()

ciapok

Najpozoruhodnejšie na tomto dielku je, že existuje aj cenzurovaná verzia, v ktorej prenádherná Roxy Pallet (prvá kúpacia scéna) je hanebne a trestuhodne zahalená, buď strihom alebo dokonca inou úpravou scény ! Taktiež je tu veľmi sympatická Kirsty Mitchell, ktorá akoby kričala "prosím, prosím, pustite ma k nejakému normálnemu režisérovi, ja to fakt viem". No a sú tu aj krokodíly, resp. ich hologramy, ktoré utiekli z PC hry z roku 1993. Ale inak je to fasa 12 minútový film (tá necenzúrovaná verzia). ()

Morrigen odpad!

Velice, ale opravdu velice nerada dávám filmu "Odpad!", protože i přeze všechno zlo světa věřím, že všechno má nějaký smysl a pro někoho hodnotu. Ale tenhle film zboural veškeré moje idealistické představy a zbyla jen realita. Tady je špatně úplně všechno, a to i přes moje ne příliš vysoké nároky. A to ty příšerný efekty beru asi jako to nejlepší v tomhle filmu. Ani se mi nechce nic dodávat. ()

menzel odpad!

Tak takúto korunovanú sprostosť som dávno nevidel, lacné efekty a často nelogický príbeh. Vo finále som už držal palce tým krokodílom, lebo tie preživšie postavy si nič iné nezaslúžili len byť zožraté spolu zo scenáristom a režisérom. ()