Připravte se na opravdovou noční můru! Gigantičtí a nenasytní krokodýlové vylezli z jezera a terorizují nedaleké městečko. Podaří se obyvatelům přemoci krvelačné bestie? Biolog Nathan Bickerman (Colin Ferguson) se s rodinou přestěhoval k jezeru. Dříve se zde objevilo několik úmrtí po napadení krokodýlem, ovšem místní obyvatelé vědce ujistí, že nebezpeční obojživelníci jsou dávno pryč. Jeho syn však najde několik krokodýlích mláďat a začne je krmit. Z roztomilých ještěrek velmi rychle vyrostou krokodýlí bestie gigantických rozměrů a začnou ohrožovat nejen biologovu rodinu, ale celé městečko. (HBO Europe)

Likan7 odpad!

Pár hezkých pohledů na hezký holky bez oblečení. Stačí to alespoň na "dostatečnou"? NE! Šílená, nudná, televizní nuda. Budiž k dobru fakt, že tu mnohem víc akce a krokodýlů než ve dvojce. Otázka je, jestli je to vůbec dobře, triky jsou šílený. Jediná vtipná, možná spíš směšná, je tu Yancy Butler, ta holčina, co si objednala Van Dammea v Živým terči. ()

beso74

Za 11 rokov svojej existéncie prešla séria Lake Placid dlhou cestou, večná škoda že smerom strmo dole. Kým svižná, zábavná a miestami aj hororová jednička z roku 1999 bola vďaka čierno-čiernym humorným zložkám vcelku prijemným relaxom, tento, už na tretí krát riedený cajrajt je poznačený vôňou žumpy. až tam sa na poli kvality prepracoval krokodíl, obývajúci kedysi čisté vody jazera. Na koniec štípku optimizmu, ešte stále to nie je také zle, aby to nemohlo byť horšie. Keď uvidím zmienku o pripravovanej štvorke, začnem sa triasť ako osika... ()

ANTYCHRYST odpad!

Film kategorie D dělá ostudu, že nese název pokračování hodně povedeného prvního dílu Jezera. To je hnus velebnosti. ()

playboy_05

Šukající pár na pláži, roztrhanej krokodýlem...Teenager, kterej si najme lovkyni aby našla v lesích jeho nadrženou přítelkyni...Malej kluk, co chodí krmit krokodýly balenym masem z Kauflandu...Tupá blondyna, dabovaná nějakou poloviční Ruskou, kterou hlavní hrdinové nechaj v pohodě sežrat, když nemůže chodit, a utečou...do toho přehlídka "hi-tech" triků...hrozná fušerina, ale o šukatelný kočky s pevnejma kozama není nouze ()

warhammer

No co dodat... Tak trochu sračka. Herecký výkony chabý. Efekty na rok 2010 maličko trapný. Celkově je to nějaký přiblblý a zbytečný. Krokodýli tam běhaj jako když maj 50kg a dokonce jsem viděl i skok. No nevim nevim jestli je to v pořádku :D Dostala mě hláška u mrtvoly v lese: vsadím se, že to byl žralok! :D No ty vole žralok v lese :D TO JE FAKT MOC!!! Doufám, že to je jen chyba v dabingu a že ve skutečnosti chtěli říct krokodýl. Řezání ocasu krokodýlovi motorovkou to byla taky perlička! Stojí, čumí a nechá se porcovat. Co ty lidi vede k natáčení takovejch kokotin? Když už na to nemám peníze, tak se kurva aspoň snažim, aby to mělo logiku ne? No takhle ale asi Griff Furst se svým týmem retardů nepřemýšlí. No budu hodnej a dám 1* za to, že jsem to dokázal dokoukat bez újmy a za to, že jsem se aspoň zasmál i když tohle určitě nemělo být účelem tohoto skvostného veledíla. ()

Tominni odpad!

Kdy jindy už dát hodnocení odpad!, než u snímku Lake Placid 3. Opravdu špatné triky, slaboučký scénář - jestli tedy vůbec nějaký byl........Chvílemi se to více blížilo parodii, možná nechybělo moc, aby to tak bylo (především souboje na nože proti krokodýlům). ()

ac1976 odpad!

Tak nám M.Ironside skončil aj s autom v jazere kam ho stiahol kreslený krokodíl. Aj Tom a Jerry by sa rehotali. Za málo doláčov...žiadna muzika. ()

djbarrel

Taková blbá komedie, sice to tvůrci asi nezamýšleli, ale občas jsem se dost nasmál. Za tu trochu srandy dám jednu hvězdu. Jednu přidám za tu pěknou brunetku hned na začátku co jí sežral kroko, jinak tam nebylo co ke shlédnutí. Animace krokodýlů byla fakt příšerná, trochu jako z omalovánek. 15 % ()

honzic odpad!

Velmi podprůměrné herecké výkony a efekty, neskutečně špatná počítačová grafika, která má do reality asi tak daleko jako dítě k dospělosti. Prostě velký průšvih, který se neměl raději ani natočit. Hodnocení: 10 % ()

Adrii odpad!

Naprosto katastrofickej film.. efekty komedie, hrůze pohledět, hlášky tragedie, jedna trapná za druhou a děj komickej... vlastně žádnej... Tak ani nevim, jakýho je tenhle film žánru... :-! Doteď nerozumim tomu, jak jsem film zvládla dokoukat až k závěrečným titulkům.. ()

Fíma odpad!

Na první díl už si vážně nepamatuji, ale dost mě překvapuje, že jsem mu dal tři hvězdičky. No asi to nebyla taková *** jako toto dílko, protože to bych si určitě pamatoval. Čím je to pitomější, tím nesmazatelněji se to člověku vryje do paměti. A tento film ve mne zanechal hlubokou stopu. Stopu hlubokou jak šrám od dvacetimetrového krokodýla. Viděl jsem už hodně pitomin, ale co je moc, to je moc. Ani se mi to moc nechce komentovat. Nejvíce se mi líbily ty citové výlevy během ohrožení života, kdy krokodýl ohleduplně počkal, než si to hlavní postavy mezi sebou vyřídí, a pak byl zase rychlý jak srnka a žral s chutí a vervou vojenského sluhy npor. Lukáše Balouna. Váhal jsem, jestli tomu nedat z milosti tu jednu hvězdičku, protože jsou koneckonců i větší odpady, ale nakonec jsem si řekl, že doma si taky nebudu nechávat prázdné kelímky od jogurtů s poukazem, že shnilé ovoce přeci smrdí víc. Odpad jako odpad! ()

gotham odpad!

Tady ty ,,horory" i když jsou hodně špatný, tak jim většinou dávám jednu *, ale Jezero byla taková tupárna, že odpad je naprostou nutností. Člověk snad i fandil těm krokodýlům ať všechny ty hloupoučký postavičky sežerou, protože koukat se na ně nedalo ani když byly nahý. Jinak nevím co k tomu dodat, prostě blbost. 0% ()

elanista1

Dvojka sa mi este pacila, ale toto uz velmi nie... Bud som neveriacky dvihal obocie, alebo som sa rovno rehotal a pretieral si oci. Jedna za film, polovica za prsia Kacey Barnfield, a polovica za tie vybuchy smiechu. Existuje aj cenzurovana verzia, ktora je zostrihana o nahotiny, a ktoru som mimochodom nechcene videl. ()

bulawaio odpad!

Tady musí být od začátku každému úplně jasné, do čeho jde. Beru to tak, že uvidím něco nevídaného nebo něco, z čeho si sednu na prdel. Takže pokud chcete vidět naprosto nemožné věci, co by člověka zdravého rozumu stěží napadli, tak odpadové horory bývají tou správnou volbou. Snad jen proto se budu čas od času dívat na tyhle výjimečné kousky kinematografie. Snad vás navnadím ochutnávkou krmení krokodýlů gumovými medvídky. Berme to tak, že bez špatných filmů by jsme si nevážili těch kvalitních. ()

kishi_SO

nie je to az taka strasna hovadina ako Jazero 2, ale furt je to stupidita. Skakajuci krokodil, hole cecky a zadky, nelogika na kazdom kroku, ale aspon sa to dalo vydrzat bez uvahy nad samim sebou, ze preco ja som to vlastne chcel pozerat? ()

brasek odpad!

Horšie ako Odpad! Najprimitívnejší z filmov z titulom "Lake Placid". Digitálni krokodílí až oči bola z tej fušeriny, čo "trikoví experti" vytvorili. A k tomu príšerný príbeh, nelogický, smiešne že v jednom momente krokodílí zlikvidujú ľudí a potom sa nechajú kŕmiť. Des! ()