Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

intro

Sakra ty Britové mají agenty:). Johnny English se vrací je celkem vtipný nenáročný film pro pobavení a zabití nudy. Prvnímu dílu se ovšem nevyrovná. Škoda. Dávám 60%. ()

vieriX

Johny je zpátky a je to opět stejný pitomec jako předtím, ale s výcvikem od mnichu z Tibetu. Forečku je tu celá porce některé jsou zcela nečekané a některé hodně předvídatelné. Ale celkový výsledek fakt stojí za to hodně jsem se nasmál. Scullyova tu je dost žhavá kost. Doporučuji se usadit u telky a opět se vrátit do služby s touto atrapou tajného agenta. ()

kubas369

Mistr trapas se vrací a dělá to co mu jde nejlíp totiž naprosto nic a tam kde se ukáže se rozpoutává chaos. No a tak logicky je celej tenhle film jeden velkej bordel a chaos. ()

Olafsson

Chtěl jsem dát dvě hvězdy... V podstatě je to nuda... Jenže dva faktory přispěly k hvězdě navíc: 1. Přestože je to nuda tak je ve filmu 5 scén kde jsem se opravdu ze srdce nasmál, protože staví na stupidním humoru který miluju - nepůjdu do detailů ale jde o: hypnózu, židli s nastavitelnou výškou, honička na kolečkovém křesle, D-16 Ascender (nejvtipnější) a rtěnka s tancem... 2. Gillian Anderson - super sexy a šťavnatá MILF je z ní, lepší než bývala "zamlada" v Aktech X. A ten její přízvuk... Hmm... Zdatně jí doplňuje další květina - půvabná Rosamund Pike. No a stejně jako u jedničky Atkinsonův hlas, přízvuk a jeho vybraná british english si mě získali... Zní to jako mnoho pozitiv, nicméně zbytek stojí za nic, takže víc než na tři hvězdy to u mně tahle jednohubka nedotáhne... ()

pekas

Nic objevného, ale když dobrých komedií je tak málo. Člověk vezme za vděk i tímto veskrze průměrným filmem. Navíc zde hraje Rosamund Pike, za tu určitě nejaké procento nahoru : ) 60% ()

carodejb

V skutočnosti to nie je až taká katastrofa, pozerať sa to dá, človek sa aj zabaví ale až to neuvidíte o nič neprídete. A vlastne hej, scéna v záverečných titulkoch kde English varí stojí fakt za to! Réžia je mdlá, vtipi poslabšie a scenár párkrát "zakopne". Začiatok sľubný, stred o ničom a záver fajn ale neprekvapí. Dve -tri scény naozaj vydarené Priemerných 60% ()

Pazďo

Prvá polovica som sa nudil, ale akonáhle sa príbeh začal zamotávať a dej chytil rýchly spád, takisto sa rozbehli vtipné situácie a film som zakončil s úsmevom na tvári :-) ()

Scelleton

Bohužel film je trochu slabší, ale celé to zachraňuje Rowan Atkinson, který podle mě nezklamal. Spousta záporných komentářů však nezapře, že se u filmu dá zasmát, jen to chce ten správný smysl pro humor. ()

67891234

Méně propracované než první díl, ale stále schází opravdová pointa. Nevím proč, ale o něco více jsem se bavil než u prvního dílu. 45%. ()

Ferenzo

Zhruba na stejné úrovni jako jednička. Kromě Rowana Atkinsona tam v tomto filmu nehraje a jenom jeho herecký výkon a ztvárnění Johnnyho Englishe zachraňuje celý film a dělá ho koukatelným. 65%. ()

Mmericus

Podle mě tento film nemůže nabídnout už nic jiného,než okoukaného Rowana Atkinsona až s trapně nudným a předvídatelným humorem.Bylo zázrakem, že sem tuhle porci trapnosti ustál až dokonce a pouze z úcty k 1. dílu a trochu povedenému začátku dávam 2*. ()

LucTheGreat

!!! TENTO FILM NENÍ VHODNÝ PRO DOSPĚLÉ A MLADISTVÉ !!! (Aneb 'chuťovka' stravitelná pouze pro ty, kterým stačí opravdu, ale opravdu málo.. tzn. pro děti a nenáročné diváky) *SPOILER* 'Nenáročnými diváky' mám na mysli dementy.. ()

Renie42

O stupeň lepší než jednička. I když se tam opět v některých situacích "Mr. Bean" choval jako pitomec a idiot, tak se musí uznat, že za těch pár let dospěl a je to lepší. Byly scény, kde jsem se za břicho popadala a to správná komedie musí mít. ()

DooM94

znám hodně filmů hrající si na Jamese Bonda... nějaké jsou slušné, nějaké zase vtipné... tohle ale nebylo ani jedno z toho. Rowan nebyl vůbec vtipný... snažil se hrát vážného agenta a to mi k němu nesedí..... takže 50% ()

Prubner

Velmi málo vtipů a gagů (dobré asi tři), a když už se nějaké vyskytnou, jsou dost otřelé a předvídatelné. A některé se navíc často opakují. Slabota bez nápadu. Atkinson to nezachrání. ()

Havala

Jednička nebyla žádná pecka a dvojka ji moc nepřevyšuje, musím kladně ohodnotit docela trpělivý přístup a poctivou práci, celkem je film vyšperkovaný, ale trojku bych už raděj vidět nechtěl. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)