Johnny English byl po neúspěšné akci propuštěn z MI7 a nyní žije mezi tibetskými mnichy, kde se už pátým rokem pokouší zocelit své slabiny a vyrovnat se s traumatem z profesního selhání. Z meditování ho vytrhne až rozkaz z domovské Anglie. Tajné služby potřebují Englishovu pomoc. Při mezinárodní schůzce hlav států má dojít k atentátu na čínského premiéra. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, vsadí vše na jednu kartu - na Johnnyho Englishe. Aby zajistila dodržování protokolu, Pamela přiřadí k Englishovi naprostého nováčka, agenta Tuckera. Johnny při rozplétání případu opět nadělá spoustu chyb a trablů, ale nakonec přece jen přijde na to, kdo atentát plánuje. (TV Nova)

ClapTrap

První díl, dá-li se tak označit, mě rozhodně bavil a jak jsem psal, Atkinsona zbožňuju. Příběh mi, ani moc tupý, ani příliš klišovitý nepřišel. Příjemně se na to koukalo, zábava byla perfektní. Především posledních 30 minut jsem se smál skoro v kuse. Možná mám posunutý smysl pro humor, ale neuvěřitelně jsem se bavil. Většinou druhé a další díly bývají horší, tady je to naopak. Musím konstatovat, že Johny English Reborn je velmi povedený akční komediální film. No a jako ttřešnička na dortu je rozhodně Rosamund Pike. V těch uplých šatech byla opravdu k nakousnutí. Suma sumárum, všechno mi sedělo přesně do noty, jakou jsem od filmu požadoval (a předpokládal), možná ještě něco navrch, takže nemohu hodnotit jinak, než plným počtem (5*). 720p ()

SuicideKing

je škoda, že se nabízí tolik prostoru pro skvělou zábavu a prostě v některých filmech nejsou schopni tento potencial využít, o J.E.R to plati dvojnásob :( a tak trošku nelze opomenout značnou inspiraci filmem Ace Ventura 2: Volání divočiny který je podstatně lepší! ()

Euchrid

O kousek povedenější kopie jedničky, která se ještě pořád nenaučila že tlačit na pilu není dobrý nápad. Trošku to zklidnit a nesnažit se za každou cenu sázet jeden fórek za druhým by mohlo být lepší, protože by v těch dementních nezanikly ty...zábavné. Ale docela sympatické, zábavné anebo sexy postavy. ()

Zombiepod

Nenormálna hlúposť na ktorej som sa ale nenormálne dobre bavil ! Atkinson proste svoj talent stále nestratil a táto pseudošpionážna kravina plná nesmierne zábavných failov ma držala (niekedy dokonca až v napätí) až po záverečné titulky. Komédie veľmi neobľubujem, napriek tomu dávam vyššie hodnotenie už len kvôli tomu, že som sa sakramentsky nasmial. A navyše bez toho, aby to boli nejaké tupé nechutnosti, ktoré sú v súčasných komédiách módou. ()

Zajija

Bohužel tohle nebyl asi ten radostný krok pro vytvoření pokračování Johnyho Englishe. Nejlépe tento snímek lze vystihnouit asi jako jedno velké a dlouhé utrpení a to nemluvím o scénách, které vypadají křečovitě a i celkem dost nuceně. Škoda, jednička byla zábavná, ale tady se to nepovedlo. ()

Lilien

rok 2011 priniesol vela dobrých komédii.... J.E. bohužiaľ medzi ne nepatrí. pár dobrých vtipov celý film nezachráni a Atkinson ostane pre mne navždy len MR. Bean , samozrejme nerátam tie filmové katastrofy. ()

Ninivius

Už jen za výrazy Rowana Atkinsona bych tomu filmu dal 3hvězdičky. Když k tomu přidám ještě výkony ostatních herců, které byly podle mne taky skvělé, soundtrack, a tuny vtipů, tak ani nevím proč sem tomu nedal 5/5. Jeden důvod by tu možná byl a to, že děj nestál za nic.Ale pokud máte radi Rowana Atkinsona a jeho humor typu Mr.Bean tak budete určitě spokojeni jako já ()

Don82

Vzkříšení Englishe byl určitě dobrý nápad, ale toto se moc nepovedlo. Typicky Beanovských vtípků a scén bylo pomálu a ten chatrný děj už fakt nemůže někdo myslet vážně. Bohužel, film má nevyužitý potenciál se pořádně opřít do klišé kolem 007, ale takhle to tvůrci poněkud odflákli. ()

hero_bk

Strašně, ale strašně předvídatelný. A dojem dost kazí čínská uklízečka, protože ta její záměna je vtipná jednou, ale počtvrtý opakovat stejnej vtip, to by snad neudělal ani Troška... Samozřejmě tam byly úžasné momenty, třeba "moudrá" honička po střechách. ()

kyLuke

Některé lokace a gagy jsou sice nezapomenutelné , ale film pak vcelku sám od sebe působí jako obyčejný a nevýrazný .... Prostě a jednoduše , nový Johny English nepřinesl do žánru nic nového a myslím , že se tvůrci rozhodně nemají za co "plácat po zádech" . ()

DaveSmith

Na to, jaký to měl být trhák, to byla pěkná slabota. Smál jsem se jen vyjímečně (což je u komedie celkem závažná chyba) a vůbec všechny vtipy byly celkem ohrané, předvídatelné a ve filmu se některé i opakovaly. Koukat se na to dalo, ale nemyslím si, že se k Johny Englishovi ještě někdy vrátím. ()

touchud

Dvě vtipné situace film nezachrání, všechno už tady bylo, Rowan ničím nepřekvapí ... Velmi slabé, stále se opakuje to samé, jako parodie na Bonda ubohé. ()

Looka

60% Neurazí, ale ani příliš nepobaví. Vtipný začátek s honičkou po staveništi a přístavu kontrastuje s veletrapnou čínskou "vražedkyní". Oproti prvnímu dílu naštěstí zmizel fekál humor. ()

Paviozo

No, po pravdě, nebylo to nic moc. Přesto nějaké mě vážně dost dostaly....třeba jak Johnny při schůzi s PM jezdí stále na židli nahoru a dolů. Takové tu byly dvě až tři, jinak celkem bída. Ale proč ne, nečekal jsem moc, moc jsem nedostal, ale místy jsem se docela pobavil. 3 hvězdy. ()

TEKAS

To byla prda! Já jsem se teda strašně řezala. Tenhle film mě nehorázně pobavil, zvlášť první půlka. Johnny English se vrací v plné formě. ()

Stanix

Chjo, tohle asi opravdu nepůjde. Hloupej scénář a režie ( Howitta i Parkera ), kterej by nezachránil ani Benny Hill s Charlie Chaplinem dohromady. A Nespasil ho ani Malkovich ani Gill ba ani samotný Rowen. Kdepak pane Beane, tohle je cesta na neosedlaném koni po zadělané dráze. ()

JohnZ87

Trapné, kýčovité, předvídatelné. Hromada gagů je recyklovaná z Mr. Beana. Hloupost a nešikovnost Johnnyho Englishe je místy až uměle cpaná do extrému jen pro rádoby vtipnou a stokrát viděnou pointu daného gagu. Pár povedených scének tam je, ale prostě jsem čekal víc. 50% ()

departed odpad!

Nevtipná zoufalost a jedno z nejzbytečnějších pokračování vůbec. Jak mám první díl hodně rád, tak na tenhle budu chtít co nejrychleji zapomenout. A jelikož tady nebyla ani jedna zapamatování hodná scéna, ani humor se nedostavil, tak věřím, že zapomenu hodně rychle. Reborn dělá jedničce akorát ostudu. ()

Borci z The Raid vymlátí Hollywood

31.12.2010

Znovuzrozený Johnny English

Znovuzrozený Johnny English

18.09.2010

Právě tento týden začalo ve Velké Británii natáčení špionážní komedie Johnny English Reborn, v níž se Rowan Atkinson vrací jako neohrabaný agent s povolením zabíjet záchvaty smíchu. Později se štáb… (více)