Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

JohnnyD

Perfektný casting, hrubozrnné hlášky a chytrý dej - až na šialene absurdnú dejovú líniu s Jennifer Aniston (ktorá podáva asi najlepší výkon kariéry - herecký i sexuálny), ktorú asi žiaden muž nepochopí. ()

Boogeyman

Výborně vybranou trojici šéfů a skvělé vedlejší postavy (Jamie Foxx) zazdívají tři kriply v hlavních rolích, kteří (snad kromě Jasona Batemana) by zašloužili nakopat do prdele. Jednu hvězdičku za to, že ta nudná Aniston, tuctovka z neškodných romantických komedií, konečně v pořádně peprné roli. Slovo "šukadelická" opět našlo své uplatnění. ()

playboxguest

Na začátku parádní představovačka děsnejch šéfiků (Farrell a Anistonová jsou skvělý, téměř k nepoznání stylizovaní, Aniston mi poprvé v životě připadala sexy), následovaná parádním nástinem děje, kdy se parta tří (doslova) pitomců rozhodne, že je třeba bosáky zneškodnit. Jenže jak už jsem naznačila, ani jeden z hlavních hrdinů není nijak zvlášť sympatický (uřvaná "slečinka", šerednej "alfa samec" a Jason "snažím se být neutrál" Bateman) a zábavnost budoucího děje zůstane opravdu jen v nástinu, ve skutečnosti jde ale s přibývajícíma minutama těžce do kopru. PS: Český název se tentokrát opravdu vydařil. 50% ()

Madsbender

Prekvapivo príjemná, trefná a zábavná komédia s výborným obsadením, v ktorom mi snáď trochu vadil jedine neohrabaný Charlie Day. Jason Bateman si udržiava svoj kvalitatívny štandard dobrého a príjemného herca, ale to pravé orechové sú traja šéfovia a jeden videopirát. Je vidieť, že trio Spacey-Anniston-Farrell si to skutočne užili, zo všetkého najviac práve Spacey, ktorý zahral hnusného šéfa úplne dokonale. ()

Rosaviva

Docela překvapení, když mají na CSFD některé komedie vysoké hodnocení, tak to většinou znamená, že se mi vážně nelíbí. Ale tentokrát ve výsledku souhlasím, i mě se to líbilo. Některý scény byli výborný, vtipy sem tam taky dobrý, soundtrack velmi dobrej. Jennifer Aniston hraje netypickou, ale o to vtipnější roli. Být na místě každého z těch tří, pravděpodobně bych uvažovala stejně jako oni. Ze začátku jsem netušila jak by tohle mohlo dopadnout, ale v jednu chvíli, asi uprostřed, jsem to uhodla, ale to mi nebránilo v tom, abych si užila zbytek filmu. Přišlo mi teda trošku divný, že v prvnim domě si dávali pozor na jakýkoliv otisky prstů, ale v druhym už normálně šahali na kliky a všude a ani je to nenapadlo. 4* ()

Cappuccino

Na prekvapenie o stupeň menej kvalitnejšie (vtipnejšie) než dvojka. Alebo to bolo tým, že som si druhú časť užil v kino atmosfére a tým pádom mi všetko prišlo o čosi viac funny? Hard to say.. ()

Ruut

Šéfové na zabití nejsou žádná katastrofa, ale ani žádný zázrak – mají supr nosnou myšlenku, která je ovšem realizována dost rozplizle. V podstatě jsou celkem neškodnou komedií, která není extrémně vulgární, obejde se bez laciné nahoty, díky střídmé stopáži slušně odsýpá, má navíc pár solidních frků v podání dnes již hereckých matadorů a která určitě postačí na zaplácnutí nějakého deštivého odpoledne. Ale ti tři nevýrazní pošuci v rolích šikanovaných zaměstnanců ... děs běs. ()

S.Quentin QUALE

Hmmm, jak se u "běžných áčkových komedií" povětšinou akorát tak neseru díky extrémní míře trapných gagů, musím připustit, že tohle je opravdu povedené, kvalitně obsazené dílko. Slizounskej Colin Farrell, nadržená a smyky v koulích působící Anistonka, drsńáckej Spacey a "doprdelekdotoje" setsakramentsky komickej Charlie Day rozehrávají případ od případu více či méně reálnou válku podřízených se svými protivnými šéfy. Tohle je opravdu po dlouhé době povedená komedie. 85% ()

HAL

Snesitelná výplňovka. Nic nesmrtelného, ale řemeslně slušně napsané i zahrané. Snad jen ten Colin Farrel dokáže zaujmout opravdu hodně. ()

Goldbeater

Od téhle komedie jsem čekal o hodně víc humoru, než se mi nakonec dostalo. Prakticky jsem se nasmál víc, když jsem viděl fotky Colina Farrella s tím prapodivným účesem, než u samotného filmu. Z daného tématu šlo jistě vymačkat daleko víc. Takhle se snímek jen zařazuje do řady spousty průměrných komedií, které nijak neurazí, ale taky nijak zvlášť nerozesmějí. Pro mne mírné zklamání. Škoda, dost jsem se těšil. ()

kingik

Třem kámošům, Nickovi, Daleovi a Kurtovi, došla trpělivost a mají plné zuby svých nadřízených v práci. Rozhodnou se jich nějakým způsobem nadobro zbavit. Společně se rozhodnou, že nejlepším řešením bude je zabít. Jenže nájemný vrah, na kterého natrefí v jednom baru, není ve skutečnosti nájemným vrahem a sehnat pořádného zabijáka dá fušku. Tři výtečníci se tedy rozhodnou své šéfy odstranit sami, ale stát se vrahem, na to ani jeden z nich nemá. Tahle komedie měla neotřelý námět, se kterým pracuje velmi nestandardně a vědoma si toho, že jde amorální cestou, dokáže perfektně pobavit, a v podstatě jako divák, jsem příští děj neodhadl. Tři kámoši vytvořili tým, který na co sáhne, tak dokonale pokazí a jejich tři šéfové jsou postavy velmi výrazné a velmi dobře zahrané. Jindy vlasatý Colin Farrell, má pleš a ukázal, že ve vedlejších a záporných rolích je naprosto dokonalý: Kevin Spacey si také střihnul dokonale nesympatického šéfa schopného v žárlivosti i vraždit a Jennifer Aniston jako nymfomanka byla tak sexy, jako snad nikdy předtím. Když to tak vezmu, tak tři šikanovaní podřízení vlastně také nebyli žádní svatoušci, když měli v plánu tři úkladné vraždy. Jason Bateman a Jason Sudeikis hráli dobře, ale o největší porci gagů se staral nejvýraznější z nich, Charlie Day, který zahrál perfektního zoufalce s ještě zoufalejším zabarvením hlasu ve vypjatých situacích. A vypjatých a hlavně humorných situací je tady opravdu dost. Nesmím zapomenout ani na Jamieho Foxxe jako domnělého zabijáka, anebo Ioana Gruffudda jako prostituta, kteří své menší party odvedli na výbornou. Škoda jen, že filmu v závěru tak nějak došel dech a nezmohl se na nápaditější závěrečné zúčtování se zápornými postavami. Za slabší závěr dávám 90% ()

IQ Tiqe

Předně - asi jsem měl moc vysoké očekávání. Čekal jsem větší jízdu, víc zábavy. Bylo tam spoustu meant-to-be-jokes, které vtipný absolutně nebyly. Scény, jak někoho šéf buzeruje prostě nejsou vtipný. Ano, bylo tam dost - řekněme - šokujících, překvapivých momentů, ale to neznamená, že jsou vtipný. V prvních dvou třetinách mě na téhle úrovni bavila akorát tak Jen, tam to mělo šťávu. Zvrat přišel, když se do plánu vloudila chybka, to byl pro mě asi nejvtipnější okamžik, po kterém jsem čekal konečně nějaký odvaz, ale nic extra nepřišlo. Ke konci se nějaké vtipy našly, nicméně Horrible bosses mé očekávání nenaplnili. Výkonu herců nemůžu asi nic vytknout, ale detaly ve scénáři film zazdily. # A mimochodem - snaha filmové společnosti přihřát si polívčičku a ukazovat, bůhví jak strašný zločin je kopírování filmů, to byla ubohost. # příběh 6 | hudba 7 | humor 4 | akce 5 | napětí 0 | pustil bych si znovu 5 ()

Sonnery

Zařadilo to jedničku, motor řval stejně trpce, jako tenkrát Vladko, když si rval ty jeho metalový vlasy. Dvojka nikde! Doprdele jak je to možný, na dálnici? Všechny ostatní auta nás převálcujou a já si koupil lístek zrovna do tohohle velorexu. Klesl jsem - výběr začínám mít stejně kvalitní, tak jako má Nova zábavní pořady. Bída. Ale co to? Najednou dvojka, trojka, čtyřka (ve škole to šlo stejnou posloupností), pětka. Najednou samý ha ha, ho ho, chi chi, cho cho a och och ()

Tsuki

Konečně zase nějaká povedenější americká komedie, navíc s dobře vybranými herci. Colina Farrella sice nesnáším v roli klaďasů, ale tady mi do role zdrogovaného magora dokonale seděl. Hlavní trojice taky skvěle sehraná. A co teprve Aniston, vybočující ze svých klasických rolí milých svobodných žen - zde ji vidíme jako šílenou nymfomanku a kupodivu jí to sedlo. Měla by se do podobných rolí pouštět častěji. A ještě samozřejmě nesmím zapomenout na úžasného Kevina Spaceyho. Zkrátka, složení herců udělalo hodně, plus přičteme slušnou dávku humoru a dobrý námět...a vyjde nám z toho nesporně nadprůměrná komedie. Na jedno podívání možná dokonale stáčí, ale i tak jsem spokojená. ~(3,8)~ ()

Jordan

práve som sa vrátil z kina. vedel som na čo idem, dostal som presne to, čo som čakal. produkt zvaný hollywoodska veľkoštúdiová komédia - inými slovami sitcom roztiahnutý na metráž celovečeráku - len bez smiechov a s trošku väčšou výpravou. sympatické obsadenie (až na Daya - ten ma iritoval tak herectvom á la "kopírujem steva careella" ako aj neskutočne protivným hlasom), jennifer je naozaj drsná bitch a vek jej kráse neškodí. ()

Anderton

Komédia, ktorá je na prvý pohľad poplatná schéme, ktorú poznáme z Hangover, je našťastie o dosť drsnejšia, ako by nenáročný návštevník kina očakával. Jedná sa o kombináciu tejto schémy a drsných komediálnych gangsteriek od Ritchieho po Tarantina. Tomu rozdeleniu zodpovedá aj plagát, hore postavy ako z Hangoveru, dole ako z gangsterky. Niektoré fóry sú luxusné, iné priemerné, ale celkovo musí byť aj náročnejší divák spokojný. Trochu ma sklamal záver, mal som pocit, že bol narýchlo dopisovaný a zaslúžil by si ešte scenáristické dopracovanie. Dĺžka SE mi asi dáva za pravdu. ()

Frajer42

Jsem rád, že se mi po delší době podařilo opět narazit na velmi zdařilou komedii, u které jsem se mohl skutečně od srdce zasmát. Před zhlédnutím jsem si od toho příliš nesliboval, protože se mi tento nápad nezdál nějak závratně super. To jsem ovšem netušil, že budu mít tu čest s triem naprostých retardů a dalším triem jejich dokonalých šéfů. Nejvíce se mi líbil totální psychouš v podání Kevina Spacey, kterého mám opravdu velmi rád a jen o fous se mi ho stále nedaří procpat mezi desítku nejoblíbenějších herců. Sliny mi naopak tekly ze sexy zubařky Jennifer Aniston. Na to její hanbaté laškování se koukalo opravdu velice příjemně až závistivě. Colin Farrell dostal prostor jen symbolicky a leckdo určitě měl problém ho vůbec v jeho šílené roli poznat. Tohle bylo opravdu v rámci vtipnosti téměř ne maximální hodnocení. Vřele doporučuji. Viděno v rámci Filmové výzvy. Film jsem dostal od uživatele fimler. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella