Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Nolanofil

Reese je stále celkom sexi, ale že by som sa kvôli nej pobil s najlepším priateľom, tak to asi nie. Zápletka je celkom zaujímavá a akcie je tu v prvej hodine málo a aj tá je neprehľadná. Niektoré scény sú vážne dobré, dokonca aj tie prvo-plánované, len ako celok to nefunguje a koniec je nehorázne prestrelený. ()

Flopik

Oddychová komédie pri ktorej sa občas kvalitne zasmejete.Top scéna jednoznačne s falošnou rodinou to som sa smial riadne na hlas.Herci sympatický na konci je aj nejaká tá akcia.Ja som sa bavil. ()

Chundys

Já se zas po dlouhé době bavil a konečně změna i v kině! Pořád akční, fantasy a tak... Tak sem přesedlal zas po dlouhé době do kina na komedii! Tiny little hands like a T-Rex and Tuck is a British! Hustý :D ()

H4N1CK4

Ježiš, to bylo skvělé. Smála jsem se v kině na celé kolo, což se mi u filmů zas až tak často nestává, ale špičkování mezi dvěma agenty prostě mělo šťávu a bylo to vtipné, vtipné, VTIPNÉ (Klimt, paintball...). Strašně příjemná a zábavná oddechovka. ()

blazenka

Velmi dobrý akčňák! Překvapivě žádné hluché místo, hodina a půl utekla jako voda. Svižné, vtipné a k pokoukání! Reese zářila a oba pánové jí velmi slušně sekundovali. Obzvlášť herecký part Toma Hardyho se velmi povedl. Pro mě jeden z nejlepších filmů s Reese a 89%. ()

TaanStari

Jedna linie nám říká, že hezčí vždy vyhraje. Druhá zase, že když nemůžete změnit osobnost, aspoň nemějte nahovno práci. To mi na romantickou komedii přijde poněkud cynické. A akční film to rozhodně není. ()

nessbeal

Super oddychovka, pri ktorej som sa ani chvilu nenudil, FDR velky kure*nik pomiloval vsetko co sa okolo neho pohlo, dokonca aj zenu svojho najlepsieho kamarata, ukazal svoj charakter a zachranil si svoje stastie. ()

jorgus

toto me hrube nesedlo...neuveritelne umele nasroubovany pribeh vcetne absolutne nesympaticke ustredni dvojice "hrdinu"...:) ()

KOZEL84

96 minut tupého zírání do zdi,kdy člověk nehne ani brvou.To je tenhle film!Nudná,odtažitá,tupá a neakční oddechovka (tak o tom žádná,sem si oddách,že sem měl problém se potom vůbec zvednout),která jistě zaujme fandy režisérským megahvězd dnešního HW,jako sou Jonathan Liebesman nebo Jon Favreau (McG...Jon?).Z traileru a obsazení to mohlo vypadat dobře,ale jestli někdo dokáže i z Warriora (je ted' vůbec někdo populárnější?!) a Kirka udělat tak akorát další svoje debílky a z Reese vydolovat nějaké charisma (to chce vidět Freeway) akorát kroucením prdelí (mimochodem by mě zajímalo,kde přesně má být jako umělá?že si odbarvila řepu,ne?!),tak mu nepomůže už ani svěcená voda a už by mohl jít opravdu DpČ.Kam se ale taky mohl odebrat už potom co popravil Terminátora.Od komatu mě zachránily snad jen parádní mongolsko-hotentoidní titulky,které sem si pro radost mohl od půlky posouvat tam a zpátky.To byla taková sranda...2...zas! ()

xxSmoldaxx

Není to moc akční, rozhodně to není vtipné a romantika v tomto podání mě opravdu nebere. Celou dobu průměr, ke konci podprůměr. 53% ()

Druury

Oddychová komedie, ale trpím na Toma Hardyho takže tuhle komedii hodnotím čtyřmi hvězdami. Bylo tam mnoho scén a především dialogů, které rozesmály:-) =4* ()

111tom111

Tom hardy je neuvěřitelný herec...ale s tim to filmem ani on nic nesvede ..ten scénář je opravdové peklo a už navíc tisíckrát ohrané ()

joudas

Docela dobrá oddechovka s trochou romantiky, se sympatickými herci (mám na mysli Hardyho a Reese Witherspoon, kapitána Kirka zas tak moc nemusím) a s trochou akce, která tam ale je spíš jen tak do počtu. Nic světoborného, ale pobavilo a párkrát jsem se zasmál. Škoda jen slabého začátku… ()

Košoun

Myslel jsem, že se kouknu na nějakej super akčňák, navíc s mými oblíbenými herci. Nějak jsem nic nečetl, viděl jen plakáty a fotky, první scéna super - béčková akce na večírku, která odsýpala a agenti vypadali dost cool dvojka. A pak to přišlo... 100% americká komedie, která mě ale neskutečně bavila. Reese je výborná, Tom Hardy bez Baneovi masky sympaťák a Chris Pine... love him. Skvělé hlášky, těch 90 minutek uteče jako voda - výborná oddechovka pro večer všedního dne! ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)