ANTYCHRYST

Velká paráda. Tleskám. Návrat ke kořenům a po prvních 3 legendárních dílech, kde následovalo jen zoufalé křečovité béčkové dílo, je toto horký adept na nejlepší díl celé série. Neskutečně vyzrálé a zábavné, postavy trošku zestárli stejně jako já :) Opravdu jsem se bavil a zavzpomínal na staré dobré časy. Hodně mega nostalgické. 100 % Po shlédnutí jsem pozitivně nabušenej a povzbuzenej :) MILF .. MILF... MILF...MILF....:) :) :) Tohle mě vždy neskutečně zvedne náladu... :) Šukal jsem Finchovu mámu..... Abych nezapomněl Soundtrack jako vždy Libovka :)update 2020 130% a jeden z Top celkově filmů pro mě.. Neskutečná nostalgie.. Tohle mě prostě baví a můžu na to koukat pořád :) :) čím jsem starší tím zábavnější.. Tahle partička je obrovskej kus mého mládí kurva drát.. :) :) Milf Milf Milf Milf Milf.. :) :) prostě srdcovka ()

El Patron

Nikdy bych neřekl, že se z téhle série může vzniknout díl, který není absolutně tupý jako předešlé díly, bere si to nejlepší z nich a že vzpomínky na předešlé scény jsou mnohem lepší než scény samotné. Nejlepší díl, a určitě jedna z nejlepších komedií tohoto typu, ()

megan017

Serie American pie je výjmečná hlavně proto, že i přes ztřeštěnost a trapasy, které odskače hlavní hrdina(občas někdo z party), tak má i vážnější podtext z reálného života. Film nepřišel ani tak vtipný, jako krásně nostalgický.Vidět znovu kluky a mrknout se, jak se v životě posunuli a jaké mají znovu problémy, to byla klasa. Celkově je to jeden z mála filmů, kde setkání po letech vypadá krásně přirozeně, nenuceně a pořád to neztratilo jiskru a humor prvních 3 dílů. Člověka to opět rozesmálo i dojmulo. Jo život utíká hrozně rychle, v prvním díle se kluci vypořádávali s dospívám a v tomhle s tím, že už nejsou puberťáci. ()

Scraffy

Návrat ku klasickým Prci, prci, prcičkám! Toto som potreboval vidieť! Stretávka po rokoch ako sa patrí. Humor opäť dosť dobrý na úrovni prvých dvoch dieloch. Jason Biggs, ktorého som chválil snáď vždy, keď sa spomenul názov Prci, prci, prcičky. A nie len jeho, pretože sú všetci veľkolepo vtipný! Radosť sa pozerať! ()

ardno5

5* si nezaslouží, ale... ta nostalgie! Já se bavil asi nejvíce ze všech dílů. Možná předešlé díly už jsou moc okoukané a tohle byl návrat ve velkém stylu! Za mě 82% ()

sunfreedom

Balancoval jsem mezi třemmi a čtyřmi hvězdami. Ale za nostalgii a fakt, že dokázali držet alespoň nějakou laťku i u čtvrtého pokračování, jsem se přiklonil k lepšímu hodnocení. Čas se nevrátí, tak je alespoň fajn vidět, že Alyson H. vypadá furt stejně jako ve dvojce :) ()

DooM94

Tenhle díl........ co na to říct........ HOŠI JSOU ZPĚT!!!!!!!!!!!!!! Tento díl byl plný humoru a skvělých scén např... scéna kdy si Stifler bere do parády přenosnou ledničku s pivem je opravdu nezapomenutelná :DD .....Vážně tento školní sraz mi seděl a ne jen to..... hodně jsem si ho užil smál jsem se u většiny scén..... ale hoši přeci jenom zestárli a stejně jsou.... BOŽÍ.... 85% ()

KucC

Co na to říct... Od 4tého dílu šly prcičky absolutně mimo mě, tak jsem čekal totální tragédii.. ale evidentně se zrodil nejlepší díl série. ()

Asdas

Hovorí sa tu o všetkom od sexu po Twilight a je to sprosté až hrôza ale prcičky dospeli a ja s nimi inak si to nedokážem vysvetliť , že ma pozvali na stretávku a ja som sa miestami skvele bavil . ()

vieriX

Film plný nostalgie, ale té nejlepší nostalgie se ani nechce věřit že už to je 13 let co to Jim strčil do koláče. Hrdinové zestárli, ale zůstalo v nich pořád něco ze střední školy. Rozhodně to byla trefa úžasná zábava prostě maximální hodnocení z mojí strany. ()

Jarduk03

Na další prcičky jsem se ohromně těšil. Proč? Protože jsem na nich vyrůstal. Původní trilogie měla premiéru mezi lety 1999 - 2003, tedy lety, kdy jsem končil základní školu a tudíž jsme se rádi chovali jako parta středoškoláků ve filmu. Nebo si alespoň říkali, že přesně takovýhle akce jednou budeme dělat. Bohužel se stalo ale přesně to, co ve filmu. Parta se rozpadla a sny zůstaly nesplněné. A stejně jako Stifler i já si občas musím připustit, že jsem se v něčem v tomhle ohledu zasekl a ačkoliv má člověk před sebou spoustu věcí, beztak ho tíží ty nevyřešené tužby. Těšil jsem se také na to, že dám bez váhání pět hvězd. No pět dát nemůžu, ale čtyři bez studu udělím. Samozřejmě přiznávám, že kdybych film viděl bez znalosti původní trilogie, hodnotil bych asi mnohem hůř. Vždyť o co tam jde? Parta lidí se sejde a chová se jak banda debilů. Film sám o sobě není ničím vyjímečný, scénář předvídatelný (jen jsem se domníval, že Michell vezme slečnu do trojky) a herecké výkony až snad na Scotta a Suvari průměrný. Jenže kurva ty ksichty mě prostě baví a já si tak říkám, že bychom také mohli udělat nějaký ten reunion. Asi si zasloužim přes hubu, ale musim uznat, že mi k prcičkám už nějak více ladí dabing. MCPB, vyhul mi hůl, poser mě na holý záda...to byla "kreativita". Variace na fuck mi v originále trochu unavujou. ()

drtickaa

Pre generáciu, ktorá vyrastala na trilógii American Pie, povinná jazda a neopakovateľná zábava. Fekálny humor, patetickosť a zveličovanie sú presne na hranici únosnosti, sexuálne narážky a zrelosť zase na vynikajúcej úrovni. Šmrnc tomu dodáva soundtrack vyskladaný z predchádzajúcich častí, takže mne doslova ulahodili :) Vezmite na to partiu do kina, aj viackrát, stopercentný zážitok! ()

mig21

Jelikož jsem byl v kině nejstarší, smál jsem se nejvíc... Pro "pamětníky" má film určitě větší kouzlo, ale myslím, že baví i ty, kteří původní trilogii náhodou zahlédli v TV... Palec dolů tvůrci titulků za MILFku... Stiflerova (a teď i Finchova) máma je prostě MCBP... MCBP... MCBP... M-C-B-P :-D ()

Sholi

Tak tohle je paráda. Nečekal jsem žádnou slávu, ale prostě mě to dostalo. A vlastně nejen mě, celé kino se smálo. Obrovská nostalgie, skvělej soundtrack, výbornej Seann William Scott... kdo miloval původní trilogii, tak se mu to určitě líbit bude! ()

marek29

Úžasnej film, kterej narozdíl od sedmičky nedělá vůbec sérii ostudu - ba naopak! Pozvednul ji na samý vrchol, kde doteď sídlily první díly zakládajícího žánru "teenage movie". Takhle přesně by to mělo vypadat! a jak poznamenal "Superpero" nepamatuju, kdy naposledy se kino takhle smálo :) Skvělý film - můžu jenom doporučit - čekat od něj můžete přesně to, co v Prcičkách nikdy nechybí !!! ()

Eilem

Návrat klasiky., konečne výborná komédia. Dlho sme čakali ale dočkali sme sa. Človek ako keby prežival tie spomienky spolu s postavami s tm rozdielom , že mi sme si zaspomínali na staršie diely. Jednoduché ,vtipné skvelá hudba na akú sme zvyknut. Každá postava ponúkla to čo by sme od nej očakávali. Stretávka sa podarila! 8,5/10 ()

ikilledjenny

Musím říct, že jsem docela zklamaná. Opravdu teď nechápu, tak vysoké hodnocení. Troufám si tvrdit, že jednička, která má 68% je stokrát lepší. Z nostalgie bych dala i tu čtvrtou hvězdičku, ale zas tolik jsem se nenasmála. Opět tu máme Jima a jeho trapasy, je zpět i Stifler, který ani trošičku nedospěl, a také jsou tu všichni ostatní, kteří mají svou práci, jsou ženatí a "šťastní". A Finch dopadl, tak jak dopadl. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011