MaryLynn

Vůbec jsem na ně nechtěla jít, že to bude blbost. Ale dobře, že jsem se nechala přesvědčit. Pobavilo, rozesmálo a jo. Mohla bych na to jít i znovu. A jsem ráda, že Jim vytáhl tátu na pařbu a jsem i ráda za pěkně napsaný vztah Jima a Michelle. ()

montenegro

Ze čtyřky jsem měla (po poslabší trojce) vcelku obavy, ale nakonec se mi zdála asi nejlepší ze všech dílů. Hoši dospěli (a tím zmužněli a zkrásněli) a přitom neztratili nic z původního vtipu a chlapectví, nevadila ani všudypřítomná nostalgie a sentiment, ani fekální humor...prostě to jako celek zafungovalo skvěle. ()

stiewe

Co se týče úrovně rozhodně American Reunion navazuje na první tři díly této rozsáhlé série. Ostatní díly svou úrovní byly o několik tříd v nedohlednu a jenom se tak leda přiživovaly na kvalitní značce. Jednoznačně opět vládne S. W. Scott a dokazuje, že postava Stiflera mu byla napsaná přímo na míru. Ostatní mu pouze sekundují a působí pro mne spíše jako kulisa mezi dalším Stiflerovým kouskem. Velice vzrušující je sledovat o kolik se hlavní protagonisté (i ty ve vedlejších rolích) změnili od středoškolských let. Pro neznalce předešlých dílů a obávám se i těch jenž jsou bez původních protagonistů budou bohužel jisté scény beze smyslu. To nic nemění na tom, že American Reunion je výborná komedie, která donutí každého k závalu smíchu. ()

Shredder

Tak ako hlavny predstavitelia presli premenou z teenagerov na muzov, tak dospel aj film. Stale je v nom vela blazniveho humoru, ale je tiez serioznejsi a sentimentalnejsi. Inak sa toho zas tak vela nezmenilo, hlavnym zdrojom zabavy je Stifler, Jim sa opat dostava do trapnych situacii a konverzacii s otcom a nechybaju ani lubostne pletky Kevina a Vicky, ci Oza a Heather. Celkovy vysledok je vsak dobry, nielenze ma film stale dost vtipnych situacii ale hlavne ine o "feel good" zalezistost, pohoda z filmu len tak srsi. Pocas prvych dielov prciciek som zazival zaciatky teenagerstva a pri kazdom diely sme sa s kamaratmi smiali ako blazni. Toto bola velmi prijemna nostalgia a Reunion mi navyse sadlo ovela lepsie nez ostatne komedie z poslednych rokov. ()

dawnie

Nejlepší filmový odreagování nejenom za poslední měsíc... Byla jsem na tom dvakrát v narvaným kině, atmosféra byla pokaždý neskutečná a já jsem pokaždý odcházela s bolavýma břišníma svalama a rozmazanýma očima od slz smíchu. Na nikoho se nezapomnělo - Jim, Kev, Finch, Stifmeister, Oz, Jimův táta, Heather, Michelle, Nadia, Vicky, Stiflerova máma, Jessica, MILFaři, Sherminátor... a přibyla řádka dalších. Celej film je plnej toho krásně sentimentálně povědomýho vibu, prostě Reunior se starýma kámošema, který se neobyčejně vyvedlo. Taky musim pochválit tvůrce, že si dali záležet na každým detailu - je to vidět a hrozně to potěší (fotka Stiflerovy mámy, Finchovo záchodová úchylka, Stiflerova košile s drinkama stejná jako v prvním díle, stejný pornočasopisy:D atd.) Je to perfektně vybalancovaný, našláplý a vtipný AS HELL. ()

APOFiSko

My deti 90rokov toto bolo pre nás vyvrcholenie celej série [SPOILER] a pritom koniec nasvedčoval o ďalšom pokračovaní.. nemôžem sa DOČKAŤ :) ()

Suzie1

Vlastně tomu nechybělo vůbec nic, bylo to vtipný, sice ne tolik, jako nějaký starší díly, ale alespoň to neubíralo na věrohodnosti tomu, že už jsou z nich vážně dospěláci. Narážky na starší díly a situace z nich byly skvělý a nakonec se tam objevily snad uplně všechny hlavní postavy z předchozích dílů, což mě děsně potěšilo. Těžko srovnávat se staršími díly, tohle je totiž trochu něco jinýho, ale bylo to skvělý a já na to snad půjdu znova! ()

Allka

Film, u kterýho jsem si hned po skončení závěrečných titulků řekla, že bych na něj okamžitě šla znova a dala za to znovu ty nekřesťanský peníze, co chtějí za vstupný v kině :) První tři díly miluju, a tak jsem měla trochu strach z tohohle návratu, protože návratům obecně moc nefandím - většinou to dopadne moc sentimentálně, trapně atd. (příklady táhnou --> viz Red Dwarf) a úplně to zkazí dojem z celé série/filmu/seriálu... Tady ale už s první scénou ze mě spadly obavy a já věděla, že tentokrát to žádný utrpení nebude. Naopak - bylo to tisíckrát lepší, než bych se kdy odvážila doufat. Naprosto mi to sedlo a nemám k tomu jedinou připomínku. 100% :) ()

Jerry_87

Stará partia sa vrátila vo veľkom štýle, stále to funguje perfektne. Jedná vtipná scéna strieda druhú a tak som si to predstavoval. ()

seeba10

Velmi, velmi vydařený počin. Přirozená a naprosto uvěřitelná komedie. Každá správná banda má svého Stiflera :-D ()

TommyDiamond

Skvělé, konečně pořádná komedie. Film se mi líbil a způsobil ve mě trochu nostalgie (té osobní). Myslím ale , že trojka byla z mnoha pohledů lepší než školní sraz. Ve trojce bylo mnohem víc vtipných scén a i celkově to mě působilo líp. Určitě to byl nelehký úkol natočit čtvrté pokračování a udržet mu kvalitní úrověň. Třeba se ještě někdy za mnoho let dočkáme dalšího pokračování. Celkově 80% ()

Bounded

Nostalgie v kině, kde se všichni smáli. Já se smál taky, trochu jsem si zavzpomínal, prázdné poselství o kamarádu "dickovi" pustil jedním uchem dovnitř a druhým ven a byl jsem celkem spokojený. Jen těch postav tam nacpali zbytečně moc, Nadina scéna byla strašně nucená a obešel bych se i bez Milf boys a leseb. Konec s Finchovou mámou je ale k nezaplacení. Další díl není nutný. ()

playboy_05

naši hrdinové zestárli, ale v jádru jsou pořád stejní...jen mají dospělejší problémy...pěkná nostalgie. Pro mě nejlepší díl série ()

TSZ

Více než důstojné zakončení kultovní trilogie. Jako již ve třetím díle je i zde králem Stiffler (nyní i producent), který vymýšlí (a realizuje) píčovinu za píčovinou. Zasmál jsem se u toho až až, ovšem když si uvědomíte, že se tak chová člověk, kterému je přes 30, začnete tak trochu rozumět jeho šéfovi, který ho neustále buzeruje. Každopádně palec nahoru, ovšem doufám, že další díl už nebude. ()

melekos

Kluci z Prci, prci, prcičky už dospěli, samozřejmě- jedná se přeci o sraz po letech... Ale přeci jen mě to překvapilo. Přestože už to nejsou titíž hlupáci (možná až na Stiflera), pořád pobaví. Už před nimi stojí jiné problémy a celkem jim to i člověk věří. No, co dodat, vyzrálejší a pořád vtipná komedie. 90% ()

iKosser

Finch has mom...? Skoro nejlepší díl série, dobře stavějíc na úspěchu dílů minulých...a je to prostě tutovka. Když jdete do kina tak víte co máte čekat a dostanete to, co víc si přát? ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011