onlavu

Naštěstí se nejednalo o katastrofu, jak to u filmů podobného ražení bývá, ale spíše o pohodové vzpomínání na začátky této série. ()

aLCaP0Ne

Po dlhom, dlhom čase sú tu opäť staré dobre Prci, prci s celou svojou krásou a 5* Stiflerom, ktorý to tam stále rozbieha a, že sa je na čo pozerať o tom niet pochýb. Pre mňa jedna z najlepších komédií posledných rokov o čom svedčil aj neutíchajúci smiech celého kina. 80% ()

Lasombra

Ráda jsem si zavzpomínala, tak jako hlavní hrdinové na staré, dobré časy na středí. A jsem mile překvapená, že mě to tak bavilo! Hned po jedničce nejlepší a to tedy klobouk dolů při čtvrtém pokračování! ()

krizi

Slabota. Já si od vrácení všech hlavních hrdinů sliboval mnohem více. Ani ten Stifler za moc nestál. Ale ta nostalgie... ()

Demonic189

Skor dobre 3*, predsa niektore gagy boli vydarene, avšak tu jednu * pridam za tie kočky, ktorymi sa to len tak hemžilo vo filme :P ()

Oonika

Nejsem prostě fanda tohodle humoru a téhle série. Když jsem ty první filmy hodnotila třemi hvězdami, tady jsem musela ubrat, protože už to nebylo prostě ono. Ale vcelku důstojně to obstálo, ne jako většina pokračování slavných filmů. ()

sarfian

Tento film mi pripomenul staré dobré časy, keď som mal 19 rokov. Vrátil som sa v čase do mladosti. Film dobrý, hudba, herci..vpohode a jedna * naviac za nostalgiu a spomienky. VIDENÉ 1x ()

Rudyamon

Zajímavé komentáře k filmu: gemkio_cz, teseth, Tom3k ... Důstojné pokračování a doufejme, že i důstojné ukončení skvělé série. Řekl bych, že tohle byl asi nejlepší díl. Možná je to tím, že přešlo devět let a dozráli hlavně hlavní protagonisté, což dalo komedii opravdový posun v čase (i když snad ne v jednání jednotlivých postav, viď Stiflere ...ale to je jen dobře). Opět hodně skvělé srandy, scéna v kuchyni s poklicemi, ta fakt neměla chybu. Opravdu hodně, hodně dobrá komedie a vlastně celá série (jak jsem již psal, pokud bereme jako sérii díly 1,2,3 a 8). Nejlíp to ohodnotím slovy Jimova otce, byť on to říkal v jiné souvislosti: " ... někdy můžeš získat čas šikovným palcem ..." Tak jo, palec nahoru a tentokrát 5 hvězdiček - 90% ... :-) ()

Franc1s

Výtečný návrat ke kořenum prciček a ke střední! Tohle jsem očekával po těch všech srači*kách napodobeninách. Díky J. Hurwitz a H. Schlossberg,tohle byla chlámka od začátku do konce. Parta zpět i se Stifmeisterem a jeho párty. Opět bezva soundtrack a jen škoda,že to všechni končí. Tohle budu pouštět svým dětem :D ()

ER

Jo,good, ale v podstatě jde o stejné téma, provařené z předchozích dílů, jen tady jsou "kluci" o něco starší a tak místo školy je tady zaměstnání,místo školaček manželky a partnerky.....ale sex zůstává (ještě že tam daly mladé "buchty"). ()

Chip89

Neříkám, že jsem se nezasmála nebo nebavila, ale prostě je to pořád o tom samém. Je pravda, že první a druhý díl jsem viděla kdysi dávno, ale to co si pamatuji mi přijde, pořád stejné jako to, co jsem viděla u tohohle dílu, pouze jsou herci starší. Když jsem viděla první scénu na posteli a ve sprše, říkala jsem si, že bych se mohla výborně bavit, nakonec to skončilo v průměru asi těch tří hvězdiček. Prostě ty blbosti, co vyváděli na střední byly více vtipné než když se to odehrává v dospělosti. Ale zase je pravda,že jsem čekala ještě větší katastrofu. Je tolik dílu, možná se dokoukám i na ty,co jsem ještě neviděla až se budu nudit:-) ()

mattpro

Tak toto vyšlo. Herecké obsadenie skoro také isté ako v predošlých dieloch, vtípky minimálne na úrovni tých starších a toľko pekných žien, že proste nejde nedať 5*. ()

Polnoch

Najlepší diel série American Pie. Oproti ostatným si zaslúži o jednu hviezdičku viac za zo, že nestavia LEN na obscénnych vtipoch a scénkach. Film je pohodový, príjemný a určite pobaví. ()

Armin82

Série několika pokračování ,,amerického koláče,, provází jedna zajímavost. Takřka všechny díly jsou na tom kvalitativně obdobně a tenhle díl není vyjímkou. Ani slavný Vetřelec krok neudržel a po druhém dílu šla jeho úroveň dolů, jako herecký um českých herců za posledních 15 let. V tom je velká síla týhle pubertální krávoviny, která nás rozesmívá už nějakej ten Pátek a jak jsem předeslal, tenhle díl má opět hodně co do sebe. Hurwitz se Schlossbergem dali mnohem víc prostoru Jimovu otci, což nebyla špatná volba a malinko se mi zdálo, že i utnuli Stiflerův slovník, ale furt je to ten stejnej magor, kterej na sobě evidentně hodně maká a je ve filmu hodně slušně vysekanej...zde si přijdou na své hlavně dámy...Nádherná Tara Reid se mi líbila už od druhého dílu, ale teď je z ní fakt neskutečný dělo... vidět takřka po deseti letech kompletní partu se všemi jejich novými vrásky, starostmi, přibranými kily a novými zkušenostmi byla rozhodně zábava, ale díl se svatbou je pro mě TOP. Nouze o hlášky nebyla, trapné a stupidní scény taky ve filmu nechyběly a přibylo zde i několik nových tváří. Myslim, že na víkendový večer s rozhádanou přítelkyní ideální film--->80% ()

ppetrnosek

Rozhodně lepší než všechny předchozí díly, ale i tady jde hlavní dávka humoru od Stiflera. Pochybuju, že by měli všechny díly takovou popularitu i bez něj. Scott je pro roli takového magora jako je Stifler jako rozený. Bez konce 83%, s koncem 75%. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011