Korn28

Po vydařených prvních třech dílech, následovala série průměrných a podprůměrných videofilmů s jinými herci. Naštěstí tuto sérii utnuli a natočili skvělou komedii s původními herci. ()

Zajija

Návrat jak se sluší a patří. Všichni jsou zpět a pořád úžasní i po tolika letech. U některých to dopadlo jak se čekalo, když jsme se s nimi rozcházeli u třetího dílu, ale někteří překvapili. Shrnul bych to slovy: "Jedna z nejočekávanějších věcí letoška nezklamala". ***** ()

carott

Stárneme. A to i naši idolové z pubertálních let. Jsme prostě starší, jak by řekl CrazyLom kocoviny víc bolí, na nový technologie je člověk levej a nový filmy často nechápe. Toto si také uvědomili režiséři a neudělali z filmu pubertální slátaninu, která se nám právě před těma x lety líbila, ale sexuálním trapasům se člověk i tak nevyhne. Je to opět správný návrat k prcičkám s velkou příchutí nostalgie ()

Knor

Bravo, Bravo!!!!!! Tak díkybohu si někdo uvědomil, o čem vlastně prcičky jsou. Po těch neskutečnejch hovnách jako Spolek beta apod., který mimochodem nemají s původními prcičkami nic společného, přišel obrovskej dárek pro všechny, kdo mají rádi tu pravou a jedinečnou prcičkovskou trilogii. Tohle dokonale sedlo, všechno se vrátilo na ty staré koleje. Hrdinové jsou pořád takový jací byli a změnili se pouze věkem. Vrátili se všichni, kteří sem patří a vrátili se ve velkém stylu. Tohle MUSELO potěšit všechny, co PPP mají rádi. Školní sraz je nádhernej, příjemnej, vtipnej, nostagickej návrat legendárních postav. Všechno to, co na prcičkách miluju se v tomto filmu vrátilo a bylo prostřeno v obrovském dárkovém balení. Jo a Stiflerova máma je prostě pořád MCBP. ()

PavelH

Všední komedie naplněná klišé až po okraj. Tuctové a levné vtípky občas vystřídá nějakej ten lepší, ale upřímě řečeno je to slabota. Charaktery jsou stejně tragický jako Sněženky a machři po 25 letech. Vidět tuhle bandu znova spolu dělat stejný blbiny jako, když jim bylo 20 u mě prostě nefungovalo. Líbí se mi ale, že to dotáhli do konce a sehnali opravdu všechny a za těch pár povedenejch scén si těch 60% snad i zasloužej ()

RAFT

Tak tenhle díl se zaručeně vydařil.Stiffler a jeho parta se vrací.Pro mě nejlepší a nejvtipnější komedie roku .Těším se na pokračování pokud bude. ()

Godhaj

,,And if you really look at me again, I will shit in your briefcase!“ Konečně se zase sešla stará parta z prvních Prciček a jak je vidět, filmu to neskutečně prospělo. Hodně tu pracuje nostalgie a vzpomínání na starý dobrý časy, kdy šlo našim hrdinům v prvé řadě o zasunutí. Je jen a jen dobře, že se hodně času dostává Stiflerovi, který se jako jediný nezměnil a možná dokonce ještě krapet zhoustnul. V druhé polovině se sice často objevují sentimentální scény a narovnávání vztahů, ale to vem čert! Protože jinak je zbytek přímo narvanej hláškama (hlavně od Stiflera!) ještě víc, než první díly. ()

sWONDER

Tak na tento film som sa veľmi tešil hneď, ako som sa o ňom dozvedel. Tvorcovia ma vôbec nesklamali, ba naopak. Rád som sa vrátil s všetkými hrdinami o tých niekolko rokov naspäť. Tuším mi tie postavy aj chýbali :) Spŕška nových nápadov a spomienky na staré časy mi urobili dobre. Naozaj vydarená stretávka a Stifler sa vôbec nezmenil. Je to pán... Finch má mamu? :) ()

VvV14

A je to tu zas. Nadlehčený a místy oplzlý humor známé party, na kterou se každý těšil. Ohlédnutí za starou partou byl nejlepší tah jaký tvůrci mohly udělat. 4* ()

Diable128

Návrat ke kořenům :) Opět humorná komedie s nestárnoucími postavami. Děj sice občas uvadá, ale tam vždy nastoupí Stifler se sprostejma hláškama, nadrženejma kecama a neuvěřitelnejma vylomeninama. Výsledek? I s časovým posunem od ostatních dílů se jedná o plnohodnotné prcičky se vším, co se jen od nich dá očekávat :) ()

Zmeo

Skvělá komedie v původním obsazení navázala na tradici, kde první tří díly celé serie skončily. Skvěléééé.... :) ()

dannyd14

Čakal som viac zábavy, prasačinky, Stifler síce bol dobrý a nenahraditeľný ako vždy, ale ostatné postavy sa už správali niekedy nelogicky a od stredu filmu sa len riešili hlúpe vzťahy. Inklinujem viac na teenagerskosť než dospelákov, avšak film paradoxne poráža prvý diel, ktorý bol pekne nadupaný, čo sa často nestáva. ()

LadyPig

Parádní vzpomínkové pokračování trilogie prciček (ano, počítám první tři díly, zbytek těží na popularitě názvu filmu). A vzhledem k tomu, že mně se prcičky hodně líbily, "osmička" mě rozhodně nezklamala, naopak byla nad moje očekávání! :) O břichabol od smíchu postaráno, viděla jsem to v kině a dlouho jsem neviděla se celé kino takhle řezat smíchy :D ()

jadran90

Od prvního dílu už uplynulo 13 let?:-o Doba je to dlouhá, číslo nešťastné, ale film dost možná nejlepší ze série. Ani ne kvůli Jimovým (narážka na podobu se Sandlerem byla trefná) trapasům, Stiflerovým kecům nebo Ozovu účinkování ve Stardance. Školní sraz nám prostě příjemně vyspěl. Kluci už nemohou být ta telata jako na škole, co ani nesní jablečný koláč. Jsou na vrcholu svých sil, mají své povinnosti, rodiny a přichází období prvního bilancování. Ubylo pití, zvracení, nadávek, ale zbylo adekvátní množství gagů. A co je nejdůležitější, humor i přátelství funguje výborně. Tady vládne Stifler a Jimův táta. Nechybí snad žádná postava z prvních dílů. Někdy je to sice jen štěk, ale i tak to potěší., stejně jako malá role Barneyho. Když to občas zaskřípe, spraví to nějaká nostalgická vzpomínka. Vždyť to mohli být i mí spolužáci. Vázne to snad jen u Oze a Kevina, kde scénář nevymyslel nic lepšího, než znovu řešit jejich vztahy s osudovými partnerkami. Výběr holek je tu jako vždy luxusní a na začátku vlastně ani nevíte, kterou z nich byste nechali udělat vám oběd. Prcičky prostě pobaví a přitom si drží svou důstojnost. ()

Nufa

Musím řici, že film byl pro mě trochu zklamáním. Především pak kvůli hodnocení, které naznačovalo, že tento díl bude z celé série zřejmě tím nejvydařenejším. Samozřejmě jsem se ale i tak dobře bavil. Film házel jeden vtip za druhým a Stifler opět naprosto dokonalý . Na první tři díly, kdy mě po skouknutí tři dny bolelo břicho to ovšem nemá. ()

Azrail

Jako ten, kdo viděl původní filmy už před pěknými pár léty, musím tomuhle filmu dát plné hodnocení. Ani ne tak za kvalitu, ale za tu nostalgii, kterou ve mě film vyvolal. Čtyři pokračování, které následovali po Svatbě, jsem zhlédl jen tak jedním okem, pár scén k zasmání, a občas nějaká ta pěkná nahotinka. Ale tu pravou nostalgii a vzpomínky ve mě vyvolal až Školní sraz. Stará parta nerezaví, opět tu najdeme spoustu skvělých scén k zasmání, hromadu trapasů a všichni hlavní představitelé makají až nadoraz, aby dokázali, že stále dokáží pobavit diváky, tak, jako před třinácti lety. Plný počet, a z radostí, tenhle návrat se vydařil na výbornou. ()

smajly

Divím se, že se z (nevím kolikátého) pokračování teenagerovské komedie nevytratil šmrnc, kterým oplýval první díl. Bavil jsem se možná i víc než u originálních "Prciček 1". Možná proto, že tvůrci se námětem i provedením řídili heslem back to the roots. Pokud chcete srandovní, přisprostlou oddechovku, u které nemusíte nad ničím přemýšlet, rozhodně doporučuji. 70% ()

ANTYCHRYST

Velká paráda. Tleskám. Návrat ke kořenům a po prvních 3 legendárních dílech, kde následovalo jen zoufalé křečovité béčkové dílo, je toto horký adept na nejlepší díl celé série. Neskutečně vyzrálé a zábavné, postavy trošku zestárli stejně jako já :) Opravdu jsem se bavil a zavzpomínal na staré dobré časy. Hodně mega nostalgické. 100 % Po shlédnutí jsem pozitivně nabušenej a povzbuzenej :) MILF .. MILF... MILF...MILF....:) :) :) Tohle mě vždy neskutečně zvedne náladu... :) Šukal jsem Finchovu mámu..... Abych nezapomněl Soundtrack jako vždy Libovka :)update 2020 130% a jeden z Top celkově filmů pro mě.. Neskutečná nostalgie.. Tohle mě prostě baví a můžu na to koukat pořád :) :) čím jsem starší tím zábavnější.. Tahle partička je obrovskej kus mého mládí kurva drát.. :) :) Milf Milf Milf Milf Milf.. :) :) prostě srdcovka ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011