Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… (oficiální text distributora)

bourec

Vůbec nechápu,co se vám na tom tak nelíbí.Mě to dost bavilo,sympaticky roztomilá K.Heigl,ani dějově to nenudí,takže i když to je už námětově x-tá kopie,film to rozhodně nesledovatelnej neni.Ještě že zdejší d(e)bi(lita),obdařená tunou bodů,která,jako už několikrát hodnotí podprůměrně až odpadově nějakej film,nerozhoduje vo tom ,na co mám čumět.To bych se poblil. 80%. ()

Juto

Z časti sa mi to páčilo, ale mohlo to byť lepšie.Tempo bolo rýchle a scény boli zachytené realisticky (dobrý strih.) Udalosti vo filme sú navrhnuté tak, aby oslovili dámy. 5/10 ()

otík

Slátanina, která nemá výraznější místo, spíše hodně hluchých míst s naprosto nevěřitelným příběhem, slušnou hrdinkou a trošku sympatickým tak trochu zlým poldou. Heigl je sympatická herečka, ale tímto filmem do filmového světa díru neudělala. Hudba: Deborah Lurie ()

ecceHOMMO

Nevydarený gýčový klon Exmanželky za odmenu. A kedže exmanželke som dal dve hviezdičky, natíska sa mi do mysle, aby som tomuto plagiátu s minimom vtipu a nefungujúcou akciou dal len jednu. Slečna nebezpečná nevie a vlastne ani nemá čím zaujať. A Katherine Heigl?...je stratená v ničote. */** ()

DivX

Čekal jsem větší kokotinu ale zase taková blbost to nebyla a bavil jsem se docela dobře. Krásná Katherine Heigl se do filmu docela hodila. 50% ()

Goldenhair

Katherine Heigl mám ráda, nelze jí upřít komediální talent a svou přítomností dokáže prosvětlit i sebeblbější film. Bohužel v tomhle případě je ve filmu pozitivem jediným. Ve zbytku není dost akce, vtipu ani romantiky, aby to zaujalo. ()

viperDavid

sračkoidní blábol. Nechápu jak něco takového mohli natočit, jediné plus je to, že Heiglová je hezká holka. Tak za snahu 2* ()

Pavlínka9

Jak se obyčejná holka bez práce dostane k tomu, že loví zločince za peníze, dostane bez problému zbraň a a jakoby nic ji nosí v kabelce...Heigl je sice kočka, ale tenhle film je slátanina, která by "normálně" trvala tak 40 minut, jelikož tak dlouho by ona vydržela dýchat v tom prostředí. Co ale stálo za to byl pohled na Jasona OMaru, který byl neskutečně k sežrání a jen jsem každou chvilku čekala, kdy to oba dva nevydrží a bohužel "vyšetřování" půjde stranou ;) Taková lehká oddychovka na sobotní odpoledne, kdy venku prší a teplý čaj Vám chladí dlaně :) ()

Narya89

Smutne stupidní, absurdně jednoduché a bez spetky vtipu. Škoda, ze se dva mne sympatičtí herci Heigl a O'Mara snížili k takovému braku. Film jako tento je zbytečne točit, protoze nezaujme a nepřinese nic nového. Jen dalsi výplod masové kultury ()

strelenaL

Jedna hvězdička za to že nedošlo na hollywoodské dostaveníčko "muchlovačku". Zápletku vytuší divák hned na začátku. ()

kolemjdouc

Kupodivu jsem u filmu vydržela.Chvílemi docela vtipné hlášky.Chvílemi utahaná nuda.Ale jinak nic moc.Všechno co je ve filmu poutavé je v traileru ()

jasiska

Som veľký fanúšik knižnej série, čiže mnohé veci (ako budovanie charakterov postáv) neboli pre mňa potrebné. Skôr som hodnotila ako hodnoverne knižku filmári spracovali a nemôžem inak, ako uznať že sa mi výsledok páčil. Nevyzerá to síce, že by sa chystali robiť pokračovanie, ale ja by som sa určite potešila. ()

ThomasCrown

Jedna veľká nuda, zchuti som sa zasmial raz, herecky absolútne nevýrazné, až na prsia Katherine Heigl, ktoré svoju úlohu zvládli na výbornú. Čudujem sa, že to nie je direct-to-video. ()

gumolit

No otrochu viac lepšie než film podobný Exmanželka za odmenu a nebyť pôvabnej Katherine Heigl , ktorá už by sa mohla stať aj dobrou herečkou nebyť jej iních prednostnejších tvarov tak to nestojí za veľa !Prvá hodina je dosť o ničom a tá polhodinka sa celkom vydarila aj ked skôr by sa to hodilo na nejaký Tv film. ()

Phorbo

Divím se že Heigl vzala tendle scénář, ale možná je v kriti nebo kdo ví kde. Film toho moc nepřinese, spíš vás připraví o čas. Já osobně jsem ho viděl asi na pětkrát po částech a vůbec nevadilo, že jsem si to pustil někde jinde. Neděje se tam toho tak moc, příběh je klasicky slabý a frajírek na konci se ke všemu přizná, sám od sebe. proč by to dělal? Každopádně je to místy lehce vtipné, ale ne až tak, že bych se tomu aspon zasmál. Jen mi vyskočil koutek rtů a to bylo všechno. Po technické stránce věci můžu tak komentovat pouze kameru, která místy stála za to, ale těch míst bylo poskrovnu. Klasické cliché záběry už tady byly mnohokrát... ()