Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

skrblik007

skrblik007 (hodnocení, recenze)

bez hlavních hrdinů bych tomu dal slabší čtyři, ale vždyť tam jsou legendy! a všechny pohromadě! takže zkrátka děj neděj 5*. 

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

mno................ Mě film bavil :) Lundgren se mi zdál jako největší borec :D a vždycky když měl náký výstup, tak mě položil. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

murthags: To bolo univerzálna hypotéza, ktorá sa už naplnila. Teraz ide o to koľko to zarobí. Lebo od toho sa bude odvíjať rozpočet, rating, obsadenie...

murthags

murthags (hodnocení, recenze)

ywo666: já jsem zase slyšel že trojka už je potvrzena

 

hefooWacoslav1:  a vy dva jste ale pako, co je vám do toho že se to některý lidem se to nelíbí tak jako ty, boha proberte se z reality.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Tak tak. Vysoké hodnotnie možno trochu poteší, ale vcelku je to jedno. Dôležité sú tržby. Od nich bude závisieť, či a za koľko sa natoší 3

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Dole to pôjde, lebo v prvom rade sa na to nahrnuli fanúšikovia akčného žánru a dávali vysoké hodnotenia. Takto to je u každého filmu. Ale neviem prečo to tu niektorých tak sere, však keď sa mi film páčil, tak to je pre mňa najdôležitejšie a nie nejaké hodnotenie na čsfd. 

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ale no taaak chlapi... triezvo... ja som spokojny z hodnotenim. Film ma 87 % pri bezmala 4000 hodnoteniach... ak ho bude hodnotit ako jednotku 25 tisic ludi moze uplne vypadnut z top tristo. Trteba si uvedomit ze doteraz hodnotili prevazne fanuskovia zanru ktory na to sli do kina a tesili sa na to. Ale ked pride DVD a DVDripy bude to hodnotit kazdy... aj fanusik marveloviek a podobne. Takze nemajte velke oci ze sa to udrzi v tom tristo. Uprimne mne je uplne jedno kde ten film skonci... mne sa neskutocne pacil a dolezite je ze zaraba. To znamena ze bude trojka a to je vsetko co potrebujem vediet. To ze ci ma na csfd 87% alebo 78% je posledna vec co ma sere... a mala by aj vas...

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

Ide to dole lebo to začali hodnotiť Ľudia typu 5* pre twilight a pre artove filmy, pre sračky od Larsa von Tiera atď...pochybujem, že človek ktorí vživote aspon raz držal činku v ruke alebo špotuje tomu dá menej ako 4*....žial bohu keď sa pozerám na niektorých "chlapov" brucho čistý pivňas a ruky jak špajle ...takže to bohužel pojde dole :-((

A komentár pána Červenáka, pred týmto filmom som ho uznával, že vie proste ale po komente tohto filmu vie veľké hovno(aspoň čo sa týka tohto žánru).

shootThemUp

shootThemUp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: Když čtu tvé příspěvky, tak se stydím, že jsem člověk, jsi to nejretardovanější stvoření, jaké jsem kdy potkal.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Do pihele uz az 110 nej film kurva zacina se to propadat to se mi nepozdava...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

PS vysvetleni pro vsechny co by nerozumeli memu prechozimu prispevku tento inteligentni uzivatel na jehoz prispevek jsem reagoval se jiz snazil pred casem do teto dizkuze nasrat se zjevnym umyslem vytocit vsechny fandy tohoto filmu a kdyz mu dosli argumenty zacal mi psat kydy typu ja sem ignorant akcnich sracek ty jsi zase ignorant ceskeho jazyka a interpunkce a podobny hovna ano ma pravdu to jsem ale koho to zajima do pici?! jenom tu na nej prosim vas nikdo nereagujte obetoval jsem se za vas aby jste to vedeli...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

shootThemUp: Spatna akce a debilni omacka? videl jsi stejnej film jako my?!  pokud ano je nacase aby ses radsi sel zapojit do dizkuze o interpunkci tady se z tebou nikdo bavit nebude... ja za normalnich okolnosti taky ne ale jsou dve rano mam kapku vypito tak proc si nezaspasovat...

shootThemUp

shootThemUp (hodnocení, recenze)

Nevěřím vlastním očí, vaše stupidita nezná mezí. Chápu, že tomu všichni odpustíme špatnou akci, debilní omáčku okolo a zoufalý nedostatek fightů z ksichtu do ksichtu, poněvadž hodnotíme srdíčkem, žejo, chápu to, ale vůbec uvažovat, že by to mělo mít nad osmdesát procent, ba dokonce stálý flek v top třista? Zapojte mozek proboha živého!

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

SeBig: Kdovi na co koukal podobni odbornici to tu jenom dokurvi do hajzlu vim ze sem sprostej jak kanalnik ale sere mne ze to asi do ty top 100 nepronikne pritom to tam patri ale vykladejte to nekterym radobyintelektualum tady

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Shakers: Taky nechapu jak muze nekdo neco takoveho napsat... ten tvuj pocit ti verim ja zazival to same

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ešte pred tým ako som išiel do kina som čítal Cevenakov kometár kde píše: Akčné scény sú 10 minút na začiatku a 15 minút na konci, mizerne zostrihané, nevygradované, neveľmi zaujímavé. Poviem vám ... keď som sedel v kine mal som husiu kožu, čo sa mi pri akčných filmoch nestáva. Fight Adkins vs Statham, JCVD vs Stallone či pohlad na svatú trojku ako kosia nepriatelov na letisku ... paráda.

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

SeBigskrblik007: Pokiaľ viem, tak to zarobilo doteraz niečo cez 274 mil.

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama