Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Dado

Dado (hodnocení, recenze)

manonfire: A to si myslíš, že ma urazíš. Veď svojim výstupom si len potvrdil pravdivosť mojich slov. A akéže knihy ti vychádzajú? Alebo si odrazu zabudol ich názov, alebo to nebudeš môcť na tejto diskusií prezradiť?

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

korbitch22: To je zajimavy ja JCVD moc nemusim a mozna prave proto nebo kdovi proc se mi tu libil snad nejvic co jsem kdy videk mas pravdu v tom ze mel dostat vetsi prostor to bezesporu a ta bitka mne taky lehce zklamala ale jinak si myslim ze do tech asi 15 minut nacpal maximum co se dalo zeru vsechny ty jeho kecy i gesta i to jak je ultimatne zlej mne uz se dlouho nikde nelibil tak jako tady ps jak by ta bitka dopadla v realu je otazka ja myslim ze by Stalloneho ztriskal ale tohle je film kterej je Slyovi postavenej na miru takze to mohlo jenom tezko dopadnout jinak

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

manonfire: já věděl že Damme nemá šanci,ale doufal že jeho role bude větší,i záporák se dá udělat tak,aby měl charisma,jenže Damme je tady zlej kašpárek,bez charakteristiky a příběhu,aby vynikli ti hláškující stařečci :) které mám sice rád,ale Van Damma mnohem víc.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Korbitch ad souboj Sly vs JCVD. Tak už víme odkud vítr fouká a přivál tvé zklamání:)))))

Jinak já dal sice Exp2 čtyři hvězdy, ale naprosto souhlasím s tvým porovnáním s Rambo 4. Ten film měl všechno. Exp. mě pobavili, ale poslednímu Rambovi nešahají po kotníky.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

V jedej recenzii to presne vystihli: 

Pokud máte chuť na seriózní akční film, hledejte dál. Tohle je zábavná ptákovina starých lišáků, kteří se rozhodli, že pobaví sebe a své fanoušky. Všechno exploduje, samopaly jsou obří, osamocené kulky trhají končetiny a hlášky jsou tak pitomé, až jsou cool. 

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: nepotřeboval bych ani tak duchaplnější scénář,jako lepší lokace a trochu nějakého napětí,které se teda nedostavilo a já se v kině i celkem bavil,neřikám že ne.Pořád sme se těm hláškám tlemili,ale já,jako velký fanda Van Damma jsem neskutečně zklamaný z jeho postavy,z mála prostoru,žádná jeho historie nic a u finálního souboje,kde ho master Stallone trapně poníží,místo pořádný bitky jsem šel do kolen.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ja bych zase rekl ze do jednicky proste srali moc filozofie a kecu az to byla misty nuda ty rozpravy o dusi zivote... ja nevim do akcnich filmu bych to necpal muj nazor treba Rambo 4 je vyjimecnym pripadem kdy se podarilo skloubit dobrou myslenku z dobrou akci ale takovych moc neni... jestli je toto nenaplneny potencial nevim jak by vypadal ten naplneny ale mne tam proste promakanej scenar nechybi takhle to vidim ja

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

že u akčního filmu nejde o příběh je nesmysl. podívejte se třeba na posledního Ramba,který je příběhově výborný a má i nějaké poselství. Neřikám,že si téhle party nevážím,jen se prostě musím divit jaký potenciál v tom byl,jak málo jsem jako divák dostal a jak prostě celkově málo vám stačí,abyste se z toho posrali a neskutečně neobjektivně film přeceňovali,to je celé.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Prej mentálek. Tenhle mentálek vyučuje a vychází mu knihy, ty amatére života jako takového.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Dudu_: To mi říká mi dítě? Já jsem zde a na "příbuzných" diskuzích podal moře argumentů. Ale kvůli jednomu cucákovi, kterej si hraje na internetovou mravnostní policii a druhému blbečkovi, kterému připadne jako čupr akce, když se do ráže dostanou čubky, jako Kate Beckinsale, nebo Keanu Reeves...zatímco pro skutečné chlapy a legendy akce má slovapohrdání a vejšplechty o důchodcích.......Tak kvůli těmhle borcům se opravdu nehodlám namáhat k čemukoliv jinému, než pravidelnému je poslání tam kam patří.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jo a jeste jedna vec netvrdim ze se ten film musi vsem libit ja si ho uziju a hnidopisalci mne nerozhodi ale nazor ze dobrej akcni film potrebuje neco jako dobrej pribeh je totalni kravina sorry ale je to tak

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Shakers: Mas pravdu ja taky ve filmech jako Komando Rambo Kobra apod zadnej pribeh nepotreboval a Expendables jsou presne tim snimkem ktery temto kouskum vzdava hold mne se taky styska po starych casech...

Dado

Dado (hodnocení, recenze)

manonfire: Si fakt veľký frajer, skutočný prototyp internetového hrdinu, ktorý nedokáže argumentami podložiť svoj názor, tak radšej bude ostatných urážať.

CatcherBlock

CatcherBlock (hodnocení, recenze)

manonfire: Mě nevytočíš...:D Je jasný, že jsi žalostně ubohej mentálek, co nerozumí filmu...:D Smaž se v pekle...Amatére:D

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ked sa ludia stažujú na príbeh tak asi fakt nechápu o čom je tento film ... ach jaj kde sú tie staré časy ...

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Catcher....Ty víš dokonale, co je to akce tak  možná když klečíš na kolenou a staráš se o tři-čtyři nápadníky.

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Akaforty: ne nejsi jediný, když jsem viděl ty efekty prskal jsem smíchem. Strašně sem se na film těšil a je to prostě tupej nesmysl,kterej akcí nudí,je nepřehlednej,debilně sestříhanej a režisérsky tupej. Nechápu že lidem stačí tak strašně málo, aby to vytáhli na 87%. Mohlo a mělo to být mnohem epičtější.

CatcherBlock

CatcherBlock (hodnocení, recenze)

manonfire: Lásko já vím dokonale, co je to akce...Nebudu se tady s tebou hádat...:D No comment...:D

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Catcherblock: Říká fanda Matrixu, Underworldu, Pána prstenů:)))))))))) Ty opravdu nemáš šajn co je akce. Natož co je trapná a dobrá akce. Radši bejt tebou držím kušnu.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Polozte si zakladni otazku co jste od toho filmu jako cekali? parta duchodcu to mozna je ale chci videt kdo z vas v jejich veku by zvladl to co oni tohle je film pro fanousky oldscholovy akce tezko se to vysvetluje nekomu kdo bude resit chyby a hledat na tom hnidy kdo chce ten film bit ten si hul vzdycky najde ale napsat ze akce je smesna po vetsinu stopaze nuda to mi prijde kapku mimo co mne se tyce a myslim ze minimalne tech dalsich 246 fandu tohoto filmu vam to potvrdi tady uz jenom ta nostalgie funguje vyjimecne svata trojice pohromade plus masakr na letisti takova akcni scena tu dobrych 10 let nebyla a jestli od toho nekdo cekal brilatni scenar skvely herecky vykony a promakany atleticky kousky asi byl na nespravnym filmu

Příspěvek byl smazán administrátorem.

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

přesně,jako komedie to funguje,jako akční film je to trapné a Van Damme nemá žádný prostor. Je sice hezký,že sme se u hlášek tlemili na celý kino,ale u akce všichni zývali.

CatcherBlock

CatcherBlock (hodnocení, recenze)

Bohužel Expendables 2 je zklamání na plný čáře...Je to průměr průměru a ničim nevybočující film, kterej vůbec ničim neupoutá diváka...Akce průměr, neni o co stát...Příběh neoriginální a po většinu stopáže nuda...Záporák Van Damme ušel, ale měl málo prostoru...A celej film je jen poslepovanej výstupy akčních hrdinů, kteří tohle měly natočit, před zhruba 25 lety...Je to parta důchodců, který si hrajou na drsňáky, ale je to spíš dost komický a vtipný...55%

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

korbitch22: Čo už. Nemôžu sa zavďačiť každému. Ja som tam našiel asi milion chýb a ešte viac "potencionálnych vylepšení", ale napriek tomu som sa bavil každú minútu. A bavilo sa celé kino. Pri Chuckovi ľudia vrieskali smiechom. Po konci mi bolo smutno a chcel som viac. A ešte dva dni my trvalo kým som sa z toho spamätal. Niektoré filmy mi zídu z mysle. U exp2 si aj po 10 dňoch viem vybaviť  väčšinu scén. A to niečo zamená.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Hele LIDI, všimli jste si, že na začatku jak Stallone přijíždí s ostatníma, má vousy přesně takové jako v jedničce a najednou když osvobodí Schwarzeneggera tak je má kratší ??

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Podla odhadou Expendables 2 za výkend v Amerike zarobili dalších $3,030,000 čím dosiahli métu 80M v USA.

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama