Marator

Mám rád tuhle partu akčních důchodců. Natočit film plný těchto bardů jsem vřele vítal a také jsem se u něj výborně bavil, ale z tohoto pokračování se vytratilo kouzlo. Bylo tlačeno hodně na pilu a celé to bylo takové kostrbaté. Vtipy hodně laciné a hlášky chabé. Arnoldovo "já se vrátím" by bohatě stačilo jednou. U čeho jsem se pobavil? Když přišel na scénu Čenda Noříš a parodoval sám sebe.Suma sumárum: Ačkoliv začátek vypadal hodně slibně postupem času dědouškům slábl dech. ()

TaNya_

Realita předčila očekávání.. Celá skupina starých dobrých ''hrdinů'' v jednom jediným filmu - no kdo by tomu neodpustil tu trošku klišé. Pěkně tam dosadili pohlednej obličejík Liama a ať nespoileruju, tak zloduši si zaslouží pořádnej trest. Perfektní demoliční scéna na letišti :D, nebudu asi přemýšlet kolik tak vystříleli nábojů. Chuck Norris řekl pěkný vtip a díkybohu o moc víc prostoru nedostal, takže ani to mi film nezkazilo. P.S. Bruce a Arnie v pidi autíčku jsou dokonalí! ()

1mArc0

Pre fanúšikov akčných filmov, je to sviatok sviatkov,cream della cream alebo strebodob, čoho si môže fanúšik priať. To herecké obsadenie je pre fanúšikov radosť nevídaných rozmerov. Ak chcete dostať maximum z , tak práve 2. čuduj sa svete, tí majú nevýslovný odpor k akčným filmom, vás aj osloví Síce stále je to viacej guliek, ako dobrých scén, čo už taká hovadinka, ktorá aj pobaví. Má všetko, čo majú akčné filmy okrem tých výbuchov a striel. Magnet na peniaze. Skúste si spočítať vypálených guliek, zo všemožných druhov zbraní. /70 %/ ()

Sammy.Boy

Málokdy se stane, že by byl druhý díl lepší jak první. . .těmto (ne)postradatelným týpkům se to podařilo! Ještě víc akce, ještě víc hlášek! ()

milwaukee

Entree Chucka Norrise bylo více než impozantní. Teď už chápu, že je sólista a vystačí si sám. V tom případě netuším, proč tam oxidoval zbytek týmu :-) ()

PhoenixSwan

Sice se Jean-Claude Van Damme ani Chuck Norris za svou dlouholetou kariéru stále nenaučili hrát, ale jako přírůstek do rodiny Postradatelných ideální. Mimochodem, jaký fanoušek akčňáků by nechtěl vidět vedle sebe stát Ramba, Terminátora a Johna McClanea, jak to spolu hezky kosí? Já nepřestávám vycházet z úžasu hlavně při bojových scénách Stathama a jeho nožíků. ()

Kopite

Po jednotke ktorá priniesla slušný akčný odvaz som si, asi ako väčšina, sľuboval ešte niečo viac - nasvedčovalo tomu hlavne poriadne nadupané herecké obsadenie. Čo som však dostal? Totálnu zlátaninu všetkého len nie niečoho, čo dáva hlavu a pätu, poniektoré postavy fungujú na báze "poď si zahrať, niekde ťa šupneme, budeš na plagáte," príbeh je až príliš plytký a aj napriek tomu, že tie veľké mená divákov do sál pritiahnu, nič viac mu nedajú. Podstatne horšie ako prvý diel a o triedu horšie ako Rambo IV. ()

vieriX

Oproti jedničce je tady toho mnohem více, více Arnolda, více Willise dokonce i Chuck se tu objeví a není vůbec pro smích. Akce se mi zdá mnohem přehlednější než v jedničce scénář tu je, ale to zase není tak podstatné hlavně že se Stallonemu podařilo ještě přidat pár hvězd navíc oproti jedničce. Jo aspoň podle mě je Van Damme jako záporák naprosto skvěly vyloženě si to tady užívá a právem jen škoda, že v trojce se neobjeví z důvodu, který tu nebudu říkat. Nevím co by trojka mohla ještě více nabídnout snad jen Wesleyho Snipese a důstojně tuto trilogii ukončit. ()

Eraser

Objektivně - je to o trochu horší film než první díl. Ale herecká sestava a obrovský nadhled z toho dělá i napodruhé neskutečnou podívanou. Úvodní předtitulková scéna je naprosto dokonalá a povyšuje Expendables 2 minimálně o level výš než byla jednička. Je moc dobře, že Stallone přenechal režisérskou sesli Simonu Westovi, protože ten ukazuje, že když má nad sebou pevnou ruku (u Con Airu to byl Bruckheimer, tady Stallone), tak dokáže skloubit humor a akci jako málokdo. Stallone znovu dokazuje, že je od svého comebacku v roce 2006 neochvějnou jistotou, a ví naprosto přesně co od něj jeho divák žádá. Dvojice Stallone - Statham funguje i napodruhé skvěle, bohužel mají oproti prvnímu dílu méně společných scén. Jet Li se tentokrát objeví velmi krátce, pouze v úvodní scéně. Naopak Dolph Lundgren dostal trochu více prostoru, a rozhodně to není na škodu. Jean-Claude Van Damme si svého záporáka evidentně užíval a závěrečná bitka Stallone - Van Damme je skvělá. Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis měli tentokrát také větší prostor a využili ho naprosto dokonale. Ale největší hvězdou filmu je Chuck Norris. Už při svém nástupu na scénu dokázal, že všechny vtipy, které se o něm vyprávějí nejsou jen vtipy, ale holá skutečnost. Dialog - Stallone: Buď zdráv, Bookere, dlouho jsem tě neviděl. Slyšel jsem, že tě uštkla kobra královská. Norris: To je pravda. A po devíti dnech krutých bolestí zemřela - je pro fanouška splněným snem. Proč jsem tedy na začátku napsal, že dvojka horší než jednička, když se tady rozplývám v superlativech? Po skvělé předtitulkové scéně filmu spadne řemen a rozjede se opět právě až příchodem Chucka Norrise. Na trojku se těším, už sice ne tak nadšeně, jako jsem se po shlédnutí jedničky těšil na druhý díl, ale když Stallone a spol. příště zapracují trochu víc na scénáři, rád se na tuhle partu podívám ještě jednou. ()

Eilem

Vyborny mix vtipnosti a starej dobrej akcnej klasiky.Niektore hlasky efakt stoja za zapamatanie.Zakomqpovanie vtipu o chuckovi norisovi som necakal veru ani ja.:-D. Herecke vykony na ake sme zvyknuty. AQrnold sa mi pacil najviacj. Tesim sa na trojku. 75% ()

mig21

I'm back! Arnie, Chuck a JCVD jsou super oživením party z prvního dílu! Škoda, že Jet-Li si dá Čínu s sebou a už se nevrátí ;-) ()

george82

Ještě větší nářez, než jste doufali. Hlášky jako za starých časů. Van Damme v roli záporáka naprosto dokonalej a nelítostnej. A nejlepší na tom všem je, že se parta starých cápků se dala dohromady a Chuck to prostě dostal celé na lopatky. MASAKR. Díky Sly. ()

Mistr_Moon

Stará dobrá klasika. Sly se rozhodl nám opět ukázat, že ještě nepatří do muzea, a světe div se po průseru z jedničky se mu to konečně povedlo. Tohle je jeden z mála filmů, kde více znamená lépe a tak tu máme více akce, více vtipů a i ty násilím vecpané rozhovory zde nepůsobí fádně a mají něco do sebe, většinou vyústí ve vtipnou pointu. Westovi se konečně podařilo natočit od Con Air pořádný akční film, který dělá poctu svému žánru. Akorát nesmíte přemýšlet nad tím, kde se v Albánii vzal Chuck Norris... a vám co se film nelíbil nezbývá než říct: Rest in pieces ()

pery352

O 100% lepší jak první díl. Ještě dlouho budu citovat hlášky z tohoto filmu a používat Rest in pieces. Celý film jel na plné obrátky, že jsem ani nechtěl uvěřit, že už je konec. prostě akční film roku 2012 ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky