Martineq15

ALL IN ONE. Prostě všechno v jednom, v tom filmu nic nechybí. Stallone, Statham, Lundgren, Van Damme, Schwarzenegger, Willis a Chuch Norris to myslím stačí jako pozvánka k filmu. Dlouho jsem na tenhle film čekal, a splnil mé očekávání. ()

dalibor_v

Pozriem si ľahké filmy, nezmyselné filmy, filmy bez deja ale pri tomto som po prvých 10 minútach fakt uvažoval že to vypnem. Nakoniec som to dopozeral, len kôli tomu že som tam chcel nájsť tie vysoké % v hodnotení úživateľov na celom svete. No žiaľ nič som v tomto filme nenašiel. Pripadalo mi to akoby sa aj autor držal všetkých tých vtipov o Norrisovi. Možno by som k žánru filmu pridal ešte / komedia . Hodnotenie - dobrá kampaň, špeciálny film pre špeciálnych divákov... ()

khdb

Úplná špička.Ten kdo nezažil boom akčních filmů po revoluci nepochopí.Tehdejší akční hrdinové si dělají sami ze sebe srandu.V té době se nesnesl Arnold se Stallonem a pak po 20-rádoby-letech spolu natočily bezva biják. ()

Recoba odpad!

som ochotní dať 5 *****, ale len v prípade, že tento film bude zaradení do kategórie, OBR PIČOVINA PRE SLABODUCHÍCH, v tom prípade bi som sa klonil k višiemu hodnoteniu, lebo 82% k dnešnému dňu (06.02.2013), je málo. I keď je pravda, že sa mi film ešte dopozerať nepodarilo a je možné, že tento "briliant" môže mať i drobní kaz. Niekomu tu pekne jebe. ()

Lodovico

Mentálne nenáročný film, ale inak dobrá zábava. Obvykle by to bolo na 3***, ale dôchodcovia /a senior Norris 72rokov/ dávajú zlosynom na prdel, a dobre sa na to pozerá. Bez Expendables3 by tu bola nuda, dúfam, že budú aspoň na tejto úrovni :-) ()

rihyyyyy

Po prvním díle, který mě nějak příliš nezaujal jsem od tohoto filmu moc nečekal avšak po shlédnutí jsem byl příjemně překvapený.. Mnohem lepší než jednička .. 84 % ()

fabaj

Přehlídka ničeho, většina herců zářila ve filmech ještě dřív, než jsem se narodil a rozhodně by se před kamerou už ukazovat neměli. Akční film? Podle čeho? Žádná pořádnou akci jsem neviděl, začátek dobrej, konec taky a ta hodina mezi tím jako co? Lundgren celej film vypadal, jako by si právě šlehnul, Arnold utrhne dveře u auta a kdo čekal na slušnou "zábavičku" v podání Statham / Adkins byl určitě stejně zklamán jako já. Zase se potvrdilo "všichni mají na triku Supermana, ale Superman má na triku Chucka Norrise." "Tohle přece patří do muzea! Stejně jako my všichni!" myslím vystihuje celý film. =) ()

Ruffus83

Čtyřhvězdičkový masakr! Začátek filmu mě trochu vyděsil, ale dalším postupem se z toho stala skvělá zábava. Vynikající je zde D.Lundgren, samozřejmě i S.Stallone. Závěrečná scéna s Van Dammem je skvělá. Arnie taky velice vtipný, škoda že Chuck nedostal více prostoru (stálo by to za to). Historka o kobře se už teď stává legendární... Jedna z nejlepších parodií na akční filmy. ()

dobrey

Pardon, ale tahle záplava vyčichlých rádobyherců mne neoslovila. Žádný děj, předvídatelné zápletky, očekáváné konce. Pro mne velké zklamání. Na jednu strana snaha viditelná snaha o zlehčení sebe sama a nadruhé totální topornost. Zasmál jsem se jednou a doslova film protrpěl. Nastavovaná kaše něčeho co dnes už nefunguje. Tři za vzpomínky. ()

majorzeman13

Tak toto je opravdu filmová lahůdka - několik akčních veteránů z 80 a 90 let,kteří jsou prostě boží.JCVD tu předvádí dost možná asi svůj nejlepší herecký výkon a v roli záporáka je parádní,cool borec. Svatá trojice Sly,Arnold a Bruce to je potom bez debat . Finální boj Sly vs Van Damme je třešinkou na dortu tohoto výbušného,explozivního akčního filmu. ps: Chuck Norris je též fajn a ta jeho hláška o kobře!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nehorázně moc jsem se pobavil u tohoto filmečku!!!!!!! ()

Tomatec

Táta má rád veterány, já taky. To platí i o této partě, pokus o návrat se vyplatil, film má úspěch. Samozřejmě za to můžou herci, nostalgii nelze upřít. Jde o to, že je to podaný celý jako vtip a film je v duchu pěkně udělanýho fóru, krásně si z nás vystřelili a tak to musíme brát. I kdyby tam stál rambo s arnoldem a čurali do pisoáru bude to mít úspěch, nešlo vůbec o děj, ten jsem tam nenašel, scénář proběhl hlavou Slyho, když šel nakupovat toaletní papír, ale měl jsem z něj radost, krásně se na něj koukalo. Stalone ukázal, že umí hrát, začalo to už v Rambu 4, pokračujíc přes jedničku po dvojku expendables, zraje jako víno a já si to užíval. Ještě se dá zmínit o kurýrovi, jinak ostatní tam byli spíše do počtu. Film ve stylu rozstřílejte všechno na sračky měl spád a člověk nemusí o ničem přemejšlet, ale na čtyři hvězdy to není. ()

rudla.scrat

Porad slusna zabava a akce. Nejvice me pobavil Dolph Lundgren s hlaskami a chrapanim. I JCVD je slusny zaporak. Tahle parta se neztrati. ()

Expendable2

Doslova super akční thriller nadupaný skvělými hláškami ..... I když se jen tak procházím venku , na spoustě míst se o tomto perfektním dílu lidé baví a dost hlasitě. A téměř každý fanošek akčních filmů si zde najde svého oblíbence. Musím říct ( ne jen za mě) , že tento film si nezaslouží nic horšího než je 5 hvězdiček ... podle některých je to i nejzábavnější film posledních 10 let a to je co říct. Určitě všem doporučuji ....... ()

JerryPilsen

žhavé výstřely 3.ještě větší blbost než jedníčka.kdyby v tom nehrála ta banda známých hvězd tak po tom většina zde přihlášených ani neštěkne. ()

Ibra

Preboha... veď tento snímok nemá hlavu ani pätu. Že terminátor kosí všetkých nepriateľov ako nič pochopím (možno ešte Chuck Norris), ale ty zlý teroristi strieľajú snáď horšie ako somálsky piráti. Kde sú tie časy Ramba, Terminátora a podobne :(. ()

marcelinos

Náááářez,kterej se musí líbit všem fandům akčních ikon !.Jak řekl Sylvester,dát dohromady takovou partu herců se nikdy nepovedlo a nikdy už nepovede,takže každej díl je svátek pro všechny fandy.Už nám neni 20,tak si ze sebe aspoň budeme dělat prdel...úžasný :) Tenkrát mě hodně zamrzelo,že to neklaplo u JCVD a v jedničce nebyl...ale teď si to myslim vynahradil dvojnásob a jako záporák byl jedinečnej.Klobouček dolů,protože už jsem nevěřil,že by se nějakým filmem zase vrátil. Nezbývá než se těšit na trojku a sice se Stevena bojim,ale kéž by ho tam dostali :) ()

jericho001

Tak jestliže jednička byla skvělá,tak dvojka je famozní.Užíval jsem si to od začátku až do konce.Sly a spol opět dokázali že jsou akční superstar a že na to pořád mají.Van Damme je jako hlavní záporák opravdu přesvědčivý a zahrál to opravdu skvěle,Dolphík jako věčně našmelenej veterán s diplomem taky neměl chybu.Mno a když vtrhl na scénu Arnie,tak to nemělo chybu.Jeho a Brucovi scény byli perfektní,ať už to bylo utržení dveří od smartu,nebo když si vyměňovali své nejslavnější hlášky.A střílečka v hale měla kulervoucí náboj a já si jí užíval od začátku až do konce.A taky samozřejmě hláška o kobře královské která za pět dní umřela ukrutnou bolestí byla geniální.Pro mě jeden z nejlepších akčních filmů za posledních deset let a už netrpělivě čekám na trojku.Takže plná palba hvězd. ()

kika

Perfektné. Je milé vidieť akčných hrdinov mojho detstva pokope. A Chuck Norris - tak ten to "zabil" - v dobrom slova zmysle. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky