Dara

Krátkometrážní / Horor / Komedie

Indonésie, 2007, 27 min

No mňa zarážalo to, že som nevedel či sa mám smiať alebo byť zhrozený dakedy. Bol som prekvapený ako sa mi páčila aj napriek tomu, že som videl čo robila. Bol som unesený z jej pôvabu a ako všetko robila s určitým nadhľadom. Ten vtipný nevydarený večer ma pobavil no to čo porobila ... Nádherná ale taká nebezpečná, že dovidenia.(8.3.2015)

Shareefa Daanish alá Lucy Liu alá Sweeny Todd: Ďábelská kuchařka......výborná řezničina! Yuk! ;)(12.6.2013)

Tak poslední snímek z šesti kousků indonéské hororové kompilace Takut: Faces of Fear se mi také líbil (už se těším, až to uvidím celé). Dara je vážně docela kost a tak se ani moc nedivím, že se u ní dveře s nápadníky otevírají docela často. Trošku pohoštění neuškodí, jenže druhou fázi této návštěvy si určitě všichni představovali trochu jinak. No a díky bohu byla pěkně krvavá, což já mám rád. Atmosféra měla slušné tempo, i když pravda občas muselo napětí ustoupit „dojemným“ chvilkám (kupříkladu snaze se zachránit z okovů), což jsem očekával, že bude nahrazeno, pořádným masakrem. Ten se bohužel konal jen napůl. Ale i tak jsem byl spokojený. Zvláště ten „dojemný“ závěr byl cool.(23.7.2014)

Téměř všechny brutální scény nejsou zobrazené přímo před námi, ale v našich myšlenkách. Pokud by tohle vzniklo v evropské scéně, Evropani by byli připosraní! ++ Kdyby byla hlavní představitelka Melanie Rios <3 a přidala by do DARY úlohu, kterou umí bombasticky dobře (sex), tak by to bylo za 5*!(18.7.2013)

Nikterak originální ( podobných kousků už tady bylo víc ), ale přesto zábavná podívaná. Troufnu si říct, že i pro slabší jedince, protože gore je ( povětšinou ) mimo kameru, takže musí zapracovat fantazie. Lehce krvavá, napínavá i dojemná story, která má optimální stopáž. Navíc je Shareefa Daanish docela kus, takže pokoukání je o to příjemnější.(18.9.2016)