Svět po zániku

• USA The Day

Deset let po apokalypse se světem toulá pětice přeživších lidí, kteří se snaží najít bezpečné místo, kde by mohli začít nový život. Konečně by tak mohli přestat utíkat před kanibalskými kmeny, které jsou jim na stopě... (TV Prima)

frantad

Mĕ se to líbilo, bylo to zajímavé, mĕlo to šmrnc. Na můj vkus jen moc scén potmĕ a ty tradiční multikulturní kvóty. Takže jeden bodík dolů. ()

guruPechy

Příjemný film, který mi připomenul Cestu. Stejně ponuré, stejně beznadějné, prostě jeden den, kdy máte konečně střechu nad hlavou. ()

fabregas1

Nenápadný a nenáročný kousek, který potěší i zklame, který nudí i zabaví, kde je i není atmosféra. Na jedo podívání se to dáááá. ()

Bohdy67

Pořád jsem tak nějak čekal, že padne alespoň zmíňka o tom co se stalo a proč se z lidí stali kanibalové. Toho sem se sice nedočkal,ale zase oceňuji,že ve filmu nebyli zombie,které jsou teď skoro všude. Jinak vcelku nemastná neslaná akce,sice bez hluchých míst,ale taky bez nějaké větší dávky adrenalinu. Když se člověk večer nudí,tak tímhle slušně zabije hoďku a půl. 44% ()

Memfiska

Po dlouhé době zajimavý námět postapokalyptického filmu. Film mě chytl hned ze začátku a až do konce nepustil. Výkon Ashley Bell, oproti ostatním hercům, byl skvělý. Atmosféra byla správně ponurá a filmu velmi sedla. ()

Vozy

Film, který příjemně překvapil. Žádný těžký děj, přijatelná délka , super atmosféra a k tomu skvělá muzika. Za závěrečnou scénu musím dát čtyři hvězdy. **** ()

Major776

Vcelku kvalitní napínák, který dělá napětí husté od začátku do konce. Právě v takových příbězích je kontrastně jasné, že největší nebezpečí pro člověka je právě zase jen člověk. ()

LentilleLily

Zajímavý film. Hlavně mě překvapilo to, že řešili podstatné věci jako náboje a zásoby jídla, ne jako v jiných krvavých zombíkárnách. Ashley Bell byla prostě neuvěřitelně úžasná!!! za tu roli by si zasloužila nejméně Zlatou palmu!! A hvězdička navíc je za skvělou hudbu od ROCK MAFIA. ()

Kathleena

Já mám celkově problém se snímky, které se snaží těžit jen z apokalypsy, a nic neřeknou. v celým filmu se neukáže ani pták ani veverka, takže fajn už jsme asi všechno sežrali, což je až neuvěřitelný, jelikož jako druh bez technologií jsme dost na hovno. Ale asi máme velkou spotřebu, tak se žereme mezi sebou, to taky není žádná spásná myšlenka, mít značku na stehně je asi nějaká berlička scénáristů, protože uplatnění v životě, kdy se i kanibalové žerou mezi sebou je nulový. Chudák vůdce chcípnul jako první, smutný, ale dostáváme se po hodině k zápletce, blondýna je svině (rozhodně nejlepší postava celýho filmu) ale vše má své důvody, tak se skamarádíme a rozsekáme ty lidožrouty na sračky....jo poslední půlhodina byla výživná, nechybělo dojemné loučení a poslední scéna dokazuje, že nízký rozpočet dodává odvahu!!! Snímek bych nezatracovala, Shannyn by sice měla zůstat u dojáků, ale tohle je pěkný průměr, který pro odreagování stačí. ()

nikisekS

Ahoj, chtěla jsem se zeptat kde jste tento film shlédli nebo ztáhli, protože já ho všude hledám a nemůžu ho najít. a na Ulož to je jenom v angličtině, a to není ono.. předem děkuji :) ()

sun.eagle

Z 95% nezajímavá blbůstka. Chápu strohost děje který související s tím že se to celé odehrává během několika hodin, ani charaktery nejsou zrovna barevné, ale když už to postavili na tomhle konceptu tak proč se babrat s vytahováním minulosti některých z nich, navíc bez sebemenšího dopadu na jejich chování. ()

Bruce0659

Ten jednoduchý a nezáživný dej by som ešte prehltol. Strih je amatérsky, hlavne v záverečných scénach zlyhal a kameraman sa tiež musí ešte veľa učit. Slabší priemer ()

Tribbiani27 odpad!

Na začátek můžete rovnou přetočit prvních 30 minut, kde se neděje vůbec nic. Potom přijde pár vražd, většinou ve tmě, takže z toho stejně nic moc neuvidíte a celkově je ten film úplně o ničem. Nuda od začátku do konce, takže jestli si chcete ušetřit hodinu a půl času, tak se tomuto "filmu" zdaleka vyhněte. ()

Dalajlada

O čem to bylo? Nebýt toho že je to celé natočené sépií a bylo zde pár opravdu zajímavých okamžiků, tak to stálo dost za prd. Nic není vysvětleno a tím se film odsouvá do roviny, ber to to jak je a nic neřeš. Pak by měl být dostatečně akční a zajímavý. Obojí tomu chybí. ()

BigJohn02

Zase jedna post-apo variace. Tentokrát o skupince, která se musí bránit nájezdu krveržíznivých kanibalů v opuštěném domě. Slabinou je, že dobývání pevnosti se odehrává ve tmě, kde je lautr hovno vidět, takže divák spíš tuší, co se děje. Škoda, mělo to celkem našlápnuto... ()