• Bazinka
  *****

  I couldn't do better - if I did, I'd be god! - u téhle hlášky jsem málem pukla smíchy....a takových momentů je více než dosti napříč celou první sérií. Obavy z toho, že se to postupem času bude zhoršovat a kvalita gagů a vtipů klesne, byly zažehnány....druhá řada stále baví, třetí se již nemůžu dočkat....ale je fakt, že Mirandin projev ne každý dokáže konzumovat bez vyvolání dávivého reflexu....holt britský humor není pro každého, že?(1.10.2012)

 • Splasher
  ***

  Forma, kterou je Miranda natočena (komunikace s diváky), patří mezi mé nejoblíbenější. Ovšem způsob, kterým je provedena, zrovna není - jak já tomu říkám - můj šálek čaje. Opravdu dobrá je až pátá epizoda druhé série. Obsazení v této epizodě také napovídá, kde mám další problém s tímto seriálem, a to sice výběr herců do vedlejších rolí. V neposlední řadě také musím zmínit Mirandin posh accent, který mě více irituje než baví. Ocenění Mirandě přeju, přece jenom vtipných ženských komiků je málo, ale když budu chtít vidět vtipné pohledy do kamery, určitě dám přednost mistrům Hardymu, Gervaimu a bezkonkurenčnímu Martinu Freemanovi.(7.2.2011)

 • DjsVorel
  *****

  U tohohle sitcomu totálně "chčiju" smíchy. Zdá se, že udělat dobrý komediální seriál je dneska obrovská věda, přitom je to tak jednoduché. Stačí jen být fanouškem klasického britského sarkastického humoru. Některé momenty jsou trochu "cheesy", někdy možná jsou tam stále se opakující vtipy, ale takhle mě bránice nebolela dlouho a někdy si musím utírat slzy. Seriál drží především Miranda Hart a Patricia Hodge bezesporu (Penny). Miranda má obrovský komediální talent a není divu, že scénář k tomu psala přímo ona. Chápu, že to nemusí sednout každému, ale mně se tenhle nenáročný břitký humor líbí. Mám pocit, že v některých momentech se v ní trochu vidím a bojím se, abych si taky nevydlabala kamarády ze zeleniny...(bráno s nadsázkou)(4.2.2017)

 • nattyxh
  *****

  5 herců, 3 místnosti (průměrně) a nehorázná zábava. Miranda je tak neuvěřitelná, že se za ní někdy i stydím, ale přesto je úžasná. Je to takovej slon v porcelánu a tím porcelánem myslím společnost. Některé její hlášky jsou neskutečný :D a skoro vždycky zachrání tu situaci kterou podělá. Pro všechny, kteří mají rádi Britský humor.(8.9.2015)

 • Malarkey
  *****

  Pořád nevím, co si o Mirandě mám po první sérii myslet. Je strašná, ale je legrace na ní koukat. Je trapná, ale dlouho jsem se u seriálu, jako je tenhle, nenasmál. Miranda je prostě unikát a možná, že jí nakonec těch pět hvězdiček dám. Zatím je to na čtyřech asi proto, že se k Mirandě hrozně těžce dostává. Nevím, jestli vidět další díl, přestože vím, že se budu smát. Postupem času se ale nepřestávám smát a jsem hrozně zvědavý, jak na tom budou další díly. Ve Velké Británii nemají nouze o super seriály. Kolikrát si říkám, co ty tvůrce těch našich seriálů nutí u nás, aby točili takový sračky. Velká Británie nemá rok, kdy by nepředstavila něco originálního a zábavného. Jo. A nakonec jsem jí tu pátou hvězdičku stejně dal.(13.3.2012)

 • - V úvodní znělce seriálu jsou použité fotky ze života samotné Mirandy. (Patw)

 • - V zimě roku 2012 se stal seriál jediným a posledním sitcomem vysílaným na stanici BBC. (Patw)

 • - V 1. epizodě 3. série se Miranda (Miranda Hart) inspirovala pro scénu s fontánou příběhem, který jí vyprávěla zpěvačka Adele v pořadu The Graham Norton Show (od r. 2007). (Patw)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace