Ano, ono to vlastně je všechno takové trapné a vtipy se opakují, ale .. on je to vlastně jeden z nejvtipnějších seriálů, jaký jsem kdy viděla. Díky Bohu za něj! Miranda Hart je komediální talent! UPDATE: Po shlédnutí posledních dílů musím srazit hodnoceni na 4* - takový romantický patos hodný venezuelských telenovel si tento skvělý seriál nezasloužil, jsem zklamaná, ovšem na předchozí díly budu vždy vzpomínat v dobrém.(7.3.2014)

Trošku mám s Mirandou problém, protože někdy zajde až do krajností a já se jen se zmrzlým úsměvem koukám na obrazovku. Ale jelikož se při sledování toho seriálu většinou řehtám na celej pokoj jako idiot, tak nemůžu jinak, než dát vysoký hodnocení. Btw: Tom Ellis alias Gary je... vrrrr! (22.3. Po první řadě musím jít do plnejch.)(21.3.2013)

Miranda je sitcom, ktorý (podľa môjho súkromného názoru) naplno pochopia (a ocenia) najmä ženy :) . Každopádne dokonalá vec, videla som obe série minimálne 5x (chystá sa tretia, juchuchú!) a stále ma väčšina vtípkov dostáva zas a znova. Nie je tam pre mňa hluchý moment a jediné, čo, resp. kto mi občas nesedí, je Sarah Hadland alias Stevie.(11.9.2011)

U tohohle sitcomu totálně "chčiju" smíchy. Zdá se, že udělat dobrý komediální seriál je dneska obrovská věda, přitom je to tak jednoduché. Stačí jen být fanouškem klasického britského sarkastického humoru. Některé momenty jsou trochu "cheesy", někdy možná jsou tam stále se opakující vtipy, ale takhle mě bránice nebolela dlouho a někdy si musím utírat slzy. Seriál drží především Miranda Hart a Patricia Hodge bezesporu (Penny). Miranda má obrovský komediální talent a není divu, že scénář k tomu psala přímo ona. Chápu, že to nemusí sednout každému, ale mně se tenhle nenáročný břitký humor líbí. Mám pocit, že v některých momentech se v ní trochu vidím a bojím se, abych si taky nevydlabala kamarády ze zeleniny...(bráno s nadsázkou)(4.2.2017)

Britskou legraci já rád. A Miranda je sakra britská. Některé fóry jsou ultimátní. Ale dost často mě vadilo její nepochopitelné blábolení nesmyslů. Vedlejší postavy jsou hodně zábavné a hlavní ( a největší ) si ze sebe dělá sympaticky legraci, ovšem někdy je to trochu křečovité , například opakované vtipy o nadýmání a podobně.(30.6.2017)

• - V zimě roku 2012 se stal seriál jediným a posledním sitcomem vysílaným na stanici BBC. (Patw)

• - V úvodní znělce seriálu jsou použité fotky ze života samotné Mirandy. (Patw)

• - V 1. epizodě 3. série se Miranda (Miranda Hart) inspirovala pro scénu s fontánou příběhem, který jí vyprávěla zpěvačka Adele v pořadu The Graham Norton Show (od r. 2007). (Patw)