Na začátku jsem si říkala, jako fakt? No a na konci jsem byla zklamaná, že nejsou natočený další série. trailer Takže, po třetí sérii (která je neskutečně dobrá) zvyšuji hodnocení na 5*. Přemýšlím nad vtipnějším seriálem, ale u málo čeho se směju nahlas. Strašně vtipná Miranda, která mluví o všem co si lidi myslí, ale neřeknou to nahlas. Jestli máte špatnej den (týden, měsíc), pustě si to, hned budete mít lepší náladu.(22.8.2012)

Miranda je děvče k pohledání. Měří dva metry, váží jako mládě hrocha a pohybuje se s nonšalancí vykolejený lokomotivy. Obzvláště elegantně se pak chová v přítomnosti opačného pohlaví, kdy kromě schopnosti jedním lehkým krůčkem zdevastovat celou místnost, vypiplala ještě umění znemožnit se hned v první konverzační větě. Koncept je super a hlaní představitelka jakbysmet. První sérii považuju za zábavnou i když lehce repetitivní. Jenže ty tři dobrý vtipy se bohužel nedají opakovat do nekonečna a tak se s druhou sérkou už zbytečně tlačí na pilu, až se z komedie stalo spíš přiblblé pitovření. Škoda Mirando...(10.8.2015)

Je to vtipné, že? Miranda je geniální, jak já říkám, sitcom - zajímavé slovo, sitcom... sit-com! Ano, prostě další autorský projekt z Británie, kde mě prostě nikdy nepřestanou překvapovat. Naprosto brilantní, fantastická, okouzlující Miranda Hart, která promlouvá k divákům, plácá spoustu kravin, dělá hovadiny, scénář si hraje se slovíčky a jazykem... Strpčo, teď nevím, co jsem to chtěl napsat. Strpčo. Strpčo. Už to mám, I ostatní herci jsou perfektní, Patricia Hodge, Tom Ellis, Sarah Hadland, Sally Phillips a z mužských postav zejména James Holmes tvoří perfektní seriálovu partičku, ve které je každá postava skvěle napsaná, zahraná a zajímavá, na ženské postavy je navíc radost se koukat. A dalším zajímavým prvkem (a asi tím nejlepším, co seriál nabízí) je "Previously in my life", kde je vytřískáno tolik nápadů, že to snad ani není možné. Zatím jsem za polovinou druhé série a opět se mi potvrzuje, že pět hvězd na britské sitcomy prostě nestačí, obzvlášť, když tenhle je jeden z těch opravdu nejvíc nejlepších. Vtipné, že? 100%.(7.8.2015)

Ze začátku mě hrozně štvalo přehnané pitvoření se a trochu nucený humor, ale přestála jsem to, a nejen, že jsem si zvykla, navíc mě to začalo opravdu bavit a u prvního dílu druhé řady jsem se smála téměř od začátku do konce. Miranda je neskutečně svérázná osoba a Miranda Hart je herečka s nesmírným nadhledem, kéž by všichni lidé tak brali své sociální handicapy. Pod pojmem britský humor si představím jiný druh seriálu, nicméně ani Miranda ve svých třiceti minutách nezklame.(14.1.2013)

5 herců, 3 místnosti (průměrně) a nehorázná zábava. Miranda je tak neuvěřitelná, že se za ní někdy i stydím, ale přesto je úžasná. Je to takovej slon v porcelánu a tím porcelánem myslím společnost. Některé její hlášky jsou neskutečný :D a skoro vždycky zachrání tu situaci kterou podělá. Pro všechny, kteří mají rádi Britský humor.(8.9.2015)

• - V 1. epizodě 3. série se Miranda (Miranda Hart) inspirovala pro scénu s fontánou příběhem, který jí vyprávěla zpěvačka Adele v pořadu The Graham Norton Show (od r. 2007). (Patw)

• - V úvodní znělce seriálu jsou použité fotky ze života samotné Mirandy. (Patw)

• - V zimě roku 2012 se stal seriál jediným a posledním sitcomem vysílaným na stanici BBC. (Patw)