Miranda je sitcom, ktorý (podľa môjho súkromného názoru) naplno pochopia (a ocenia) najmä ženy :) . Každopádne dokonalá vec, videla som obe série minimálne 5x (chystá sa tretia, juchuchú!) a stále ma väčšina vtípkov dostáva zas a znova. Nie je tam pre mňa hluchý moment a jediné, čo, resp. kto mi občas nesedí, je Sarah Hadland alias Stevie.(11.9.2011)

U tohohle sitcomu totálně "chčiju" smíchy. Zdá se, že udělat dobrý komediální seriál je dneska obrovská věda, přitom je to tak jednoduché. Stačí jen být fanouškem klasického britského sarkastického humoru. Některé momenty jsou trochu "cheesy", někdy možná jsou tam stále se opakující vtipy, ale takhle mě bránice nebolela dlouho a někdy si musím utírat slzy. Seriál drží především Miranda Hart a Patricia Hodge bezesporu (Penny). Miranda má obrovský komediální talent a není divu, že scénář k tomu psala přímo ona. Chápu, že to nemusí sednout každému, ale mně se tenhle nenáročný břitký humor líbí. Mám pocit, že v některých momentech se v ní trochu vidím a bojím se, abych si taky nevydlabala kamarády ze zeleniny...(bráno s nadsázkou)(4.2.2017)

Konečně seriál, u kterého se pořádně zasměji. Kam se hrabou americké sitcomy typu Dva a půl chlapa. Mirandy Hart jsem si prvně všimla u Grahama Nortona a hned jsem věděla, že je to komediální talent a v neposlední řadě zatraceně dobrá scénáristka. Postava Mirandy se v každodenních situacích vždy nějakým způsobem projeví. Většinou je to tak trapné, až je to jednoduše jedinečné, tím pádem je jedinečný i humor a celý nádech seriálu. Koukání do kamery je bezva prvek pro další a další salvy smíchu, které se u mě dostavují. Je to seriál, který si pouštím nejčastěji a asi mě nikdy neomrzí.(9.12.2015)

Nemá cenu to skrývat, britský humor mám rád. U Mirandy po první sérii hodnotím velice spokojeně. Je to takový roztomilý britský sitcom, Miranda má potenciál, Tom Ellis, kterého jsem nedávno viděl v The Fades, mi na postavu Garyho pasuje a ostatní postavy mi taky sedí. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, zatím spokojenost.(20.12.2011)

Je to vtipné, že? Miranda je geniální, jak já říkám, sitcom - zajímavé slovo, sitcom... sit-com! Ano, prostě další autorský projekt z Británie, kde mě prostě nikdy nepřestanou překvapovat. Naprosto brilantní, fantastická, okouzlující Miranda Hart, která promlouvá k divákům, plácá spoustu kravin, dělá hovadiny, scénář si hraje se slovíčky a jazykem... Strpčo, teď nevím, co jsem to chtěl napsat. Strpčo. Strpčo. Už to mám, I ostatní herci jsou perfektní, Patricia Hodge, Tom Ellis, Sarah Hadland, Sally Phillips a z mužských postav zejména James Holmes tvoří perfektní seriálovu partičku, ve které je každá postava skvěle napsaná, zahraná a zajímavá, na ženské postavy je navíc radost se koukat. A dalším zajímavým prvkem (a asi tím nejlepším, co seriál nabízí) je "Previously in my life", kde je vytřískáno tolik nápadů, že to snad ani není možné. Zatím jsem za polovinou druhé série a opět se mi potvrzuje, že pět hvězd na britské sitcomy prostě nestačí, obzvlášť, když tenhle je jeden z těch opravdu nejvíc nejlepších. Vtipné, že? 100%.(7.8.2015)

• - V 1. epizodě 3. série se Miranda (Miranda Hart) inspirovala pro scénu s fontánou příběhem, který jí vyprávěla zpěvačka Adele v pořadu The Graham Norton Show (od r. 2007). (Patw)

• - V úvodní znělce seriálu jsou použité fotky ze života samotné Mirandy. (Patw)

• - V zimě roku 2012 se stal seriál jediným a posledním sitcomem vysílaným na stanici BBC. (Patw)