SUCH FUN!!!:-))) What have you done today to make you feel proud?!:-))) Neskutečně skvělá záležitost. Miranda je dokonalé stvoření. S přesně takovým stvořením bych chtěla trávit čas i v reálném životě. Bohužel, mi nezbývá nic jiného než trávit ho alespoň na obrazovkách, ale i to mi často zlepší den.(12.5.2012)

Nemá cenu to skrývat, britský humor mám rád. U Mirandy po první sérii hodnotím velice spokojeně. Je to takový roztomilý britský sitcom, Miranda má potenciál, Tom Ellis, kterého jsem nedávno viděl v The Fades, mi na postavu Garyho pasuje a ostatní postavy mi taky sedí. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, zatím spokojenost.(20.12.2011)

Jakmile v závěru prvního dílu zazněly první tóny písně Pretty woman , měla jsem v hodnocení překvapivě jasno (už dlouho jsem se u něčeho tak nahlas nesmála a naneštěstí pro mé sousedy, to byl pouze rozjezd). Miranda je střeštěnější verzí slavnější Bridget Johnesové, také má svého vysněného Marka Darcyho v podobě kuchaře Garyho a matku která by jí nejraději viděla pod čepcem. První i druhá série mají sice svá slabší místa, ale pořád je tu hodně věcí, které vám dokonale zničí bránici.(1.1.2012)

• kolodej1

nevím, co na tom kdo vidí, nechal jsem se zlákat vysokým hodnocením, ale je to naprosto příšerný. Vtípky vesměs velice primitivní, jak taky jinak, když je to natočeno stylem, že každá i holá věta musí ústit ve vtip. Je to tedy maximálně křečovité, plné nuceného rádobyhumoru, k tomu ještě otřesný zlozvyk, že za každou větou, byť by mohla způsobit maximálně pousmání, je přimíchán hurónský smích. Co se hereckých výkonů týče, je to naprostá šmíra, jako kdyby to přišli odehrát náhodní kolemjdoucí. Zoufale špatné, po všech stránkách. Již nikdy více(29.1.2014)

Vedeli by ste si predstaviť, že komediálny seriál môže celý stáť a padať na hlavnej postave ženy, ktorá vyzerá ako zmutovaný klon koňa, kravy a niečoho čo vzdialene pripomína človeka? Viem, že to, čo som napísal na adresu Mirandy Hart je príliš dehonestujúce, ale nemôžem si pomôcť - je mi vrcholne nesympatická. A zároveň zábavná! Nepamätám sa, žeby podobný mix dokázala ktorákoľvek filmová postava v minulosti. V seriáli sa striedajú scénky, pri ktorých som šiel naozaj "do kolien" so scénkami tak trápnymi, že som si musel doslova a dopísmena zakrývať oči! Ak to bol zámer, tak tvorcom vyšiel dokonale. Hodnotím po prvej sérii a mám v úmysle zhliadnuť aj ďalšie.(31.12.2014)

• - V zimě roku 2012 se stal seriál jediným a posledním sitcomem vysílaným na stanici BBC. (Patw)

• - V úvodní znělce seriálu jsou použité fotky ze života samotné Mirandy. (Patw)

• - V 1. epizodě 3. série se Miranda (Miranda Hart) inspirovala pro scénu s fontánou příběhem, který jí vyprávěla zpěvačka Adele v pořadu The Graham Norton Show (od r. 2007). (Patw)