Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

Sokkk_y

Jedna z mnoha nevydařených (bohužel) "teenkomedií", která je nechutná od začátku do konce (psí náplň, střevní problémy u zkoušky apod.). Byly zde doslova trapné scény, ve kterých bylo mnoho pokusů o "vtip". Jediné pozitivum je nejspíše obsazení, hlavně Tara Reid a Kal Penn. Jestli se budete nudit (to doslova!), tak doporučuji Sexy párty. ()

Goldenhair

Neuvěřitelně nepovedená, nechutná a trapná teenagerská "komedie", kde zcela postrádám příběh, humor a alespoň špetku originality. Pokud vám ovšem nepřipadá vtipné sledovat, jak si nic netušící parta lidí pochutnává na psím spermatu... ()

Simpoch

Student, co vydělává aby mohl donekonečna studovat. Tohle je panečku nápad na komedii. Dokonalost sama, tohle si musím do smrti pustit ještě alespoň 100x. Palec nahoru. ()

Lachtaan

Reynolds v kolébkách teenagerovských ujetin. Komedie, která neurazí, nenadchne, dneska bych jí už znamenitě opovrhoval. ()

Beky

Podprůměrná komedie, která neurazí ani nepotěší, parkrát se zasmějete určitě!! O proti dvojce je vidět, že jde o film který navštívil kino distribuci a tak neni tak amatérský, ale co se týče vtipu a stylu je to téměř totožný film!! Jednou větou: Asi na chvilku budete chtít být jako Van Wilder:))!! ()

LadyDevil

Ach jo, kolik už bylo natočených takovýhle šiblých amerických komedií se stejnou pointou, nechutným humorem a rádoby poučným srdcervoucím příběhem..ta jedna hvězdička za pár vtipných pasáží, ale celkově..ble ()

ivan bohatyr

Vyloženě sranda to teda nebyla, ale jinak dobry. Pohodovej film, obsahově sice hloupý a předvídatelný, ale kdo u těchto střeštěných komedií z vysokých škol čeká něco víc, tak je blázen. Pro mě to mělo vše, co takový film potřebuje, bohužel už nic navíc, ale každopádně si to 3* zaslouží. ()

MikyAff

Bez výrazného děje nebo zápletky. Bez zajímavých herců, snad až s vyjímkou Ryana Reynoldse. Ten byl tak to jediný, co mi dokázalo odradit od vypnutí. Bez vtipu. Sakra, to byla ale ztráta času. Trojka nebyl zas tak špatná a čekala bych, že jako u většiny filmů, bude jednička daleko lepší. Nojo, mýlila jsem se. ()

Wade

Vůbec nevadí, že děj Sexy párty je lehce odhadnutelný, protože celý film svůj hlavní účel splňuje. Tím účelem je pobavit diváka a to se mu u mě povedlo. Pohodový Reynolds nebo šílený Penn a k nim navíc sexy Tarra. Film má několik vtipných scén a navrch legendární nechutnou scénu s koblížky a to děla ze Sexy párty podařenou komediální oddechovku. 78% ()

cross

Další příspěvek do kategorie naprosto zbytečných teen-filmů, který se stejně jako spousta jeho bratříčků snaží tvářit maximálně vtipně, romanticky a zábavně zároveň, ale v podstatě se mu to nedaří ani v jednom směru, natož ve všech zároveň.O perverzní nechutnosti nejvyššího kalibru opět není nouze, ale chyba je především v tom, že jsou nevypointované a většinou zcela nadbytečné, což platí dvojnásob o inteligentních kecích o životě, lásce a ostatních "vážných" témetech, které jsou chtě nechtě spíše trapně úsměvné! K podobným taškařicím mám vcelku kladný vztah a nestydím se tak přiznat, že jsem se chvílemi relativně bavil a zasmál i u Vana Wildera, ale tyto chvilky byly s přehledem převálcovány celkovou až odstrašující kvalitou zbytku filmu. ()

tonho

Nudný, trápny, klišovitý, predvídateľný film s fekálnym humorom, otrepanými pseudovtipnými situáciami. Navyše, hlavný hrdina a večný študent Van Wilder (Kevin Reynolds) mi bol strašne nesympatický,to isté platí aj o jeho nadržanom indickom asistentovi. To sú zhruba hlavné „prednosti“ jedného z ďalších zástupcov žánru „teensploation“. Vo filme Prci, prci, prcičky 3: Svadba došlo ku konzumácii psieho extrementu, v Sexy party tvorcovia nechali protagonistov skonzumovať psí ejakulát. Nie som žiadny puritán, fekálny humor mi neprekáža, ale psie semeno tečúce po brade Van Wilderovho soka v láske je aj pre mňa dosť veľká nechutnosť a vôbec sa mi to nezdá vtipné. Konzumácia hovien, moču a semena sa zrejme definitívne stala „žánrovým klišé“ v „komédiách“ o nadržaných teenegeroch. Zasmial som sa asi 3-krát, na komédiu je to strašne málo, to si radšej x-tý krát pozriem český film Sněženky a machři. Zavádzajúci je aj názov filmu, nechápem, čo bolo na tomto filme sexy. Na Sexy party 2 a 3 si už asi netrúfnem. ()

prasacimor

Nečakal som od tohe nič svetoborné a už ten začiatok ma v tom utvrdil.Celkovo tam nie je tam nič, čo by sme už stokrát nevideli (slovo klišé fakt nemusím), no zabavil som sa pri tom viac než obstojne. Mimochodom, vážne by som chcel vedieť, či takto vyzerá americký vysokoškolský život... ()

Jello Biafra

Ako väčšina "prcičkovských" komédií je aj táto v mnohých momentoch dosť nechutná a zvrhlá. Ale na druhú stranu aj sakramentsky vtipná a Ryan Reynolds má tak veľké charisma, že dokonalo utiahne celý film. ()

Smileface

Tohle je,dámy a pánové,jeden z nejodpornějších filmů co jsem kdy viděl.Doporučuju jen lidem,které je schopen rozesmát pes s velkýma koulama nebo konzumace rozmnožovacích tekutin,těm ostatním(normálním) nedoporučuji. ()

Soweek

National Lampoons jsou nesmrtelní. Holky jsou zde pěkné a Ryan Reynolds prostě umí zahrát takové cool týpky jako Van Wilder. To je to dobré. To zlé je, že na to, že to je komedie se moc během filmu nezasmějete, spíš pousmějete a pokud nenávidíte tento druh levného humoru tak ani to. Musí se ale nechat, že film mě i přes absenci humoru bavil a jsem rád, že jsem se na něj podíval. ()