Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Cetar

Naprostá bomba... Perfektní pojetí Twilight stylu a komedie k tomu. Když můžeme mít romantiku s upíry a vlkodlaky, tak proč ne se zombíky, že? Ve filmu jsou pasáže u kterých se člověk jak zasměje, tak ho zamrazí... Velmi se mi líbí pojetí tohoto filmu. Pravda je, že je to jasné od začátku, ale to je jasné už jak vidíte trailer... Fanouškům Twilight se bude určitě líbit, ostatní minimálně pobaví... 5* ()

RISOvonVODKA

Musím povedať, že som očakával strašný trapas na štýl twilightu, obzvlášť keď ešte aj herečka obsadená do hlavnej role akoby Kristen Stewart z oka vypadla. Nakoniec to nebolo až tak strašné, občasne som sa dokonca aj zasmial ("Bitches, man!"), ale na štyri hviezdy to nemá ani z ďaleka. Celkovo prijateľná romantická komédia vytrhnutá zo svojho prirodzeného prostredia, čiže sa nekončí, tým, že týpek naháňa ženskú niekde po letisku. Odporúčam zhliadnuť, ale nečakajte od toho niečo extra, pretože to teda nič special nie je. ()

Helenk_a

Ironická upovídaná zombie je opravdu milým překvapením filmu. Milovnicí takového humoru si přijdou na své. Jen konec mi přišel malinko kýčovitý ale co se dá očekávat od filmu kde se zombie zamiluje do živé holky? Odpočinková komedie na po náročném dni. ()

Knifi

Viděla jsem už hodně filmů zahrnujících zombie námět, ale tenhle mě asi oslovil nejvíce. Moc pěkně vymyšlený příběh s nadsázkou a humorem. Nic nebylo přehnané akce tak akorát, nic přeslazeného, žádné protahování, a dokonalé hlášky. Navíc se mi velice líbila hudba, která krásně dokreslovala lehce humorné scény. Vřele tento film doporučuju, a to i těm kteří se v tomto žánru moc necítí, je to totiž opravdu originální a dech beroucí. ()

madline24

SPOILERs. Neni to zas tak spatny film, ale ja nemuzu jit nad dve hvezdicky. Vetsinu filmu jsem si totiz nevericne rikala neco jako WTF? Mysli to opravdu vazne? Opravdu se divam na pribeh, jak se mila blondata Julie zamiluje do vrcici sedivozelene zombie, ktera j itaky miluje...ale nejspis jen proto, ze prave snedla jejiho pritele a vysala mu mozek, diky cemuz ziskala jeho vzpominky? A sledovat Julii, jak sedi smutne na posteli a mysli na sveho zombika, to je opravdu pritazene za vlasy. Asi uz jsou scenaristi fakt tak zoufali, ze vymysli podobne chujoviny, a to nemluvim o tom, ze film vykrada Twilight sagu. ()

wamaku

Musím uznat že je to moc milá zombie komedie protkaná romantikou a troškou akce. Ale opravdu další skvělý odlehčený film na tohle téma. Sice jednohubka, ale skvěle stravitelná. ()

ellouw

od začátku až do konce jsem se skvěle bavila....může se zombie zamilovat? ano ...... skvělé hlášky, děj, prostě paráda .....obsazení skvělé, jinak to nejde než dát 100% ()

hajner

Úžasný nápad a skvostné prevedenie. Veľmi som sa bavil a v miestach keď to strácalo grády sa to opätovne nakoplo. ()

Sefilis

Někde ve filmu bylo řečeno, že zombící chodí pomalu a plouživě nebo tak nějak. Potom teda nechápu, jak můžou utěkat a vůbec jim to nevadí? Sprejují rádi zombové? Já jen že zeď, ale i auta a podobně, v zombí části města byly posprejované. Tak jestli se nudili zombové nebo vojáci, protože pochybuju, že by si děti chodili hrát mezi takové kamarády. Třeba chodily tou cestou, kterou jde v pohodě projít kolem armádou střežené brány. Taky fajn. A již zmiňovaná situace: Přítele mi zežral zombík. V pohodě, nebudu po něm střílet i když můžu, proč? Radši se necham pravděpodobně zežrat, však ono se ni nestane. Nebo já si radši zrovna vezmu zombu, kterej mi před pár dny sežral kluka. Fajn ;) Ale i přes tyto nesrovnalosti jsem ochoten 4 hvězdy filmu dát. ()

ProchySBK odpad!

... jsem vypnul po půl hodině, ty sladký dvou minutový pohledy zombie versus blondýna když okolo se koušou do krků - to je pro emo náctiletý a pro twilight blbky. Ty we a on ji sebou vzal i mezi zombie, ty prej nepoznali (nevyčuchali), že je to živej člověk. No doprdele! ()

BStone

Ale jo,místy zajímavý,místy dost vlažný,někdy zábavný,ale nakonec celkem fajn film,s docela hezkým poselstvím. 50% ()

barapatty

knížka byla luxusní, s filmovou adaptací jsem kupodivu také spokojena, vcelku se drželi děje a postavy dobře vybrané :) ()

LUCCKE odpad!

Nestačí, že dnešné puberťačky si znižujú IQ pozeraním love story o upíroch ale nájde sa ešte debil, čo natočí lásku medzi človekom a zombie. Ľudská blbosť nemá hraníc. Tí čo neriešite či je film hlúpy tak si to kludne pozrite, tí čo máte radšej kvalitné filmy s aspoň trochou logiky, reálnosti alebo zaujímavejším príbehom tak sa tomuto filmu vyhnite inak budete nasratý ako ja! 0/10 FUJ! ()

Emil69

Ano je to přímo ukázkový romantický, komediálně tragikomický blábol. Přesně ve stylu amerických scénáristů s prázdnými mozky .Nikdo si moc neláme hlavu s logikou příběhu a s tím je nutné počítat a tak se na to i dívat, důležité je aby se jasně oddělila od těch ,,špatných,, skupinka těch dobrých.A aby nám bylo ukázáno , že když je tolerance a dobrá vůle tak jde všechno..oDD Scény , hudba,akce,animace, Ok... Prostě odpočinkový film, snížit inteligenci o pár bodů , nechat se bavit a bude to v pohodě ... ()